Чт, 24 марта 2016, 10:59
просмотров: 9345 коментариев: 75 

Селезньов: Те, що каже Сабо — це ненормально

Селезньов: Те, що каже Сабо — це ненормально

У кінці лютого форвард збірної України Євген Селезньов перейшов з Дніпра у російську Кубань. В Україні цю новину зустріли шквалом критики, яка продовжується і нині. Селезньова називають не інакше як зрадником, але жоден журналіст не питав у футболіста, чому він це зробив, що ним рухало і про його позицію.

 

Depo.Сектор виправив цю ситуацію. Ми поговорили з Євгеном Селезньовим. Розмова вийшла емоційною, але дуже відвертою.

 

— Євгене, привіт. Є хвилина поговорити?
— Для чого?

 

— Для короткого інтерв'ю?
— А навіщо?

 

— Ти поїхав з України, хочу дізнатися як живеш, давно тебе не чули?
— Звісно, я поїхав і всі про мене забули!

 

— Неправда. Женя, ти забив свій перший гол за Кубань завдяки якому команда виграла в Крилья Совєтов. Як відсвяткував?
— А як я мав святкувати? Летів в літаку у Дніпропетровськ, ніяк.

 

— В першому матчі за Кубань проти Зеніту ти, м'яко кажучи, діяв агресивно, штовхався. Тебе замінили після першого тайму. Що це було?
— Не знаю, що сказати. Все, як завжди. Тренер, правда, сказав, що тебе зараз можуть вилучити і, мабуть, не варто грати в 10-х. А тебе, каже, точно виженуть з поля!

 

— Тобто просто характер в тебе кепський?
— Так, мабуть.

 

— Журналісти ж часто жаліються, що ти жорсткий в спілкуванні! От після матчу з Крильями Совєтов на російського журналіста наїхав…
— Я нормальний в спілкуванні, нехай нормальні питання ставлять. А як ні — нехай на мене до суду подають.

 

— Але журналістів не любиш, так?
— Чому? Я всіх люблю. Просто вони неправильно ставлять питання.

 

— А які питання правильні тоді?
— Ну як, які — адекватні. З розумінням ситуації, а не просто тріпати язиком. Які питання до мене, такі і відповіді.

 

— Що найбільше в питаннях не подобається?
— Ну, наприклад: Чому не забили більше голів? Як я маю відповідати на це питання? Ну, не вийшло, кажу, тому і не забив — добре зіграв голкіпер, захисники… чому не забили? Бо не забили… Я не знаю, що відповідати. Банальщину питають. Набридли такі питання.

 

— Тоді ми будемо ставити не такі питання, як інші. Вони, можливо, будуть не дуже зручними та приємними. В Україні тебе критикують, бо ти поїхав на Росію грати за Кубань під час війни. В країну, яка захопила Крим, Донбас…
— Зачекайте, тепер я вам поясню ситуацію. Мені багато розповідали, що про мене пишуть, я не читаю це. Ви мені скажіть наступне: я винен у певних політичних діях і чи можу я вплинути на політичну ситуацію, яка відбувається? Що я вмію і пішов робити?

 

— Грати у футбол…
— Тепер знову ставлю вам питання: футболісти воюють? Тепер питання вичерпане?

 

— Євгене, ти на моє питання відповідаєш запитаннями. Так не піде…
— Я просто не розумію, що тобі сказати на це. Я граю у футбол. Добре, давай, хто мене там критикує? Нехай він створює команду, годує мого сина, задовольняє всі мої потреби і створює такий рівень чемпіонату, який мені сподобається… Я казав вже всім підряд і не раз, що я — аполітична людина. Для мене політика — це дрімучий ліс. Я інколи думаю про ці речі, що ні я, ні ти жодним чином не можемо вплинути на дії певних людей, які знаходяться вище за нас. Я не кажу, що я зробив погано або добре. Вибір, який я зробив, був на користь футболу. Не на користь України, Росії, Америки та ін. Я обрав спорт. Для мене футбол — це життя. Все.

 

— Ну, дивися…
— Мені, от пробач, те, що каже Сабо, що він би не пішов в Росію — та його туди і не кличе ніхто…

 

— Йожеф Сабо казав, що не потрібно заробляти гроші в лігві ворога…
— Ой… Президент клубу Кубань Мкртчан — він з Донецька, тривалий час працював у цьому місті. Це ворог? Команда Кубань — це лігво ворога?

