Вс, 30 октября 2022, 11:16
просмотров: 3779 коментариев: 97 

УПЛ. 10-й тур. Дніпро-1 — Чорноморець. Пряма трансляція

УПЛ. 10-й тур. Дніпро-1 — Чорноморець. Пряма трансляція

 

 

Представляємо вашій увазі пряму трансляцію матчу 10-го туру Чемпіонату України Дніпро-1 — Чорноморець.

 

Матч відбудеться в Ужгород, початок о 13:00.

 

 

97 комментариев
  • TheOne
    Вс, 30 октября 2022, 11:21
    Перемога потрібна, віримо у команду
    рейтинг: +8
  • Палич
    Вс, 30 октября 2022, 11:34
    Бажано цих чмошніків роздерти
    рейтинг: +4
  • 2 метра шахматиста
    Вс, 30 октября 2022, 11:36
    Очень опасаюсь игры с Черноморцем. После победы в ЛК произошел эмоциональный выплеск у команды. С такими потерями в составе и таким графиком, настроиться на аутсайдера будет крайне сложно. А ЧО будет злой и супер мотивирован на лидера чемпионата. Ожидаю матч с проблемами
    рейтинг: +1
  • фермер
    Вс, 30 октября 2022, 11:36
    Убить Черноморец! Чтобы долго вспоминались кротячие деньги.И счет пожирней.Пусть будет гроб Григорчуку.
    рейтинг: +1
  • Dnipro83
    Вс, 30 октября 2022, 12:43
    То казали що Балулі до побачення а він є в заявці.
    рейтинг: +1
  • Александр
    Вс, 30 октября 2022, 12:50
    Мужики я понимаю что эмоции но нужно быть сдержанней в комментариях. Зачем опускаться до оскорблений, итак война в стране давайте хоть мы не будем нагнетать!.. А Днепру победы!!!
    рейтинг: +9
  • MR.BRO
    Вс, 30 октября 2022, 12:53
    Сєлін каже, що він абсолютно впевнений, що ЧО сьогодні виграає в здобуде 3 очки))))
    рейтинг: +3
  • AnderUman
    Вс, 30 октября 2022, 13:52
    Я здивований, як цей динозавр ще досі грає.Це тільки зайвий раз доводить той факт, що кроти пообіцяли кеш, як завжди.
    рейтинг: +1
  • Mario
    Вс, 30 октября 2022, 13:07
    Превью к матчу опять нет, значит будет ничья.
    рейтинг: -12
  • Жоня
    Вс, 30 октября 2022, 13:47
    Будет победа не менее чем в два гола.
    рейтинг: +1
  • Mario
    Вс, 30 октября 2022, 14:32
    Фарт дело сложное, посмотрим
    рейтинг: 0
  • Mario
    Вс, 30 октября 2022, 13:16
    А что за пидар комментирует на УНИАН???
    рейтинг: 0
  • Kensington Chap
    Вс, 30 октября 2022, 13:16
    Перші 15 хвилин, а вже валідол потрібен
    рейтинг: +2
  • sabaha
    Вс, 30 октября 2022, 13:27
    Бусанелло гол зделал
    рейтинг: +6
  • Палич
    Вс, 30 октября 2022, 13:27
    Бузанело красавчик,і чому сидить на лавці?
    рейтинг: +8
  • sabaha
    Вс, 30 октября 2022, 13:29
    Крава за нас
    рейтинг: +1
  • Twisted
    Пн, 31 октября 2022, 12:23
    Звичка. )))
    рейтинг: 0
  • Mario
    Вс, 30 октября 2022, 13:36
    У Довбика в контракте прописано, что он бьет все штрафные? может хватит!
    рейтинг: +5
  • Жоня
    Вс, 30 октября 2022, 13:50
    Сергей Кравченко чем-то там недоволен. Во втором тайме еще больше опечалится.
    рейтинг: +3
  • Nicholas_1918
    Вс, 30 октября 2022, 13:56
    он Кате орёт при уходе в раздевалку: К ним вообще можно дотрагиваться или нет бл*ять?
    рейтинг: +4
  • AnderUman
    Вс, 30 октября 2022, 13:57
    Вся надежда, что старпёры ЧО во втором тайм подсядут физически.Буса-молодчага-играет в отборе нормально+голевая, я хз, что там у него с ТШ? Артём пока с гирями на ногах+запорол хороший стандарт.Нужно дожимать кротовско-куевских подлабузников.
    рейтинг: +4
  • io
    Вс, 30 октября 2022, 14:00
    Не знаю как вам, а мне Буза очень понравился в первом тайме, везде успевает
    рейтинг: +9
  • Dnipro83
    Вс, 30 октября 2022, 14:11
    З усією повагою до покійного Сергія але син інвалід з інваліда.
    рейтинг: -12
  • Nookie
    Вс, 30 октября 2022, 14:55
    Это вы про кого?
    рейтинг: 0
  • Nookie
    Вс, 30 октября 2022, 15:01
    Если про Назаренко, то Сергей жив и здоров и с Александром они не родственники.
    рейтинг: +3
  • Просто 90
    Вс, 30 октября 2022, 15:02
    Если вы не знаете не так давно у Назаренко отец умер
    рейтинг: -1
  • Nookie
    Вс, 30 октября 2022, 15:06
