Пт, 26 августа 2022, 23:23
просмотров: 2616 коментариев: 40 

Дніпряни дізналися суперників у Лізі Конференцій!

Дніпряни дізналися суперників у Лізі Конференцій!

Сьогодні у Стамбулі відбулось жеребкування групового раунду Ліги Конференцій сезону 2022/23 років. СК «Дніпро-1» залишився єдиним представником України у цьому турнірі і перед жеребкуванням потрапив в четвертий кошик, отже нашому клубу  будь-якому разі діставалися найсильніші команди турніру.

 

Отже, за підсумками жеребкування наша команда потрапила до групи E. З першого кошику суперником спортклубівців став АЗ Алькмар (Нідерланди), з другого кошику – Аполлон Лімасол (Кіпр), з третього кошику – Вадуц (Ліхтенштейн).

 

Переможець групового раунду одразу виходить до 1/8 фіналу турніру, а команди, які посіли другі місця у групах гратимуть стикові матчі за те, щоб пробитися в 1/8 фіналу Ліги Конференцій.

 

Груповий раунд Ліги Конференцій стартуватиме 8 вересня. Повний календар матчів СК «Дніпро-1» буде оприлюднено додатково.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

40 комментариев
  • Dnepr999
    Пт, 26 августа 2022, 23:26
    С группой очень подфартило — в сравнении с тем что могло быть. Будем считать, что это нам судьба вернула должок за ответный матч с АЕКом, когда весь матч атаковали, но проиграли 0:3!
    рейтинг: +11
  • saloeschkaukr
    Пт, 26 августа 2022, 23:41
    Панове, здесь ДНИПРО займет 1 место без вопросов выиграв все матчи!
    рейтинг: -12
  • ben_gurion
    Пт, 26 августа 2022, 23:54
    Ты че совсем ебанулся, таксист?))) Я хуею с тебя, долбоеб))))
    рейтинг: -2
  • RomanDneprUk
    Сб, 27 августа 2022, 07:05
    Що таке півник…знов вирішив від мого імені «по спілкуватись» сикло.?)))
    рейтинг: -1
  • Rouerh Barbanuer
    Сб, 27 августа 2022, 13:09
    Аркаша, скажи мне как еврей еврею — и шо ты такое пьёшь или может нюхаешь?
    рейтинг: +1
  • mapperMan
    Сб, 27 августа 2022, 03:12
    Да, повезло.
    рейтинг: +1
  • SEKTOR-GAZA
    Сб, 27 августа 2022, 06:58
    Да с жеребьёвкой реально повезло из того что было ) Самый сложный тут Аз! Ну как минимум 2 место обязаны занимать! Но можно и с Аз за 1 место побороться! Надо защиту усилять (
    рейтинг: +6
  • Михаил петрович
    Сб, 27 августа 2022, 08:15
    Нужно усиление во всех линиях! Команда играет значительно хуже, чем до прихода «спасателей» из Харькова. Впечатление, что делается всё чтобы не играть.Грустно и больно смотреть. ОБНЯТЬ И ПЛАКАТЬ!
    рейтинг: +8
  • Dnipro83
    Сб, 27 августа 2022, 08:13
    А хто посяде останні місця переходить в групу інвалідів.28 серпня гра з диркою покаже на скільки це харьківське шобло не можу та й не хочу їх називати Дніпрянами які помилково натягнули на себе футболки з емблемою Дніпра спроможні щось показати в групі.
    рейтинг: +3
  • Dnipro83
    Сб, 27 августа 2022, 08:23
    І не треба г ородити тут різну хєрню та команда дев'ять місяців без ігрової практики зараз в упл всі команди в однаковій ситуації.
    рейтинг: -1
  • сергій лях
    Сб, 27 августа 2022, 08:34
    Не в одинаковій! Кияни свій єврокубковий матч провели 23 серпня, а дніпряни-25.А ще дніпряни мають добратися до Львова.Часу у дніпрян на відновлення до гри 28 серпня практично немає.
    рейтинг: +6
  • Dnipro83
    Сб, 27 августа 2022, 08:36
    Вони не особливо то й напрягалися в в матчі відповіді.
    рейтинг: -4
  • Dnepr ser
    Сб, 27 августа 2022, 08:35
    Группа в полне рабочая, есть реальные шансы пройти дальше
    рейтинг: +3
  • Alexx1960
    Сб, 27 августа 2022, 09:14
    А если займем третье место куда переходим?
    рейтинг: -1
  • Dnipro83
    Сб, 27 августа 2022, 10:59
    Ліга африканських країн.
    рейтинг: +7
  • UTOPIE
    Сб, 27 августа 2022, 18:46
    в чемпионат Паруса
    рейтинг: +3
  • BorisIL
    Сб, 27 августа 2022, 09:23
    Не переживайте, Красиков с Кучером не подведут
    рейтинг: +3
  • GiV
    Сб, 27 августа 2022, 11:10
    Не знаю, как Кучер, но Красников точно не подведёт, престиж и авторитет, это для него святое!
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Сб, 27 августа 2022, 09:34
    Нужно подтянуть кадровый потенциал. Игра в атаке есть. Можно пободаться в ЛК за лучшие места в группе.
    рейтинг: +4
  • Seryk
    Сб, 27 августа 2022, 10:54
    Народ!!! Давайте не будем сраться и хаять команду, очень много месяцев без игр и тренировок, смылся пидарас тренер, ушли игроки в аренду которых покупали перед чемпионатом, другие не вернулись, пришел новый тренер и новые игроки, надо дать команде время чтобы сыграться и понять друг друга, будем верить в них и ждать побед!!!
    рейтинг: +8
  • Dnipro83
    Сб, 27 августа 2022, 11:02
    І так до кінця чемпіонату з вильотом в першу лігу.Досить городити хуйню всі команди упл були без ігрової практики ну крім дирки і кротів і то метал примудрився приземлити увага без ігрової практики кротів зігравши в нічію.
    рейтинг: +3
  • ADS
    Сб, 27 августа 2022, 11:33
    Все верно, то что мы видели положительного это остатки с прошлого сезона, а хотелось бы что то новое увидеть(из наработок Кучера, если таковые имеются)
    рейтинг: 0
  • ADS
    Сб, 27 августа 2022, 11:35
    Группа нормальная, можно бороться за второе место, АЗ выше на голову
    рейтинг: +2
  • Alexx1960
    Сб, 27 августа 2022, 13:46
    Первый матч с голладией через 10 дней. Не знаю что можно изменить…
    Но хуже быть не может.
    рейтинг: +3
  • We want DD
    Сб, 27 августа 2022, 14:33
    Пекари и сантехники из Лихтейнштейна играют сезон с огоньком, но все же любители.
    Греки — фиеста, релакс и метакса.
    Алкмаар — вот проблема, ибо там классный футбол…