 

— Ти знову мені ставиш питання?
— Я не хочу на ці питання відповідати, бо те, що каже Сабо — це ненормально. Лігво ворога… Я дивуюся, можливо, чогось не розумію, бо прийшов грати у футбол. Розумієш — футбол. Є слово футбол, а є слово політика. І де я буду більше зростати і принесу користь своїй команді? Я ніколи не зраджував свою батьківщину, чесно на неї працював і продовжую працювати далі. І це підтвердили матчі плей-офф ЧЄ-2016. Я вважаю себе українцем, готуюся до Євро у більш сильному чемпіонаті. Що я зробив поганого? Сабо…
та нехай він каже, що хоче. І всі нехай говорять, у мене є власна думка. О, слухай, а напиши: Сабо — плати мені зарплату. Навіть не мені, я з тебе грошей не візьму. Утримуй мого сина. От так і напиши.

 

— Футбол і політика — різні речі. Ти так кажеш. Добре, тоді питання: як розуміти висловлювання політиків про те, що ЧС-2018 у Росії варто відібрати? Чому політики піаряться на футболі у різних країнах?
— Я нічого не можу сказати з цього приводу. Це питання для таких людей, які у це лізуть. От для Сабо, наприклад. Я лізти не буду, бо граю у футбол.

 

— Як на Росії відносяться до українців? До тебе і твоєї родини…
— Чудово відносяться. Я приїхав, мене зустріли так, немов я в команді вже років 10-ть. Жодного кривого слова не чув, не питали про політику взагалі.

 

— Не кричали, що ти фанат кривавої хунти? Так часто пишуть стосовно України в російських ЗМІ…
— Що? Ніхто, жодного такого слова не чув.

 

— Твої батьки та рідні досі на Донбасі живуть?
— Я приїхав до Дніпропетровська. Дідусь зараз тут. Рідні то там, то тут. Коли як.

 

— А як вони там живуть?
— Давай я дам номер — зателефонуєш і запитаєш.

 

— Добре, а ти коли був останній раз на Донбасі?
— Тоді, коли все почалося.

 

— Що почалося?
— Два роки тому був…

 

— Що почалося на Донбасі, Женя? Для тебе особисто?
— Дивися, ми говоримо про футбол чи про щось інше?

 

— Ми говоримо про те, що почалося для тебе, як для людини, рідні якої лишилися на Донбасі?
— Для мене почалося те, через що я не можу потрапити додому.

 

— Конкретніше. Що розпочалося, Євгене?
— Ми говоримо про футбол чи не говоримо? Мені за політику говорити?

 

— Для тебе, як для громадянина, що розпочалося на Донбасі, Женя?
— Я не буду з тобою говорити за політику.

 

— Росія — це братня країна чи агресор?
— Наступного разу зітру твій номер або не візьму слухавку. Про що ти зі мною розмовляєш? Ці питання… Ти мене втягуєш туди, де в мене немає жодного впливу, але знаю дуже багато — це про всяк випадок.

 

— Тоді скажи, що знаєш. В тебе ж є власна позиція. Ти відома людина, Євгене…
— В мене вона є, але ця позиція не для всіх. Я не маю свою позицію висловлювати направо і наліво. І кричати, який я хороший, а всі інші — погані. Потрібно показувати діями, а не словами.

 

— Тобто ти просто відомий футболіст, який має забезпечувати власну родину. Все?
— Як і кожен нормальний чоловік, батько, син, брат, онук — повинен забезпечувати власну родину. Я маю дбати про те, щоб всі були здорові, ситі, одягнені. До того ж я займаюся улюбленою справою, яка стала роботою. Я ще раз кажу — я вважаю себе українцем, який виріс у цій країні, завжди заробляв гроші футболом, не обманював, працював чесно, платив і платить податки. Так підходить? Дякую.

