Пн, 19 июня 2023, 20:57
просмотров: 2982 коментариев: 35 

Перші тренування, та перші задачі (+відео)

Перші тренування, та перші задачі (+відео)

 

 

Як ми вже повідомляли, сьогодні «Дніпро-1» вийшов з відпустки та почав підготовку до наступного сезону. Збори цього літа відбудуться в Ужгороді на стадіоні «Авангард».

 

Як зазвичай, перші дні є втягуючими і поєднують у собі медичне обстеження з тренуваннями. Сьогодні вранці футболісти розділились на дві групи: на медогляд та на тренування. Аналізи, дослідження серця та огляд лікаря – ось зміст літньої диспансеризації, яка дає медикам та тренерам команди інформацію на початок зборів. Ну а сама зустріч після відпустки – нехай і у лікарні – нагода обмінятися останніми новинами та поцікавитися справами один одного.

 

Тим часом на полі Авангарду інша група гравців почала тренувальний процес. Бігова робота поєднувалась з ігровими вправами, і завдяки цьому навантаження сприймалися не так важко. Між іншим, намотали футболісти понад вісім кілометрів. Приємно відзначити те, що разом з усіма почав підготовку Руслан Бабенко, який пропустив останні матчі минулого сезону через травму.

 

Ввечері усі зібралися на «Авангарді» разом. Привітавши підопічних з початком роботи, головний тренер Олександр Кучер одразу акцентував їхню увагу на першій задачі у сезоні – пройти у єврокубках суперника, якого за два дні визначить жереб.

 

На тренуванні знову була порція бігової роботи та ще більше, ніж вранці, ігрових вправ. Завершилося заняття футбольним міжсобойчиком на третину поля.

 

Такий же розклад очікує на спортклубівців і завтра, а від середи команда проводитиме по два повноцінні тренування. Перший контрольний матч заплановано на 28 червня. З календарем спарингів можна ознайомитись тут.

 

Стосовно кадрових змін зазначимо, що розпочав роботу з командою голкіпер Роман Мисак, останнім клубом якого був вірменський «Алашкерт». Повернувся з оренди Сергій Горбунов. Також шанс проявити себе отримали лідери юнацького складу «Дніпра-1»: голкіпер Владислав Крапивцов, хавбеки Денис Жданов, Данило Хан, Рамік Гаджиєв та форвард Даніель Ківінда.

 

– Дуже радий знову зустрітися з партнерами після оренди, – сказав Сергій Горбунов.

 

– Радий бачити і футболістів, і персонал, тренерів. Приступили до роботи, працюємо. – Сподівався, що мене покличуть на збори з першою командою, – зізнався після першого дорослого робочого дня 17-річний Денис Жданов.

 

– Тренування тут на найвищому рівні. Мене підтримали партнери, тут хороший персонал, та й взагалі тут всі гарні люди. Все подобається!

 

Залишили ж команду Валерій Лучкевич, Владислав Рибак, В’ячеслав Танковський, Рональд Матарріта, Габріель Гомес, Жоау Пеглоу, Хайнер. СК Дніпро-1 дякує їм усім за внесок у срібний успіх минулого сезону та бажає успіхів у подальшій кар’єрі.

 

Додамо, що декілька футболістів долучаться до тренувального процесу за пару днів, а гравці збірних України після закінчення матчів отримають невеличку відпустку.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

