Вт, 30 май 2023, 10:04
просмотров: 2969 коментариев: 17 

Заява СК Дніпро-1

Заява СК Дніпро-1

Спортивний клуб “Дніпро-1” приносить свої вибачення за прикрий інцидент, що відбувся наприкінці матчу проти ФК “Шахтар” 28.05.2023. На жаль, свідками виходу емоцій з-під контролю стали тисячі телеглядачів.

 

Розуміємо і самі стоїмо на тих позиціях, що подібним вчинкам не місце у футболі та взагалі у спорті. Керівництво клубу та тренерський штаб вже провели бесіду з футболістами про неприпустимість подібного. Буде вжито і дисциплінарні заходи. Якими б не були провокації, на футбольному полі усі мають контролювати емоції. Сподіваємося, органи футбольного правосуддя України дадуть належну оцінку діям та провокаціям з боку усіх учасників сутички.

 

СК “Дніпро-1”, як і решта українських клубів, провів надважкий сезон в умовах воєнного стану. Команда кожен раз виходила на поле із величезною вдячністю нашим військовим за змогу це робити і намагалася гідно представляти Україну на міжнародній арені. Вважаємо, це вдавалося, свідченням чого була підтримка, яку ми відчували та продовжуємо відчувати в Україні та багатьох країнах Європи. У сезоні 2023/2024 наш клуб також матиме честь представляти країну у єврокубках. Обіцяємо докласти усіх зусиль, аби знову зробити це на високому рівні. А інцидент на Львів Арені залишиться у спогадах лише прикрим непорозумінням, з якого будуть зроблені належні висновки.

 

Слава Україні!

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

17 комментариев
  • Nicholas_1918
    Вт, 30 май 2023, 10:26
    Героям слава!
    рейтинг: +12
  • Viktor
    Вт, 30 май 2023, 13:38
    Правильний крок. А шо кроти? Не вистачить розуму вибачитись? Гівнюки!
    рейтинг: +11
  • AnderUman
    Вт, 30 май 2023, 14:24
    Героям Слава! Кроти, скоріш за все, керуючись гаслом:«Переможців не судять!»вибачитися не перед ким не збираються.З нашого боку досить правильний, розумний і своєчасно хід.
    рейтинг: +13
  • Kensington Chap
    Вт, 30 май 2023, 15:28
    А ще — вони керуються гаслом: «Не можеш перемогти чесно, переможи як завгодно».
    рейтинг: +9
  • Fanatuk
    Вт, 30 май 2023, 16:01
    Як офіційні особи вони нічого іншого не можуть казати і все це правильно. Але вболівальникам СК гадаю було приємно бачити розквашене їбло сепара Рака. Особово мені — так.
    рейтинг: +9
  • akinak
    Вт, 30 май 2023, 17:05
    шахтар, це ракова пухлина футболу України і якщо цей клуб за всі його порушення перевести у першу лігу, то наступний сезон буде в рази цікавіший і чесний!
    рейтинг: +10
  • Матвеус
    Ср, 31 май 2023, 11:52
    Важко не погодитися+
    рейтинг: +2
  • River Grand
    Вт, 30 май 2023, 20:31
    Як що довести усю «чесну» гру шахтаря у історії упл. Гадаю там такий бан може бути, що першою невідхрестити, згадайте Юве. А це якась іграшка не чистого на душу олігарха з підозрілим минулим та особливо теперішнім. Це спрут, ні навіть кубло павуків що сосе кров з середини — економіці, політиці та культури України, а маніпуляції -" розділяй та властвуй " Нагадаю, кредити брала не Україна, а влада тих часів і передавала таким як Ринат під товари що повинні поставити, НДС, та інші… Безвідсотково, відсоток уходив на наші ціни та тиск ВВП. Ото таких олігархів і не читають бо пов'язані на схемах дуже багато «багатіїв» при владі. Вважайте це припущення, але… Хтось з вас особисто мав свох при владі, судах, радах усіх рівнях, ну і нарешті дотаційній мережі спорту? Брали у західних партнерів у борг на мережі, копалини та інші?… гадаю НІ, але у банках місцевих кредит під відсотки драконівські брали, бо банк то прокладка… Вибачте, наболіло за війну та народ України що у злиднях, коли такі «ссуть у очі» через СМІ бо вони їх залишились, а показовий"" Медведчук?- той багато знав, нам не скажуть все, бо то ганьба.
    рейтинг: +9
  • DD83
    Вт, 30 май 2023, 21:48
    зря кроты должны извинятся.но Днепр умнее оказался
    рейтинг: +8
  • DD83
    Ср, 31 май 2023, 22:43
    это тот момент когда ни Заря ни Днепр нехотят 2 место занимать))
    рейтинг: +3
  • Alexx1960
    Чт, 1 июня 2023, 12:26
    Конечно надо брать второе место. 6 предваритеоьных матчей будет гарантированно.
    рейтинг: 0
  • Fanatuk
    Чт, 1 июня 2023, 13:43
    Вибачте, а звідки 6 матчів в ЄК візьмуться? Якщо ми вилітаємо 3 кавліфікації ЛЧ, то граємо в ЛЄ, а після програшу там — ще в ЛК?
    рейтинг: +2
  • Анатолий Викторович
    Чт, 1 июня 2023, 13:45
    В плей-оф ЛК.
    рейтинг: 0
  • Fanatuk
    Чт, 1 июня 2023, 14:13
    Так точно, я чомусь випустив цей момент. Тоді дійсно від 2 місця ми особливо нічого не втрачаємо, якщо навіть не зможемо пробитися крізь плей-оф ЛК, то нічого там робити. Був неправий. Дякую.
    рейтинг: -1
  • DD83
    Сб, 3 июня 2023, 01:55
    мы проигрываем и вылитаем просто с еврокубков
    рейтинг: 0
  • Alexx1960
    Чт, 1 июня 2023, 17:10
    Fanatuk+Викторович
    До конхверенцый будет есчо 6 матчей. За лиги чемпиенов и европы. А когда вылетят за л.конверенцый.
    рейтинг: 0
  • Слоут
    Чт, 1 июня 2023, 22:44
    — А я дерусь просто потому, что дерусь, — покраснев, ответил Портос
    рейтинг: +2