Пн, 18 июля 2022, 15:59
просмотров: 4629 коментариев: 26 

Сергей Чоботенко покидает Днепр-1

Сергей Чоботенко покидает Днепр-1

Как стало известно FCDNIPRO.COM, Днепр-1 не будет подписывать контракт с Сергеем Чоботенко.

 

Вероятно новый тренерский штаб не видит в экс-защитнике Мариуполя усиления для команды.

 

 

26 комментариев
  • Alter Vlad-1
    Пн, 18 июля 2022, 16:05
    Это из-за него в игре с «Арисом» получили пенальти в свои ворота, вот и приняли тренеры такое решение. Им виднее, но кадровые «дырки» кем закрывать будут?
    Вопросы остаются.
    рейтинг: -6
  • good
    Пн, 18 июля 2022, 16:05
    Порох )
    рейтинг: +5
  • good
    Пн, 18 июля 2022, 16:08
    К тренеру, который приглашал, к кротам.
    рейтинг: +4
  • Nookie
    Пн, 18 июля 2022, 16:09
    Следующая новость о том что Чоботенко переходит в Шахтер?!)

    Полгода для любого игрока без практики не пройдут даром. Может поспешили, хотя ТШ виднее.
    рейтинг: +5
  • Jules
    Пн, 18 июля 2022, 16:51
    Скорее Ворскла или Зоря.
    рейтинг: +2
  • Nookie
    Пн, 18 июля 2022, 17:47
    Если его хотел пригласить йови, то могут и в шахтер взять, тем более бесплатно. Ракицкий вроде как в Турции нашел команду, если еще Матвиенко уйдет, то хотя бы для резерва могут взять.
    рейтинг: +2
  • aboutДніпро-1
    Пн, 18 июля 2022, 16:11
    Ещё б знать кто у нас имеется ввиду под тренерским штабом)
    рейтинг: +6
  • good
    Пн, 18 июля 2022, 16:15
    https://www.transfermarkt.world/sk-dnipro-1/mitarbeiter/verein/60551
    рейтинг: 0
  • Палич
    Пн, 18 июля 2022, 17:26
    Шо тільки 4 тренера?
    рейтинг: 0
  • good
    Пн, 18 июля 2022, 17:30
    Подождём официала, а сколько нужно?
    рейтинг: +1
  • Lexa
    Пн, 18 июля 2022, 16:19
    Ну і правильно, хто з Чоботенками бореться за чемпіонство? Це те саме, що з Чеберячками! Інша справа — … хто?)
    рейтинг: +4
  • UTOPIE
    Пн, 18 июля 2022, 16:25
    Там кажуть Маркіньос на підході
    рейтинг: 0
  • GiV
    Пн, 18 июля 2022, 16:28
    Сколько километров ещё идти!
    рейтинг: +5
  • Ev2k
    Пн, 18 июля 2022, 16:48
    С Псж
    рейтинг: +2
  • Zika
    Вт, 19 июля 2022, 09:34
    Чебур с Дугласом одна з найкращих пар захисників які у нас була. Не потрібно ображати гравців які принесли нам багато користі.
    рейтинг: 0
  • Flint
    Вт, 19 июля 2022, 23:54
    Скоріш Дуглас з Мазухом, а Чеба більш на підхваті був в той час. Але згоден, попри ті ляпи, що в нього траплялись, Евген заслужив на повагу хоча б за вислугу років.
    рейтинг: +2
  • FriendlyFire
    Вт, 19 июля 2022, 10:21
    Чебурек — легенда, не надо тут)
    рейтинг: 0
  • Jules
    Пн, 18 июля 2022, 16:49
    Посмотрим кого подпишут. Вроде бы неплохой игрок, сомнительное решение.
    рейтинг: 0
  • Jules
    Пн, 18 июля 2022, 16:50
    В целом, в логике происходящей авантюры.
    рейтинг: +5
  • Shurik-48
    Пн, 18 июля 2022, 18:11
    Так харьковский десант скоро начнет и старожилов выживать. Мудрость:«Не можешь конкурента одолеть-возглавь его».
    рейтинг: 0
  • We want DD
    Пн, 18 июля 2022, 18:31
    https://www.youtube.com/watch?v=ksRVC_UAYyA
    рейтинг: +1
  • сергій лях
    Пн, 18 июля 2022, 20:28
    А мені Чоботенко у грі проти словенців сподобався-діяв чітко, впевнено, роздавав якісні передачі… Щоправда суперником дніпрян була команда 4 дивізіону Словенії…
    рейтинг: -2
  • Viktor
    Пн, 18 июля 2022, 20:30
    я чогось не розумію… ТШ офіційно ще не призначили, а вони вже чистку проводять?..
    рейтинг: +3
  • UTOPIE
    Пн, 18 июля 2022, 20:39
    в Ворсклу вместо Тамма уйдёт
    рейтинг: 0
  • MR.BRO
    Пн, 18 июля 2022, 21:33
    Тільки ідіоту не зрозуміло, що сильний СК ні Краснікову ні Кучеру не потрібен. Я впевнений на мільярд відсотків, що якщо буде вибір або МХ абр СК то вони злиють Дніпро. Це тупо футбольні біженці, які вирішили пересидіти на теплому місці заради спасіння свого дому (ФК МХ) Припустимо ситуацію: останній тур ЧУ, МХ і ДН-1 мають порівно очок, матч між собою між МХ та СК і хто виграє той посідає 1 місце. Впевнений на всі 100 що злиють нас по повній. Бо серце в них не з Дніпром а Харковом. Це як Медведчук, начеб то Український політик, але здасть Україну при першій можливості якщо це добре для росії. Так і у нас. Нахрен нам футбольні колаборанти в команді??
    рейтинг: +4
  • Палич
    Пн, 18 июля 2022, 23:17
    Ве в точку.І добавити нічого.Все це нагадує повне лайно
    рейтинг: 0