    Я это знаю. У него отца звали Евгений, царствие ему небесное.
    рейтинг: +6
  • Анатолий Викторович
    Вс, 30 октября 2022, 17:45
    Некоему сержу07 надо просто завалить ебало.
    рейтинг: +6
  • Жоня
    Вс, 30 октября 2022, 14:42
    Капитан Марамойца что-то совсем гонит))
    рейтинг: -5
  • Kensington Chap
    Вс, 30 октября 2022, 14:52
    Балулі — це просто жах. Точніше, ні — він просто порожнє місце! Ні швидкості, ні техніки, ні розуму в діях!!!
    А ВСІХ З ПЕРЕМОГОЮ!!!
    рейтинг: +9
  • TheOne
    Вс, 30 октября 2022, 14:54
    Здобули — це добре. Була, напевно, настанова від ТШ поки є ще сили забити другий на початку другого тайму. Трохи не вдалося. В іншому — результат на табло
    рейтинг: -2
  • Dnipro83
    Вс, 30 октября 2022, 14:55
    Всіх з перемогою.
    рейтинг: 0
  • We want DD
    Вс, 30 октября 2022, 14:55
    Хорошая работа. Идем в отрыв!
    рейтинг: +4
  • Spirt
    Вс, 30 октября 2022, 15:01
    Главное, что не потеряли очки в такой критической ситуации. Лавка из МХ, которая так нужна сейчас, работает. С тяжелой, но победой Вас
    рейтинг: +4
  • AnderUman
    Вс, 30 октября 2022, 15:02
    Всіх з валідольною перемогою! Правильно написав один з коллег на общаку: завдання в ЛК вже виконали, нехай з тим АЗ грають лавочники та молодь, зараз в пріоритеті повинен бути виключно чемпіонат.
    рейтинг: -4
  • MR.BRO
    Вс, 30 октября 2022, 15:11
    Чому виконали завдання в ЛК? 2 місце це 1/16 а 1 — 1/8. Можна спробувати взяти очки в АЗ і весною грати в 1/8 а не 1/16.
    рейтинг: +5
  • AnderUman
    Вс, 30 октября 2022, 15:13
    З нашими тотальними проблемами треба вибирати пріоритети.І це,імхо, зараз явно не ЛК.
    рейтинг: 0
  • MR.BRO
    Вс, 30 октября 2022, 15:34
    З нашими тотальними проблемами краще зіграти напрягтись і зіграти 1 матч, ніж валяти дурня і грати 2 матчі.
    рейтинг: +1
  • AnderUman
    Вс, 30 октября 2022, 16:52
    Ну да, напрягтись в одному матчі, а потім ще грати 6 восени.А весною яка різниця, скільки грати в ЕК-2 або 4? Ми будемо грати після тривалої паузи, хлопці будуть свіжі, голодні до футболу+майже гарантоване підсилення під основу.Відчуваєте різницю?
    рейтинг: 0
  • фермер
    Вс, 30 октября 2022, 15:42
    А що там з преорітетами? Однозначно ЛК.Залишився один вирішальний матч.В ЧУ не так багато до перерви.Якщо щось і загубимо, то у весняній частині поправимо.1/8 чи 1/16 ось де різниця. Ще і на АЕК попадем.
    рейтинг: +3
  • AnderUman
    Вс, 30 октября 2022, 16:54
    6 матчів це, по Вашому не так багато??? Та це, враховуючи наш напівкалічений склад-просто прірва матчів.
    рейтинг: +1
  • фермер
    Вс, 30 октября 2022, 17:28
    6 матчів но означає, що їх усі програємо.
    рейтинг: +1
  • RomanDneprUk
    Вс, 30 октября 2022, 19:01
    Все ви правильно кажете!!! Підтримую на 100%!!! І не ображайтесь на деяких тут….там туго з мисленням)))
    рейтинг: -1
  • Жоня
    Вс, 30 октября 2022, 17:48
    В чемпионате все равно мы финишируем вторыми. А с возможным зимним усилением можем показать себя еще в еврокубках. Игры с европейскими командами интересней смотреть.
    рейтинг: +2
  • RomanDneprUk
    Вс, 30 октября 2022, 18:59
    Иди ти нафіг зі своїм другим місто!!! Зрозумів.?! Охреніти…тобі так треба доказати, що я помилився сказавши, що Дніпро буде першим в чемпіонаті…… що ти зараз молишся, щоб ми програвали.???? Що ж ти за вболівальник такий.??? Не дай Боже я узнаю….що ти до відьом там бігаєш і команду заговорюєш….не дай Боже!!!
    рейтинг: 0
  • Лукьян
    Вс, 30 октября 2022, 19:11
    Паренек, ты что нервничаешь так?
    рейтинг: +1
  • RomanDneprUk
    Вс, 30 октября 2022, 19:44
    Та заїб… в тому, що!!! Ху… ню морозити завжди…… подонок..((((
    рейтинг: -6
  • Жоня
    Вс, 30 октября 2022, 19:51
    Это роман днепрун. Место Таксиста занял. Местный дурачок типа))
    рейтинг: +4
  • RomanDneprUk
    Вс, 30 октября 2022, 20:08
    Дурачок — тебе зачав)))
    рейтинг: -7
  • Жоня
    Вс, 30 октября 2022, 20:54
    А тебя два дурачка зачало))
    рейтинг: +5