Чт, 6 июля 2023, 15:34
просмотров: 2076 коментариев: 7 

Сватком интересуются в Болгарии

Сватком интересуются в Болгарии

Как сообщил Михаил Спиваковский, Александром Сватком интересуется болгарский гранд Лудогорец.

 

По информации FCDNIPRO.COM капитан не горит желанием покидать клуб, с которым он совсем недавно подписал новый контракт. Да и в самом Днепре-1 не сильно "возбудились" этим предложением.

 

 

7 комментариев
  • Fanatuk
    Чт, 6 июля 2023, 15:42
    Я звісно не в захваті від гри капітана протягом 2-го кола, але точно нрозставатися з ним не варто. Думаю, що він нам знадобиться.
    рейтинг: +3
  • сергій лях
    Чт, 6 июля 2023, 18:45
    Шановний Fanatuk! Згоден з Вами щодо гри Сватка у 2-му колі. Згоден з Вами, що нам нині потрібен більш кваліфікований воротар. Але, враховуючи той факт, що підписали Мисака, очевидно керівництво вважає цю позицію закритою. Отже у нас три воротарі-Валеф, Мисак і Кінарейкін. Враховуючи недостатню, як не мене, кваліфікацію Валефа і Мисака, я висловив думку, що МОЖЛИВО саме Кінарейкіна треба награвати як основного воротаря. Звичайно, по одній грі не варто робити висновки. Але я пам'ятаю успішну гру Кінарейкіна за молодіжний склад. Щоправда за Ю-19 Кінарейкін у цьому році так і не зіграв жодного матчу-грів лавку основи. А щодо гри Рибака я не висловлював жодних позитивних емоцій…
    рейтинг: +1
  • Fanatuk
    Пт, 7 июля 2023, 09:09
    Доброго дня шановний Сергій Лях. Я нічого не маю проти Кінарейкіна але саме в цьому матчі (з Минаєм)я просто не побачив в нього багато роботи, щоб можно було робити якісь висновки. Просто я маю на увазі, що для гри в ЄК нам потрібен інший воротар — не Мисак і не Кінарейкін (за Валефа я взагалі мовчу). На іншій гілці тут я писав, що нам бажано воротар рівня Пятова, це моя думка.
    рейтинг: +2
  • сергій лях
    Сб, 8 июля 2023, 18:04
    Щановний Fanatuk! Про воротаря рівня П'ятова нині, на жаль, ми можемо тільки мріяти. Хочеться сподіватися, що наш вихованець Кінарейкін незабаром, за 2-4 роки, перевершить його. Хлопець він безумовно перспективний, старанний, але без досвіду…
    рейтинг: +1
  • Alter Vlad-1
    Чт, 6 июля 2023, 19:13
    Оценивать класс такого специфического игрока как вратарь можно только после ряда поединков с равными или более классными командами. Пока они ловят мячи как на разминке — ни сильных, ни неожиданных ударов пока нет.
    Я много раз видел на тренировке Вл.Маслаченко в 1956-57гг. после чего Н. Морозов увёз его в Москву и вскоре его взяли в сборную СССР на ЧМ-58 в Швеции.
    Даже мне, тогда юноше, видны были гибкость, смелость в прыжках в ноги, игра на выходах… Это я к тому, что всех этих качеств мы пока не можем наблюдать у наших «перспективных» — может игры в Еврокубках раскроют кого-то из них.
    рейтинг: 0
  • сергій лях
    Сб, 8 июля 2023, 18:08
    Згоден з Вами, Alter Vlad-1!
    рейтинг: +1
  • Alter Vlad-1
    Чт, 6 июля 2023, 19:21
    Извините, что не о Сватке (здесь о нём материал), просто «сергій лях» затронул тему защиты и вратарей, поэтому я ушёл в воспоминания как рос наш вратарь Маслаченко.
    А «Лудогорец» не тот «гранд» в Европе, чтобы туда переходить, хотя в Еврокубках он постоянно играет, но не зубр. Пусть Сваток ещё мастерства наберётся в «Дн-1» — тоже могут быть престижные игры.
    рейтинг: 0