Пт, 16 сентября 2022, 11:52
просмотров: 3315 коментариев: 17 

Артем Довбик: Я лише ставив крапки (+відео)

Артем Довбик: Я лише ставив крапки (+відео)

 

 

– Артеме, твій здобуток говорить, що повернення бомбардира відбулося?

 

– Можна сказати і так, але я хотів би відзначити усю команду, яка провела дуже хороший матч. Усі зіграли на дуже високому рівні, а я лише ставив крапки в епізодах.

 

– Наскільки відчувалося, що гра дається легко, особливо у першому таймі?

 

– Може, й склалося таке враження, що гра була легкою, але насправді було важко. Спека змушувала пристосуватися до погодних умов. Але в цілому, ми виконали план на гру. Забили два швидкі голи, потім ще й третій у роздягальню – після цього змогли трішки видихнути.

 

– Ти не зміг дограти матч. Заміна пов’язана зі втомою, що накопичилася за цей важкий відрізок сезону? І як зараз почуваєшся?

 

– Так, в мене була судома, через що не зміг продовжити матч. Але зараз все добре, відновлююся.

 

– Наскільки важливим є те, що команда під час війни має змогу грати на міжнародному рівні?

 

– Це дійсно дуже важливо – показувати усьому світу, що коїться зараз в Україні. Ми всі переживаємо, стежимо за подвигами Збройних сил України. Окремо хотів би передати велику шану нашим воїнам з батальйону Дніпро-1, які захищають нас та боронять нашу країну.

 

– Прямо зараз ти вирушаєш до збірної. З якими думками?

 

– До збірної завжди приємно повертатися, тому настрій добрий. Зараз буде тяжкий переліт та три важкі гри, тому і налаштування відповідно серйозне.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

17 комментариев
  • Brooks
    Пт, 16 сентября 2022, 12:03
    Молодець! Бажаю в збірній себе проявити!
    рейтинг: +10
  • ♂master♂
    Пт, 16 сентября 2022, 12:09
    видно, что ему стало легче в моральном плане, вперед наш бомбардир!
    рейтинг: +9
  • ОМ27
    Пт, 16 сентября 2022, 12:20
    Довбик серед найкращих гравців тижня в ЛК за версією УЄФА:
    https://www.uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/player-of-the-week/
    Голосуємо.
    рейтинг: +10
  • Aqvarius25
    Пт, 16 сентября 2022, 12:20
    Артём молодец! Старайся если хочешь попасть в ТОП- команду!
    рейтинг: +6
  • We want DD
    Пт, 16 сентября 2022, 12:28
    Артем Александрович возвращается…
    На зло всем «профессорам мориарти»...:)
    рейтинг: +9
  • Alter Vlad-1
    Пт, 16 сентября 2022, 19:29
    Вывод делаете неправильный: все «профессора Мориарти» тоже довольны, что он начал находить себя в штрафной и во-время и точно пробивать! Наконец начал понимать, когда нужно пробить! Особенно когда ворота уже пустые (благодаря партнёрам).
    Я лишь пишу, что он плохо реализует свой потенциал! Понимаете?!
    Может он и сам не понимает, что он может НАМНОГО больше!!!
    рейтинг: -6
  • Alter Vlad-1
    Сб, 17 сентября 2022, 15:43
    «Оптимисты», ваши минусы — значит вы не согласны, что у Довбика есть ещё потенциал для роста, развития в более классного футболиста??
    Всё — он супер-класс для любой европейской команды?!
    рейтинг: -2
  • Vilec
    Пт, 16 сентября 2022, 12:48
    Продавать Довбика пока можно, а то и трабзонспор и 10 млн уже не дасть, срочно.
    рейтинг: 0
  • Vilec
    Пт, 16 сентября 2022, 12:51
    Это же смс полторы недели назад каждый третий говорил, итересно как быстро всё меняется)
    рейтинг: 0
  • UTOPIE
    Пт, 16 сентября 2022, 13:59
    УЄФА на своєму офіційному сайті оголосив імена футболістів, які претендують на звання найкращого гравця тижня у Лізі конференцій, де вчора відбулися матчі другого туру групового етапу.

    Серед претендентів на нагороду присутній форвард Дніпра-1 Артем Довбик, який провів ударний матч проти кіпрського Аполлона.

    Претенденти на нагороду:

    — нападник Дніпра-1 Артем Довбик — дубль та асист у матчі проти Аполлона (3:1);

    — півзахисник Істанбула Сердар Гюрлер — два забиті м'ячі у ворота Фіорентини (3:0);

    — хавбек Юргордена Еммануель Банда, який забив гол і віддав гольову передачу в матчі з Мольде (3:2);

    — півзахисник Кельна Деян Любічіч, який оформив дубль у зустрічі проти Словацька (4:2).

    Давайте поддержим Артёма как лучшего игрока тура в ЛК на офисайте УЕФА. Проголосуйте:
    www.uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/player-of-the-week/
    рейтинг: +2
  • Alter Vlad-1
    Пт, 16 сентября 2022, 19:34
    Наверное, здесь для УЕФА важно не мнение болельщиков, а спец. комиссии — учесть, кто забивал авторитетным командам, а кто слабоватым. Вероятно так, точно не знаю.
    рейтинг: -1
  • Leoniddnipro
    Пт, 16 сентября 2022, 14:03
    Молодець!
    рейтинг: +2
  • Viktor
    Пт, 16 сентября 2022, 15:21
    Дай Бог здоров'я нашому бомбардиру! І всім хлопцям! Кожен боєц важливий!
    рейтинг: +4
  • Nadya1993
    Пт, 16 сентября 2022, 22:40
    Надеюсь на этой чудесной ноте голевой застой Артема канет в небытие, и мы снова будем видеть на поле того Артема Довбика к которому привыкли в прошлом сезоне
    рейтинг: +1
  • ruobosru
    Сб, 17 сентября 2022, 05:03
    все Довбик игрок недели) витаю))
    рейтинг: 0
  • alex_dniepr
    Сб, 17 сентября 2022, 11:37
    Покритиковал Валефа — тот стал нормально стоять) Написал, что Кучер — «не тренер»- пошли успехи Команды)) Сказал, что Довбык «продаёт себя» — и он стал «продавать себя» ещё активней)))Кому ещё надо улучшить игру?))))
    рейтинг: 0
  • stam
    Сб, 17 сентября 2022, 13:16
    ВСУ!
    рейтинг: +2