 

 

depo.ua

 

 

75 комментариев
  • LIS
    Чт, 24 марта 2016, 11:02
    А Селя думал он просто попробует там бабос косить, т.е. ему будет все что он хочет, а чем то а за это не придется расплатиться?
    Ну да, мечтатель…
    рейтинг: +27
  • tagyl
    Пн, 28 марта 2016, 16:52
    Сказал бы что за Беларусь, деньги зарабатывает в России, а сам Украинец, была бы у него и позиция и спокойствие)) ни кто бы не клевал:)
    рейтинг: 0
  • 0лег
    Чт, 24 марта 2016, 11:04
    Гол тура — голосуем за Зозулю!
    Нет Зозули, нет голов Well

    prosport.tsn.ua/sport/krasa-i-futbol-golosuy-za-naykrutishiy-gol-19-go-turu-chempionatu-ukrayini-616301.html
    рейтинг: +12
  • UTOPIE
    Чт, 24 марта 2016, 11:08
    Уже не интересно даже читать об этом чмошнике…
    Пусть просится играть за вату… или за сборную тихоокеанских островов. Своим безмозглым поступком он перечеркнул всё, что он сделал для Днепра… Давай, до свидания…
    рейтинг: +45
  • OlegDnepr
    Чт, 24 марта 2016, 11:10
    Я так понял все донецкие от сели до рака осуждают Украину и поддерживают кацапстан. Может просто показалось в интервью. Тоді скажи, що знаєш. В тебе ж є власна позиція. Ти відома людина, Євгене…
    — В мене вона є, але ця позиція не для всіх. Я не маю свою позицію висловлювати направо і наліво. І кричати, який я хороший, а всі інші — погані. — вот отсюда сделал вывод.
    рак — никогда гимн не поет. Наверняка ему противно. По мне, так пусть играют где хотят. Но нах со сборной Украины. Мое личное мнение. И рака туда же.
    рейтинг: +33
  • Nikopolskiy
    Чт, 24 марта 2016, 11:15
    Давно хотел написать, что Селезнев и общение с журналистами есть вещи несовместимые.
    рейтинг: +18
  • Ministry
    Чт, 24 марта 2016, 11:41
    Ну явно же он поддерживает террористов. Только если он в открытую это скажет — еще больше срач начнется. Я думаю, тут пора ставить точку и забыть о нем, как о футболисте СБУ.
    рейтинг: +29
  • DIM-C
    Чт, 24 марта 2016, 11:45
    Почему ему никто не напомнит что он теперь платит не хилый налог в казну России? Или он тут не виноват, это всё законы, а в законы он не вникает потому что футболист, а не юрист?
    рейтинг: +17
  • Ministry
    Чт, 24 марта 2016, 15:22
    Наш Гарант, судя по всему, тоже платит. Это куда печяльние(
    рейтинг: +7
  • 101010101010
    Пт, 25 марта 2016, 15:11
    Наш гарант, чтоб он пропал пропадом, начал бизнес на расии задолго до войны. Тунец же переехал после нападения орков. Есть разница?
    рейтинг: +3
  • 2011Алексей
    Чт, 24 марта 2016, 21:12
    Мне вот тоже смешна эта его позиция — я не политик, я футболист и мне надо получать зарплату и кормить сына. А если какой то м… дак не дай Бог изнасилует его жену, а потом возьмет его на работу, он что скажет " я вне юриспруденции, я уголовный кодекс не выучил"? И «мне сына надо кормить»
    Болван какой то…
    рейтинг: +6
  • andrew
    Чт, 24 марта 2016, 11:55
    быдло
    рейтинг: +29
  • vk
    Чт, 24 марта 2016, 13:29
    не большее чем репортёр с его постановкой вопросов
    рейтинг: -14
  • ГЕНА
    Чт, 24 марта 2016, 11:58
    У пети спроси сколько он платит налогов
    рейтинг: +5
  • Вечно перспективный
    Чт, 24 марта 2016, 11:58
    — Що почалося на Донбасі, Женя? Для тебе особисто? селезнев юлить начинает зачем-то… скажи как есть хунта напала на цветущий край лугандонский)) он бы давно в пидарашку со своим голодным сыном уехал, да задержали его временно жидобандеровцы своими баксами
    рейтинг: +25
  • svidomiy
    Чт, 24 марта 2016, 15:51
    З іншого боку, сказавши, що ПуРаша війною пішла проти України — ще ФСБ щось пришиє.
    Та все одно, якщо Женько адекватний, то мав знати на що підписується. Не хай тепер жере це лайно.
    рейтинг: +9
  • Oldfanat
    Чт, 24 марта 2016, 12:15
    Чудак на букву М, больше и сказать нечего.
    рейтинг: +8
  • Scorpio
    Чт, 24 марта 2016, 12:17
    Вот когда его сына в армию призовут, да и самому Жэке повестку вручить. Яб послушал чтоб он запел.
    рейтинг: +15
  • 101010101010
    Пт, 25 марта 2016, 15:14
    Пусть лучше в Чечне служит.
    рейтинг: 0
  • UTOPIE
    Чт, 24 марта 2016, 12:22
    В том то и дело что не призовут… Сейчас копит для того чтобы и не призвали… голодные ж, ты посмотри вся семья страдает как…
    рейтинг: +11
  • stam
    Чт, 24 марта 2016, 12:38
    Пытается троллить корра, но часто выглядит глуповато…
    рейтинг: +10
  • Grot1989
    Чт, 24 марта 2016, 13:05
    Женя к тебе в дом пришли насрали и стену высадили а ты думаешь что это политик.
    рейтинг: +13
  • Grot1989
    Чт, 24 марта 2016, 13:07
    Не женя, мы тебя не забыли и не забудем как ты из царя превратился в мальчиша плохиша и продался за бочку варенья
    рейтинг: +21
  • alex_dniepr
    Чт, 24 марта 2016, 13:37
    Хватит вспоминать «кормильца»)«Умерла-значит умерла!»(с)Знал на что «подписывался», прекрасно знал и предвидел! А сейчас строит из себя целку))ЧМО!
    рейтинг: +27
  • SL
    Чт, 24 марта 2016, 13:55
    Ну за вопросы и настырность журналисту явно плюс
    рейтинг: +13
  • матеус
    Чт, 24 марта 2016, 14:13
    — Тобто ти просто відомий футболіст, який має забезпечувати власну родину. Все?
    — Як і кожен нормальний чоловік, батько, син, брат, онук — повинен забезпечувати власну родину. Я маю дбати про те, щоб всі були здорові, ситі, одягнені. До того ж я займаюся улюбленою справою, яка стала роботою. Я ще раз кажу — я вважаю себе українцем, який виріс у цій країні, завжди заробляв гроші футболом, не обманював, працював чесно, платив і платить податки. Так підходить? Дякую. вот Зозуля тоже думает о семье и Родине, а ты Селя за ьаки готовь и Родину продать и маму родную
    рейтинг: +16
  • respectOs
    Чт, 24 марта 2016, 14:24
    Селя считает что он просто человек)))
    До него не доходит что он в первую очередь публичный человек, очень публичный.
    На которого равняются пацаны из ДЮСШ.

