Чт, 13 июля 2023, 14:22
просмотров: 2812 коментариев: 8 

ТМ. СК Днепр-1 — Рух. Прямая трансляция

ТМ. СК Днепр-1 — Рух. Прямая трансляция

 

Представляем Вашему вниманию прямую трансляцию очередного матча на летних сборах. Сегодня играем против Руха.


Игра пройдет в Ужгороде, начнется в 17:00 и будет доступна в плеере.

 

 

8 комментариев
  • saloeschkaukr
    Чт, 13 июля 2023, 17:53
    Супер, супер, супер гут, первый тайм был не простым и Юные Соперники из РУХА вполне достойный контингент. Такой спарринг к Добру. Cui podest malum?
    рейтинг: -3
  • saloeschkaukr
    Чт, 13 июля 2023, 18:51
    Супер, супер, супер гут, счёт хороший и игра Живая получилась. Продавали молодые Вратари. Мы все надеемся что с Греками встретимся во все оружия. Греки будут вгрызаться, как собаки.
    Игроки Днепра-1, Cave canem.
    рейтинг: -3
  • Віктор1983
    Чт, 13 июля 2023, 19:05
    Гра була добра за виключенням одного моменту коли воротар двічі підряд врятував наші ворота.Не розумію що робиться з Гуцулом якась не яскрава гра у всіх матчах збору як що Довбик відійде то як на мене він на нападника не тягне.
    рейтинг: +5
  • Shurik-48
    Чт, 13 июля 2023, 20:36
    Надеюсь, что хоть с Кривбассом мы наконец-то увидем Пихалёнка.
    рейтинг: +4
  • сергій лях
    Чт, 13 июля 2023, 20:52
    Очевидно всіх турбує відсутність травмованого мізкового центру дніпрян Піхальонка. Сьогодні у 1-му таймі на позиції Піхальонка грав Гуцуляк. Як на мене, рівноцінної заміни не вийшло. То можливо тренерам варто спробувати на цій позиції Рубчинського? У молодіжці дніпрян Рубчинський ефективно грав під нападником.
    рейтинг: +1
  • сергій лях
    Чт, 13 июля 2023, 20:59
    Другий матч у складі дніпрян провів Кравець. І знову, як на мене, зіграв непереконливо. І справа навіть не в його прикрій помилці на початку сьогоднішнього матчу. Неозброєним оком було видно, що Кравець перебуває в далекій від оптимальної фізичній формі. Він був найменш рухливим гравцем дніпрян.
    рейтинг: +3
  • Матвеус
    Чт, 13 июля 2023, 23:52
    А вот такой Днепр мне определённо нравится! Наконец-то есть кому подавать вменяемые угловые, бить издалека по воротам, защищаться и стоять надёжно в воротах! Кинарейкин молодец, очень порадовал! Как и Мирошниченко.
    рейтинг: +9
  • сергій лях
    Пт, 14 июля 2023, 19:38
    Як правило, заключі матчі зборів команди стараються провести близькими до оптимальних складами. Виходячи з того, що ні Мисак, ні Валеф проти рухівців не зіграли, можна зробити висновок, що їх рівень гри не влаштовує тренерський штаб дніпрян.
    рейтинг: +2