Пт, 7 июля 2017, 11:17
просмотров: 5883 коментариев: 12 

Багмут: Зарплату в Дніпрі отримуємо від продажу гравців

Багмут: Зарплату в Дніпрі отримуємо від продажу гравців

Один з тренерів ФК Дніпро, колишній гравець синьо-біло-блакитних Володимир Багмут прокоментував ситуацію в клубі, а також розповів, що думає про існування відразу трьох професійних клубів в Дніпрі.

 

«Не можу пояснити створення ще двох клубів в Дніпрі. Мені не зрозуміло, що відбувається, знаю, що вчора збиралися засновники СК Дніпро-1, Юрій Береза ​​в тому числі, і пояснювали ситуацію. Але в їх словах немає ніякої конкретної інформації і ясності, як такої, теж немає. Ситуація розвивається паралельно у всіх дніпровських клубах.

 

Що стосується ФК Дніпро то ми намагаємося вижити, будемо грати, команда хоч і молода у нас, але дуже перспективні є футболісти. Провели на цьому тижні два спаринги, хоч і програли, але сама гра була досить хорошої якості, як для товариського матчу.

 

Як нам пояснювало керівництво, зарплату отримуватимемо від продажу гравців, наприклад, від трансферу Коноплянки має прийти два транші. Є у нас і інші гравці, в яких зацікавлені багаті клуби. Тобто переходимо на самоокупність, як це працює в багатьох європейських чемпіонатах, наприклад, Голландії. Зрозуміло, що ми не Голландія, багато різних складнощів, але іншого виходу у нас немає», — сказав Володимир Багмут.

 

 

12 комментариев
  • Палич
    Пт, 7 июля 2017, 11:24
    Простыми словами сказать-пи… да Вам ребята!!! а жаль, как много было уже сказано-угробили уроды такой клуб!!!
    рейтинг: +7
  • 4 напа
    Пт, 7 июля 2017, 15:03
    Угробил один еврей, просто так из барских побуждений.
    рейтинг: -5
  • 83DNЕРR88
    Пт, 7 июля 2017, 11:45
    Вова, в Голландии с клубов не снимают очки, не ставят запрета на трансферы и не исключают из еврокубков. В Голланндии президенты и генеральные директора не ставят свои клубы в режим профессионального самоубийства!
    рейтинг: +6
  • 83DNЕРR88
    Пт, 7 июля 2017, 11:46
    Спасибо, Игорь Валериевич! Вы — патриот, а результат Вашей работы точно равен работе государственного преступника Курченко в МХ.
    рейтинг: +8
  • UTOPIE
    Пт, 7 июля 2017, 16:06
    Так одного ж поля ягоды — к тому же друзья…
    рейтинг: 0
  • na[FAN]ya
    Сб, 8 июля 2017, 12:09
    Иногда просто поражаюсь вашей наивности. У человека пожар в хозяйстве — горит овин, коровник, хранилище пшеницы. Огонь может перескочить на дом, а тут прибегают негодующие соседи и говорят: «Какой негодяй, на собачью будку воды пожалел»
    рейтинг: 0
  • 4 напа
    Сб, 8 июля 2017, 13:31
    Что и где «горит» и бени? Это уже не смешно а грустно.Потому как перспективный актив тупо слит в унитаз просто из желания не желания ИВК.Бабла ОЧЕНЬ много у валерьича вот и нет дела до такой мелочи как ФК Днепр.
    рейтинг: 0
  • DD83
    Пт, 7 июля 2017, 12:54
    а раньше нельзя было продавать игроков и зарабатывать на этом??? всегда убегали свободными агентами.
    рейтинг: +10
  • Shust
    Пт, 7 июля 2017, 14:04
    на самоокупаемость))) теперь уже поздновато как-то, пациент скорее мертв, чем жив.
    рейтинг: +11
  • Nitramin
    Пт, 7 июля 2017, 14:28
    Да уж. С гирей на ногах особо не поплаваешь.
    рейтинг: +2
  • G
    Пт, 7 июля 2017, 17:05
    Просто не понятно, понимает ли он, что РЕАЛЬНО происходит с клубом?
    рейтинг: 0
  • UTOPIE
    Пт, 7 июля 2017, 19:05
    Всё он понимает — но что он может открыто сказать в прессе???
    рейтинг: +3