Ср, 9 марта 2016, 09:02
просмотров: 5694 коментариев: 28 

Чигринський: У кожного футболіста є ім'я, яким потрібно дорожити

Чигринський: У кожного футболіста є ім'я, яким потрібно дорожити

Захисник дніпропетровського Дніпра Дмитро Чигринський розповів про матч із Динамо (2:0) та повідав, що сталося у ситуації з другим пропущеним голом.

 

— Нас взяли малою кров'ю. Це очевидно. Динамо не поставило перед нами надзавдань, але при цьому виграло 2:0. І мова не про клас. Думаю, ми просто були недостатньо рішучими. З самого початку діяли дуже скуто. Не кажу, що Динамо нам було по зубах'', але гра могла бути як мінімум набагато більш принциповою і жорсткішою.

 

— Прокоментуйте другий гол. Олег Гусєв каже, що Папа Гуйє завжди з розвороту приймає м'яч. Це правда? На тренуваннях теж траплялося таке?
— Я не помічав такого. Думаю, це варто розцінювати як нещасний випадок. Я і сам поспішив із введенням м'яча. Треба було хоча б дочекатися, поки Ян Лаштувка займе місце у воротах.

 

— Чи можна сказати, що в першому таймі вже був зроблений результат?
— Частково. Це ж Динамо. Звичайно, два м'ячі відіграти дуже складно. Особливо при тій грі, що ми показали в першому таймі. До того ж, і початковий план на гру не був діяти першим номером. Але ми не опустили руки. Вважаю, що друга половина нам вдалася набагато більше. Сміливіше накривали суперника, при цьому не зламалася структура гри, що часто буває, коли команда біжить забивати.

 

— Втрата Селезньова сильно позначається на грі команди?
— Не люблю міркувати на такі теми. Це все дуже умовно. Коли поб'єш суперника 3:0, такі питання не задають, а при поразці можна знайти безліч причин. У нас відмінні футболісти та виділяти Селю на тлі тих, хто грав, я не став би.

 

— Чи варто пов'язувати таку здебільшого посередню гру Дніпра із тим, що у команди просто немає мотивації? Адже діє дискваліфікація на єврокубки.
— Ні, не варто. Це впливає в цілому, але не в такій мірі. Мотивація завжди є. Ми професіонали в першу чергу, і у кожного футболіста є ім'я, яким потрібно дорожити, і перспективи. У Дніпра завжди був дуже хороший, дружний колектив, і команда на кожну гру виходить перемагати, таке завдання стоїть.

 

— Наступний матч у вас із Шахтарем. Як вважаєте, цей матч розставить крапки над і, в якому зараз стані Дніпро? Або просто дніпряни ще не втягнулися в чемпіонат?
— Якщо б ми грали з середняками чемпіонату, тоді за результатами можна було б говорити, втягнулися чи не втянулися, а ми граємо з лідерами. І тут шанси як мінімум 50 на 50.

 

 

1927.kiev.ua

 

 

