Ср, 27 июля 2022, 23:21
просмотров: 3710 коментариев: 24 

Руслан Бабенко перешёл в Днепр-1

Руслан Бабенко перешёл в Днепр-1

Руслан Бабенко, находящийся на просмотре в Днепре-1 на сборах в Словении теперь официально является игроком Днепра-1.

 

Сегодня Руслан подписал контракт с днепрянами на 2 года.

 

Footboom.com

24 комментария
  • cors
    Ср, 27 июля 2022, 23:34
    Если с Пихой есть взаимопонимание, стоит пожелать только удачи, хорошей игры, роста и как можно больше голов за Днепр.
    рейтинг: +12
  • Курт
    Ср, 27 июля 2022, 23:44
    Бажаю успіхов у Дніпре!
    рейтинг: +10
  • Viktor
    Чт, 28 июля 2022, 00:04
    Бажаю удачі і проявити Руслану себе, як ніколи!
    рейтинг: +6
  • Матвеус
    Чт, 28 июля 2022, 00:10
    Удачи Руслану! А сколько ему лет сейчас, кто-то знает? Заранее благодарю.
    рейтинг: +5
  • Ev2k
    Чт, 28 июля 2022, 00:13
    30
    рейтинг: +5
  • Матвеус
    Чт, 28 июля 2022, 12:58
    Ого… Спасибо.
    рейтинг: 0
  • St still
    Чт, 28 июля 2022, 00:38
    Такое, нах не нужен! Сори за такое высказывание, но это не игрок еврокубков.
    рейтинг: -14
  • St still
    Чт, 28 июля 2022, 00:41
    Давайте бабенко купим, Селезнёва и шовковского на ворота
    рейтинг: -13
  • St still
    Чт, 28 июля 2022, 00:45
    Минсуйте как хотите но этот трансфер и даром не нужен! А то что Саша говорит что он не провалится, это смешно! Если он не провалится то кто Саша провалится? И зачем провалы держать? Я больше чем уверен что провалитсЯ тш!
    рейтинг: -14
  • Shapariev Sergii
    Чт, 28 июля 2022, 02:24
    От як станеш тренером, і будеш впливати на трансферну політику клубу, от тоді і будеш росприскувати тут свою слину невдоволення.
    А до того спочатку дочекайся закінчення комплектації команди і закриття трансферного вікна, дочекайся початку сезону, і після завершення хоча би першого кола, щоб потім говорити хто провалився а хто ні, хто став гарним підписанням а хто ні.
    А то сидіти на дивані, розбиратись у футбол як фізрук зі школи, і показувати постійне своє фе… Вже аж набридло. Як не один тут конспірології розводить, так інший своє фе…
    Будете керувати трансферною політикою, вкладати свої кошти в команду, потім і поговоримо.
    рейтинг: +2
  • Палич
    Чт, 28 июля 2022, 09:28
    Хватить умнічать
    рейтинг: +6
  • Nookie
    Чт, 28 июля 2022, 09:35
    Друже, кожна людина має свою думку, не буває такого щоб всі були задоволені. Напевно багато людей пам'ятають тільки те що Бабенко безліч разів намагався заграти ще в ФК і ходив по орендах. Потім я про ньго напевно років 5-7 не чув, окрім того що він майже раз на рік змінював команду.
    .
    Я наразі теж не впевнений що він щось надасть команді, скоріш навпаки. Можливо його взяли для підстраховки, якщо кращого варіанту не знайдеться.
    .
    Подивимось
    рейтинг: +3
  • Nookie
    Чт, 28 июля 2022, 09:39
    Я наразі теж не впевнений що він щось надасть команді, скоріш навпаки.
    .
    Тут мав на увазі що скоріш йому команда надасть більше ніж він команді.

    рейтинг: +5
  • Метеор71
    Чт, 28 июля 2022, 13:24
    Помилкове ставлення до фізруків зі школи.Багато в чому від них залежить стане дитина займатись спортом чв ні
    рейтинг: +2
  • Grod 1980
    Чт, 28 июля 2022, 06:33
    Я думаю ця людина, для гри в кубку України, якіхось ігор у ЧУ, можливо на декілька хвилин у ЄК, так як планується багато легов, тло ця покупка правильна. До того, Бабченко досить надійний ігрок як для рівня України.
    рейтинг: +1
  • Grod 1980
    Чт, 28 июля 2022, 06:34
    Бабенко, чомусь на Бабченко телефон виправив.
    рейтинг: +1
  • сергій лях
    Чт, 28 июля 2022, 08:29
    Бабенко-гравець, на превеликий жаль, лише рівня середняка нашого чемпіонату…
    рейтинг: +2
  • сергій лях
    Чт, 28 июля 2022, 08:35
    Нам потрібний кваліфікований опорник рівня Ігнатенка, Ді франка…
    рейтинг: +1
  • good
    Чт, 28 июля 2022, 19:45
    Он не опорник, центрхав, как и Де Франко.
    рейтинг: +1
  • сергій лях
    Вт, 2 августа 2022, 09:41
    Як раз Бабенко-опорник, це його основна позиція.Саме опорника грав Бабенко і в контрольних матчах в Словенії. Ді Франко також частенько грав опорника, хоча грав також і центрхава.
    рейтинг: 0
  • Aqvarius25
    Чт, 28 июля 2022, 10:49
    Руслан принесёт пользу клубу.Приятно, что это воспитанник Днепра, украинец.Опытный футболист не помешает в условиях войны.Выиграет Днепр-1 Лигу тогда можно приглашать топ-футболистов.Главная задача на сейчас собрать крепкий коллектив.
    рейтинг: +11
  • фермер
    Чт, 28 июля 2022, 21:59
    Печальнй трансфер.30???
    рейтинг: +2
  • good
    Пт, 29 июля 2022, 00:49
    Брать нужно как можно бльще наших, меньше легов, они не надолго.
    рейтинг: 0
  • Alex Race
    Пт, 29 июля 2022, 20:21
    С возвращением в родной Днепр!
    рейтинг: +1