    Короче, первые двое — для «тренироваться на кошках», а голландцам — не миновать 1 места в групе…
    рейтинг: +2
  • Dnipro83
    Сб, 27 августа 2022, 15:43
    От завтра й подивимось як тренуватися на кошиках.По складу дирка нічим не сильніша за склад так званого Дніпра.
    рейтинг: -6
  • Alter Vlad-1
    Сб, 27 августа 2022, 15:59
    Игра покажет. Всё-таки у ДК сыгранный состав, это вы понимаете? Сравните их атаку с нашей и их уровень защитников. Не понимаете?
    рейтинг: +4
  • alex_dniepr
    Сб, 27 августа 2022, 16:46
    Попались бы сильные команды- было б не так обидно им проигрывать ) А так будет, как с киприотами — позор и испанский стыд((((
    рейтинг: +3
  • Курт
    Сб, 27 августа 2022, 19:19
    Да в этом году будет провал в евро кубках Шахте четвëртое место, Динамо третье, Днепр тоже третье. Опустимся в таблице ретенга ещё ниже, печалька
    рейтинг: +2
  • Курт
    Сб, 27 августа 2022, 19:22
    Я имею в виду таблице Кофецентов
    рейтинг: +1
  • AlexDeadLine
    Сб, 27 августа 2022, 19:20
    Запитання знавцям футболу, з одного разу скажіть, яка команда в цьому сезоні набрала найбільше очок в кошик своєї країни?
    Не повірите — Вадуц — 4,5 — більше ніж будь яка країна. Україна -1,9; у Польші і Норвегії по 3,5!)
    Так якщо хтось зі спеців тут каже про пекарів та сантехніків, може після гри з ними сильно підсмажитися.
    рейтинг: +2
  • Alter Vlad-1
    Сб, 27 августа 2022, 20:22
    Я согласен, но «оптимистов» (в кавычках — это просто наивные люди) здесь очень много: о победе думают даже видя слабости команды. Да, надеяться на УДАЧУ нужно, но не более.
    Так и в группе ЛК: вроде в Европе они в группе аутсайдеров, но сейчас у каждой из них сыгранный состав+ азарт на своём поле+ у половины игроков есть опыт игр в неслабых чемпионатах…
    Будем надеяться!
    рейтинг: +1
  • Олекса Че
    Сб, 27 августа 2022, 21:14
    У Вадуца 4,5 — це кількість набраних очок, у України 1,9 — це коефіцієнт (9,5 очок)
    рейтинг: +1
  • Олекса Че
    Сб, 27 августа 2022, 21:21
    Інша справа кого Вадуц пройшов у кваліфікації, а там відомі клуби, що свідчить про серйозність суперника. А Аполон до речі чемпіон Кіпру, а АЕК лише віце-чемпіон. У минулому сезоні коли Зорі попався Буде-Глімт всі також думали «проходняк», а в підсумку…
    рейтинг: +1
  • Олекса Че
    Сб, 27 августа 2022, 21:23
    Но головне навіть не це, а як вже тут писали: група прохідна — проходити нікому
    рейтинг: +1
  • AlexDeadLine
    Сб, 27 августа 2022, 22:15
    Ти сам і відповів на всі запитання!)
    рейтинг: +1
  • AlexDeadLine
    Сб, 27 августа 2022, 22:42
    їх кількість і дорівнює коефіцієнту, а це головне, для «кошика».
    рейтинг: +1
  • Олекса Че
    Вс, 28 августа 2022, 08:54
    Ну так, у Ліхтенштейна одна команда і кількість очок дорівнює коефіцієнту. Що цікаво — за останні 4 роки вони набрали у сумі 4 бали, а минулому році — 0!!!
    рейтинг: +2
  • фермер
    Вс, 28 августа 2022, 03:34
    Сегодня игра.Скажу вам так, играть с Дыркой имея такую дырку в воротах и в обороне, будет очень тяжело.Хотя посмотрим.Не совсем же там все идиоты чтобы снова Вафлета ставить в ворота.
    рейтинг: +2
  • AlexDeadLine
    Вс, 28 августа 2022, 14:53
    Блажен, хто вірує! )
    рейтинг: 0