    Более того, когда Селя завляет что у него есть своё личное мнение это вообще люто доставляет))

    В СБУ не вызывать из принципа и точка.
    рейтинг: +19
  • Владимир-ДНЕПР
    Чт, 24 марта 2016, 14:27
    Возьмёте в сборную?
    рейтинг: +26
  • sahabaha
    Чт, 24 марта 2016, 14:38
    Жопой крутит, с… думает на 2 стульях усидеть и еще сильно чувствуется страх перед голодом — блокадник епт.
    рейтинг: +14
  • С Днепром по жизни
    Чт, 24 марта 2016, 15:28
    тупой чел
    рейтинг: +10
  • Wolf
    Чт, 24 марта 2016, 16:26
    Тунец, просто Тунец
    рейтинг: +11
  • матеус
    Чт, 24 марта 2016, 16:31
    рейтинг: +5
  • Джел
    Чт, 24 марта 2016, 16:41
    Я ніколи не зраджував свою батьківщину, чесно на неї працював і продовжую працювати далі. Ну это вообще-п… дец, патриотище с большой буквы ))). Только постоянно говорит о деньгах и голодной семье. Пусть Сабо перешлет сынуле хоть гривен сто.
    рейтинг: +10
  • Twisted
    Чт, 24 марта 2016, 17:13
    Ні, гроші негарно.
    Надіслати макорошок, яблук, як у «Уроках французького», одежинку, що онуки вже повиростали з нею, чайок там, цукру обов«язково, цукерки „Тяв-тяф“, сірників великий короб, шкарпетки новенькі можна, ковдру верблюжу, маргарин або спред.
    рейтинг: +7
  • G
    Чт, 24 марта 2016, 17:33
    Надо было, пока не уехал, вручить ему повестку, посмотрели бы, что он там запел бы…
    рейтинг: +7
  • Evgenberg
    Чт, 24 марта 2016, 17:45
    Быдло, отвечает на вопросы точно также как и стеценко, мол чего ко мне при*бались?
    рейтинг: +4
  • Evgenberg
    Чт, 24 марта 2016, 19:47
    И тут дело даже не в том, что он в россию перешёл играть, просто быдло и всё. Я не видел, чтобы где-то в Англии, Испании или даже в Бельгии так отвечали журналистам.

