Чт, 18 май 2023, 12:56
просмотров: 1820 коментариев: 11 

В'ячеслав Фрідман: За 15 мільйонів є сенс розмовляти

В'ячеслав Фрідман: За 15 мільйонів є сенс розмовляти

В'ячеслав Фрідман прокоментував чутки про трансфер Артема Довбика.

 

- Реалії нашого чемпіонату показують, що менше, ніж за 15 мільйонів (валюта не уточнюється – прим.), ми б його не хотіли віддавати. Мудрика не братиму, тому що він може дійсно унікальний та коштує якихось шалених грошей, але того ж Забарного продали вдало. Той же Циганков коштував не стільки, за скільки його відпустили, тому що там закінчувався контракт. «Динамо», наскільки я знаю, отримало хороший контракт на випадок майбутнього продажу.

 

Якщо буде 15 мільйонів, то думаю, що є сенс розмовляти. Безумовно, Довбика потрібно відпускати, він заслужив це. Заслужив своїм ставленням до справи, грою. У нас з ним та його агентом є домовленість, що при першій же хорошій пропозиції, яка влаштовуватиме і нас, і його – ми його відпустимо.

 

 

youtu.be

 

 

11 комментариев
  • termist
    Чт, 18 май 2023, 14:03
    интересно если Довбику условный Марсель предложит подъемные 5 млн евро и полноценный Контракт в Январе, он их возьмет или переподпишет контракт с Днепром-1 -))) у которого долги по зарплате 2-4 месяца. При продаже Довбика еще 50 % надо отдать предыдущему клубу. Теперь вы понимаете уровень компетенции нашего руководства… о каких 15 млн можно говорить, если кто то даст 3-5 млн и то если он надо им именно сейчас…
    рейтинг: +5
  • Nookie
    Чт, 18 май 2023, 15:59
    Возможно будут с новым клубом также прописывать пункт про 50% со следующей продажи. Сейчас это новая тенденция в трансферах.
    рейтинг: 0
  • Fanatuk
    Пт, 19 май 2023, 08:50
    А Ви бажаєте, щоб він сказав — віддамо задарма? Ви що ніколи нічого не продавали? Якщо б Шлюхтер не разганяв в СМІ, то він би за свого Мудрика і 50 лямів не отримав…
    рейтинг: 0
  • Mir2023
    Чт, 18 май 2023, 19:08
    А вот еще интересный момент- если ЛЧ берет Ман Сити, а это вполне реально, и мы выигрываем ЧУ, что тоже на данный день вполне реально, и Днепр попадает в группу ЛЧ напрямую- уйдет Довбик в Марсель или еще подумает?
    рейтинг: 0
  • фермер
    Чт, 18 май 2023, 20:12
    Хрен здесь думать.Марсель тоже в ЛЧ.
    рейтинг: +3
  • Alter Vlad-1
    Чт, 18 май 2023, 20:55
    А жить в Марселе или в Днепре? И зарплата там будет в 3-5 раз больше!
    И перспектива играть в чемп. Франции с сильными клубами или в УПЛ — с сельскими Колосами и Рухами!
    Смотрите комплексно.
    Но… там другой стиль игры! Как впишется?
    рейтинг: +3
  • AlexDeadLine
    Чт, 18 май 2023, 21:07
    А як можна відповісти на ці питання, не почавши грати за солідний Клуб? Вік у спорті не дуже довгий, то в кб можна до 70-ті шаровари терти.)
    рейтинг: 0
  • Mir2023
    Пт, 19 май 2023, 19:30
    Ну пусть идет. Живет в Марселе. Если возьмут
    рейтинг: 0
  • XoMaDP
    Пт, 19 май 2023, 00:08
    ⚡️ TeamFootball.fr: «Астон Вілла», «Брайтон», «Ноттінгем Форрест», «Уніон», «Фрайбург», «Ланс» та «Ніцца» цікавляться Артемом Довбиком.

    Також джерело підтвердило зацікавленість з боку турецького «Трабзонспору», однак Довбик не розглядає цю пропозицію. :)
    рейтинг: +2
  • Слоут
    Пт, 19 май 2023, 07:36
    Отпустить единственного системоабразующего игрока это сильных шаг, вот только вперёд или назад?
    рейтинг: 0
  • Fanatuk
    Пт, 19 май 2023, 08:47
    Так ми його ніяк не втримаємо, тільки якщо в кайдпни, так він в них грати не зможе. Інша справа, що до цього треба було готуватися як міе=німум з рік, брати молодих форвардів (краще не одного)і награвати зі всякмсм Львівами та Металами. але то не наш шлях. Ми продамо, а потім на виручені гроші купимо ще одного Абелардо з пляжу.
    рейтинг: 0