35 комментариев
  • St still
    Пн, 19 июня 2023, 21:05
    Зачем лучкевича отпустили? Мог бы бороться!
    рейтинг: +5
  • Анатолий Викторович
    Пн, 19 июня 2023, 21:17
    Контракт закончился.
    рейтинг: 0
  • St still
    Пн, 19 июня 2023, 21:25
    Хорошо, можно ж новый подписать
    рейтинг: +6
  • Анатолий Викторович
    Пн, 19 июня 2023, 21:48
    А Луч хочет подписывать новый контракт?
    рейтинг: -1
  • good
    Пн, 19 июня 2023, 22:03
    А с ним хотят подписывать контракт?
    рейтинг: +8
  • good
    Пн, 19 июня 2023, 22:06
    4 тяжелейжейшие травмы за прследнее время. Бурда, Малышев-2 К сожалению…
    рейтинг: +2
  • Анатолий Викторович
    Вт, 20 июня 2023, 09:32
    Для подписания контракта необходимо желание двух сторон.То что одни предложили не устроило других.
    рейтинг: +1
  • Flint
    Пн, 19 июня 2023, 21:13
    У нас команда, чи реабілітаційний центр? Пуріта навіть цілу гру не провів, пишуть що залишить клуб, трохи більше зіграв Лучкевич, але теж на вихід після одужання. І це ж не в перше. Карноза взагалі приїхав, полікувався і поїхав. Матарріта більше відновлювався чим грав. А Балулі приїхав мабуть на участь у зйомках «Я соромлюся свого тіла»…
    рейтинг: +6
  • St still
    Пн, 19 июня 2023, 21:20
    Ты б ещё за Азара рассказал! Вопрос был по лучкевичу! Он уже вылечился! Готов играть, зачем отпускать если вообще не понятно кого можем взять! Теперь тебе понятен вопрос?
    рейтинг: -2
  • Flint
    Пн, 19 июня 2023, 21:32
    А я тобі нічого і не відповідав. Це окрема моя думка, яка до тебе не має ніяких відносин. То Анатолій з тобою почав діалог.
    рейтинг: 0
  • St still
    Пн, 19 июня 2023, 21:33
    Ок, надобраніч
    рейтинг: 0
  • Alter Vlad-1
    Пн, 19 июня 2023, 21:16
    Лучкевичу нужно в нормальную команду, к нормальному тренеру, который ему доверяет: в «Александрии» он был агрессивен, скоростной, а здесь- то на лавке, то травма… И непонятная перспектива.
    рейтинг: 0
  • St still
    Пн, 19 июня 2023, 21:28
    Это какая команда на твой взгляд?
    рейтинг: -3
  • Rouerh Barbanuer
    Пн, 19 июня 2023, 22:23
    Он в Александрию и вернётся. Или в Полесье перейдёт
    рейтинг: +1
  • Fanatuk
    Ср, 21 июня 2023, 13:34
    Щось мабуть не кличе Александрія, бо сьогодні сказали, що може в Карпатах опинитися… А меня він завжди подобався, не розумію навіщо було відпускати. Якщо піде в Карпати, то явно не за огромні кошти.
    рейтинг: 0
  • St still
    Пн, 19 июня 2023, 21:27
    Горбунов повернувся з Карпат, а нападник де зник, яркий Теж з Карпат
    рейтинг: -2
  • Lavrentiy
    Пн, 19 июня 2023, 21:34
    Пуріта буде з нами?
    рейтинг: 0
  • good
    Пн, 19 июня 2023, 22:13
    Нет
    рейтинг: 0
  • GiV
    Вт, 20 июня 2023, 05:41
    Уверен, инсайдер?
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Вт, 20 июня 2023, 11:39
    Ну что, донеткался?))
    рейтинг: -2
  • уанф
    Пн, 19 июня 2023, 22:26
    А що ж Валеф, не дісталось місця в автобусі на вихід?
    рейтинг: +1
  • good
    Пн, 19 июня 2023, 22:28
    Легов пока нет, думаю, мы увидем)
    рейтинг: -4
  • Тахсыст(сАбака)Днепр.юа:)
    Пн, 19 июня 2023, 22:31
    Пиздец нам в следующем сезоне, хотя бы 5-7 место заняли в ЧУ.Хороших приобретений не будет, леги разбежались кто куда, короче опять команду строить по песчинке будут.
    рейтинг: +7
  • Viktor
    Пн, 19 июня 2023, 23:00
    Валефа залишили?) і Федоріва з Підлепенцем? а Лучкевича та Пеглоу відпустили? Ну-ну, далеко поїдемо...)
    рейтинг: +10
  • Alter Vlad-1
    Пн, 19 июня 2023, 23:05
    Остаётся только посмеяться над такими руководителями.
    С горя: просвета не видно.
    рейтинг: +3
  • Viktor
    Пн, 19 июня 2023, 23:01
    А можна так зробити, шоб КрИсніков також разом за своїми легіонерами пішов?
    рейтинг: +2
  • cors
    Пн, 19 июня 2023, 23:41
    Уверен, скоро увидим Луча или в Александрии, или в Заре, такими игроками не расбрасываються, понабирают Хайнеров и Матарит, и потом удивляются, почему команда не играет, ой чувствую скоро начнём феерить в ЛЧ.
    рейтинг: +10
  • уанф
    Пн, 19 июня 2023, 23:50
    Так є група ентузіастів, яким достатньо самого факту виходу в ЛЧ. А результат — пофіг. З місяць-два тому була невелика дискусія з цієї нагоди.

    Поставимо ще один пам'ятний знак на бульварі Кучеревського і будемо пишатись.
    рейтинг: +6
  • Igorua
    Вт, 20 июня 2023, 00:39
    По факту втратили тільки Пеглоу і Рибака. Решта то таке… Можливо Луч, але, вважаю, що Танчик нічим не гірший.
    рейтинг: +2
  • River Grand
    Вт, 20 июня 2023, 01:35
    Розумію що один матч не показник, але воротар той що вийшов на заміну Україна -Мальта добре увійшов та грав надійно. Чех, як що правильно прізвище. Так він вільний агент. Чому ні? А раптом;)
    рейтинг: +1
  • Анатолий Викторович
    Вт, 20 июня 2023, 09:34
    Грек.
    рейтинг: -2
  • Flint
    Вт, 20 июня 2023, 09:38
    Мальтієць)))
    рейтинг: +3
  • Shurik-48
    Вт, 20 июня 2023, 11:34
    Соперники по спаррингу, как раз то, что нужно перед ЛЧ. Лучше бы двусторонку пару раз закатили, ноги были бы целее.
    рейтинг: -2
  • River Grand
    Вт, 20 июня 2023, 12:38
    Точно. Тепер бачу, що не тільки я помітив героїв матчу — воротарів яки тягли удари киян та кротів. Але то спокійна Європа, у нас війна і гроші на межі. Так що поки мрії.
    рейтинг: 0
  • Палич
    Вт, 20 июня 2023, 13:30
    Ндааа.Всі ці Танчики, Валєфи та Хайнери показали себе в евросезоні.Тепер ще покажуть ці що прийшли: Мисак-ви серйозно? Федорів? пенсіоне в нього вже є? не цікавились? Наступний сезон мабуть ні про що.Можливо реально треба було займати 3 місце, хоча б можливо в якусь із двох кубків(про лігу Ч.не говорю)зайшли б.а так… ТУРИСТИ!!!
    Хоча зараз на стрімі Алекс розповідатиме, що війна в країні, особливо не до футболу.
    рейтинг: +2