    — Євгене, привіт. Є хвилина поговорити?
    — Для чого?
    — Для короткого інтерв'ю?
    — А навіщо?
    рейтинг: +5
  • Днепр
    Чт, 24 марта 2016, 17:51
    Так это же старое интервью!
    рейтинг: -1
  • Днепр
    Чт, 24 марта 2016, 19:27
    впервые появилось через день после победы Днепра над Шахтером, 10 дней назад…
    рейтинг: +2
  • G
    Чт, 24 марта 2016, 18:44
    Тунец он и в Кубани тунец…
    рейтинг: +1
  • sahabaha
    Пт, 25 марта 2016, 09:23
    Кубантуц.
    рейтинг: +2
  • Dnieper
    Чт, 24 марта 2016, 18:57
    рейтинг: +20
  • frunzik
    Чт, 24 марта 2016, 19:08
    даа.как игрок ты ничё.но как человек-…
    рейтинг: +4
  • Alex Prinston
    Чт, 24 марта 2016, 19:39
    Нахера этого козла интервью публиковать тут? Ну бывший игрок он, и что? Вон Калинич дает хорошее интервью, вспоминает Днепр, как в финале ЛЕ забил, все ему тут нравилось. Хорошее, годное вью. А этот негатив зачем читать? И так понятно все и его позиция. Хотел бы бабос косить-езжал бы в Китай. Там вполне себе через год-два чемпионат будет сильнее, чем УПЛ, я уверен, учитывая их финансовые вливания.
    рейтинг: +12
  • Днепропетрович
    Чт, 24 марта 2016, 20:38
    Честно сказать вопросы журналюги провокационные. Не за деньгами Тунец поехал. Это точно. Там что то ещё есть.
    рейтинг: -11
  • Grot1989
    Пт, 25 марта 2016, 13:54
    Он сам говорит что за деньги а ты не за деньги. ну от нормальный чел
    рейтинг: 0
  • Medusa
    Чт, 24 марта 2016, 20:55
    Красавчик Селезнёв!!! Ну что истинные и преданные фанаты Днепра… Когда Селя забивал все кричали император! А как только уехал в Россию предатель сепаратист… Куда угодно только не в Россию.Как говорится патриотиз, патриотизмом а зарплата больше в Кубани.Так что молодец!!!
    рейтинг: -12
  • alex_dniepr
    Чт, 24 марта 2016, 21:34
    Медуза, что ты делаешь на этом сайте? Новости луГандонии здесь не постят!)
    рейтинг: +9
  • bad
    Пт, 25 марта 2016, 00:37
    После измены жены как то не особо вспоминаются моменты, как было хорошо с ней, верно? Это примерно тоже самое. За все спасибо и ауфидерзеин!
    рейтинг: +5
  • bad
    Пт, 25 марта 2016, 00:35
    Всегда бесили люди, которые говорят мол «Политика — не мое, в ней не разбираюсь.» Твою мать, ты гражданин страны, на которую напала другая страна, здесь не надо быть гением, чтобы понимать что и к чему, неужели всех за дураков считаешь, и отмазками такими хочешь снять с себя ответственность? Смешно это все. Спасибо за все, что сделал для Днепра и жаль за все то, чего сделать не успел, но ты сам выбрал свой путь, для нас он ложный и по сути предательский, это мнение болельщиков. Я уверен, что ты мог перейти в клуб из той же Европы, и тот же сын тебе спасибо тебе за это сказал бы, но ты решил поехать в процветающую рашку, дело твое. До свидания!
    рейтинг: +7