Пт, 16 сентября 2022, 10:13
просмотров: 2624 коментариев: 10 

Валентин Рубчинський: Перший гол надав додаткових сил

Валентин Рубчинський: Перший гол надав додаткових сил

– Валентине, післяматчеві інтерв’ю з тобою вже стають доброю традицією. Чи задоволений ти сам своєю грою?

 

– Вважаю, що сьогодні вся команда добре зіграла, особливо у першому таймі. Вийшло забити три м’ячі, а у свої ворота не пропустити жодного. Потім вже грали більше за рахунком, але, в цілому, вважаю, провели добру гру.

 

– Наскільки перший гол був важливий психологічно?

 

– Нам це надало додаткових сил. Після цього суперник розкрився, а ми отримали вільні зони та скористалися ними.

 

– Самі очікували, що перший тайм буде даватися настільки легко?

 

– Ми налаштовувалися на хорошого суперника, діючого чемпіона своєї країни. Знали, що буде важко. Добре, що вийшло саме так.

 

– У клубному сезоні настає пауза, і деякі хлопці їдуть до збірної. Чи хотів би бути з ними?

 

– Звичайно, кожний гравець бажає грати за збірну своєї країни. Але є так, як складається. Буду працювати далі та доводити, що гідний отримати шанс.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

10 комментариев
  • Brooks
    Пт, 16 сентября 2022, 10:23
    Молодець!
    рейтинг: +15
  • Migelos
    Пт, 16 сентября 2022, 11:08
    Бомба Валик! Такого прогресса от Рубчинского никто не ждал, даже я который всегда считал его талантливым игроком, просто браво. Когда Валик наберётся опыта, это будет просто машина в центре поля)
    рейтинг: +10
  • AnderUman
    Пт, 16 сентября 2022, 11:17
    Просто відкриття початку сезону! Молодець, Валік, так тримати далі, головне, щоб без травм та пошкоджень.
    рейтинг: +12
  • Nadya1993
    Пт, 16 сентября 2022, 22:38
    Подписываюсь под каждым словом.
    рейтинг: +3
  • Матвеус
    Пт, 16 сентября 2022, 14:30
    Наше майбутнє! Молодець!
    рейтинг: +4
  • Viktor
    Пт, 16 сентября 2022, 15:20
    Валік, не збавляй обертів!)
    рейтинг: +4
  • Nadya1993
    Пт, 16 сентября 2022, 22:38
    Пока что из молодых ребят которые только начинают свой путь во взрослом футболе Рубчинский самое яркое открытие. Надеюсь он перерос свой травматизм. Дай бог чтобы все сложилось наилучшим образом
    рейтинг: +3
  • cors
    Пт, 16 сентября 2022, 22:53
    По Валику я писал уже давно, что нужно парня выпускать в основе и он с Пихой, два человека которые хорошо и точно двигают мяч в перёд, ещё и делают это спокойно без паники и лишних движений, но тут можно сказать Валику не много повезло, с травмой Бланко, если бы Бланко не травмировался, Валика выпускали на последние 10 минут с Когутом и Балу.Я вам больше скажу, если не поломают, это будущий игрок сбороной.
    рейтинг: +1
  • сергій лях
    Сб, 17 сентября 2022, 14:02
    Як на мене, Рубчинського вже зараз необхідно запрошувати до Національної збірної України. Надзвичайно талановитий і вольвий, працьовитий півоборонець. Дивно, що навіть тренери молодіжної збірної України поки що не запрошують його до своїх лав…
    рейтинг: +1
  • Flint
    Сб, 17 сентября 2022, 23:37
    З Бланко йому тягатись ще зарано, але здається що Піху з часом йому під силу посадити на лавку, особливо якщо Сашко так і не знайде свою гру при цьому тренерському штабі. Принаймні він поки що доволі блідо виглядає навіть на фоні юного Валіка.
    рейтинг: -1