28 комментариев
  • UTOPIE
    Ср, 9 марта 2016, 09:09
    Шахта вздрючит ещё жёстче!
    Что говорить — все эти поражения и такое плачевное состояние целиком и полностью на совести одного человека!
    И этот человек — ну никак не Маркевич!
    рейтинг: +8
  • svidomiy
    Ср, 9 марта 2016, 09:47
    По першому реченню: чи не такі самі в нас були настрої перед матчем першого кола? Все покаже лише гра. У «кротів» спарка з бельгійцями…
    рейтинг: +1
  • Днепр
    Ср, 9 марта 2016, 13:01
    «Все покаже лише гра» — це вірно. До речі, вважаю, що Шахта більше може дозволити Дніпру в атаці ніж Динамо. Гадаю, що заб'ємо якийсь кривенький гол.
    рейтинг: 0
  • 4 напа
    Ср, 9 марта 2016, 13:03
    Давайте отпустим Маркевича и посмотрим что покажет другой тренер.
    рейтинг: +1
  • Ливерпуль 1977
    Ср, 9 марта 2016, 13:14
    Время не пришло отпускать
    рейтинг: +3
  • 4 напа
    Ср, 9 марта 2016, 13:31
    Подождем до Лета.
    рейтинг: +1
  • Ливерпуль 1977
    Чт, 10 марта 2016, 12:12
    2017 го.лета.
    рейтинг: -2
  • Maks B
    Ср, 9 марта 2016, 10:02
    С кротами нам в последнее время проще играть! Надеюсь на победу!!! Все на стадио!!!
    рейтинг: +6
  • Brooks
    Ср, 9 марта 2016, 11:14
    Поддерживаю! :)
    рейтинг: -1
  • Палич
    Ср, 9 марта 2016, 10:06
    Как там газон наш? ожил уже или жопа?
    рейтинг: +3
  • DD+
    Чт, 10 марта 2016, 22:13
    Скорее волосатая жопа, а не газон.
    рейтинг: 0
  • Scorpio
    Ср, 9 марта 2016, 11:16
    Все станет на свои места в игре против Карпат 20.03 и Зори 09.04.
    рейтинг: +1
  • Ливерпуль 1977
    Ср, 9 марта 2016, 13:14
    О чем ты? На какие свои места?
    рейтинг: -3
  • ГЕНА
    Ср, 9 марта 2016, 16:35
    На 5ятые местаа. Полтава за пару игр на 4 залезет
    рейтинг: -2
  • ГЕНА
    Ср, 9 марта 2016, 16:36
    рейтинг: -1
  • 101010101010
    Ср, 9 марта 2016, 17:33
    трезво мыслит
    рейтинг: 0
  • КАМТУГЕЗА
    Ср, 9 марта 2016, 17:43
    ПОЧТИ ВСЕ МАТЧИ С ДИНАМО-ЦИНИЧНАЯ ЗДАЧА!
    рейтинг: -1
  • Dnieper
    Ср, 9 марта 2016, 18:01
    Хотелось бы увидеть Сватка в паре с Чигринским, хуже чем с Папой точно не будет, если не сейчас то когда? Может парень увереннее стал после Индии
    рейтинг: 0
  • Днепр
    Ср, 9 марта 2016, 19:55
    А кто трешечку от дубля Динамо схавал? В единоборствах Папа 100% лучше; если б не тупил иногда, то даже вопрос не стоял кому в старте выходить.
    рейтинг: +1
  • 4 напа
    Ср, 9 марта 2016, 21:47
    ДК-ДД два гола со штрафных, причем здесь Сваток? Первый Мякушко сделал накрутив на фланге 2-х и от лицевой попав в кого то из ДК.
    рейтинг: 0
  • Днепр
    Чт, 10 марта 2016, 09:44
    Я понимаю, что не он один виноват, но ведь он же центральный защитник и поэтому получает на орехи в первую очередь. Если он стоял в стороне и не мешал ни накручивать ни подавать, ни при стандартах не помог, то это тоже кое о чем говорит.
    рейтинг: 0
  • 4 напа
    Чт, 10 марта 2016, 21:01
    При таком подходе Чигру с Папой нужно выгнать.Потому что они наварили столько что Сватку до них как до неба)))
    рейтинг: +1
  • Днепр
    Пт, 11 марта 2016, 12:16
    не понимаю — почему сразу выгнать? )
    рейтинг: 0
  • good
    Ср, 9 марта 2016, 21:52
    С лета будет. ) Если Сватка продлят. )
    рейтинг: -1
  • Чусовой
    Ср, 9 марта 2016, 20:24
    А я не уверен, что и наша звездная основа с таких пофигизмом, не глотнула бы от детского сада Дыни 3 штуки
    рейтинг: +3
  • frunzik
    Ср, 9 марта 2016, 21:03
    Наставник «Днепра» Мирон Маркевич имеет шанс осуществить рывок в своей карьере.

    Как сообщают наши источники, руководство «Байера» уже контактировало с Игорем Коломойским о том, чтобы забрать наставника «Днепра».

    «Аптекари» не слишком довольны работой Рогера Шмидта, поэтому летом Леверкузен получит нового наставника. Мирон Маркевич не является кандидатом №1, но входит в список кандидатур.
    рейтинг: 0
  • good
    Ср, 9 марта 2016, 21:52
    Надо отпускать, Случайно Не футболтрансфер. )
    рейтинг: 0
  • ГЕНА
    Чт, 10 марта 2016, 01:15
    На родину поедет.
    рейтинг: 0