Вс, 2 апреля 2023, 17:47
просмотров: 2104 коментариев: 9 

УПЛ. 19-й тур. Металлист 1925 — СК Днепр-1. Запись матча

УПЛ. 19-й тур. Металлист 1925 — СК Днепр-1. Запись матча

 

 

Представляем Вашему вниманию запись матча 19 тура Чемпионата Украины между командами Металлист 1925 и СК Днепр-1.


Днепр-1 выиграл 3:0 благодаря хет-трику Артема Довбика.

 


9 комментариев
  • Mir2023
    Вс, 2 апреля 2023, 18:02
    Забыли этот матч, готовимся к следующим битвам
    рейтинг: +1
  • Mir2023
    Вс, 2 апреля 2023, 18:06
    ИМХО надо прекратить эксперименты на флангах, в запас надолго Пасича и особенно Каплиенка, есть же Хайнер и Матарита! Да и в центре, надо возвращать Сватка или хотя бы Адамюка, а то стремно как то
    рейтинг: +3
  • фермер
    Вс, 2 апреля 2023, 18:37
    Вот уж глупость.Да Каплиенко был лучше Моториты на голову, особенно в атаке и это при том что до выхода Назаренко мы вообще играли без правого полузащитника.Что-то я не заметил игры Моториты на атаку, как и Хаймера кстати.
    рейтинг: 0
  • Просто 90
    Вс, 2 апреля 2023, 19:21
    Маргарита не впечатлила
    рейтинг: 0
  • партизон
    Вс, 2 апреля 2023, 20:04
    первая игра, спишем на волнение.
    рейтинг: +4
  • io
    Вс, 2 апреля 2023, 21:10
    Так он сыграл минимум минут после травмы, рано еще делать выводы
    рейтинг: +2
  • Kensington Chap
    Вс, 2 апреля 2023, 20:18
    Може, я трохи не в тему: але ЯК ЖЕ МЕНЕ ЗАГЕБАЛА (а її неймовірно добре чути) оця грьобана москальська матюкня!!! Мат на маті!!! Мат на маті!!! Ну, у вас є хоча б трохи поваги до себе й інших?! Гру дивляться в тому числі й діти!
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Пн, 3 апреля 2023, 00:42
    Це все грьобаний совок. Ми його ще довго відхаркувати будемо після перемоги.
    рейтинг: +1
  • сергій лях
    Пн, 3 апреля 2023, 11:05
    Цікаві аналогії. Як і вчора, в матчі 1 кола дніпряни виграли 3-0, забивши всі голи у другому таймі. Але в матчі 1 кола дніпряни протягом всього часу мали відчутну перевагу й перемога була закономірною. Вчора до першого забитого голу харківяни створили не менше гольових моментів ніж дніпряни. Добре, що виручив воротар Рибак.Гру оціню так-результат радує, якість гри дніпрян- розчаровує. З усіх зіграних у цьому році матчів мені сподобалися лише перші 25 хв. гри проти олександрійців. Надто повільно й нерішуче дніпряни розвивають свої позиційні атаки, не сторюючи суперникам серйозних проблем. Вчора окрім Рибака добре зіграли Піхальонок і Довбик. Гра інших не вражала. Зокрема, зовсім загубився на полі Пасіч. Вчора нам відверто повезло, надалі з такою якістю гри нас можуть чекати неприємності. Сподіваюся, що надалі дніпряни в організації гри будуть суттєво додавати. Засмучує велика кількість травмованих гравців. Сподіваюся на їх повне одужання.
    рейтинг: +1