Вс, 14 февраля 2021, 21:32
просмотров: 2887 коментариев: 12 

Дуглас: Перемога - це дуже добре!

Дуглас: Перемога - це дуже добре!

— 2:0 — це дуже хороша для нас перемога. Для нас вона була украй важливою, оскільки команда знаходиться у важкому турнірному стані. Тому для нас сьогодні на першому місці був результат. Перемога – це дуже добре!

 

— Ти сьогодні на полі отримав ушкодження. Чи усе гаразд із здоров’ям?

 

— Так, все добре. Я тривалий час не мав ігрової практики, і тепер, гадаю, буду додавати від матчу до матчу.

 

— Ти зараз найстарший серед бразильців в команді. Наскільки ти їм допомагаєш адаптуватися в Дніпрі і, як вважаєш, чи допоможуть вони нашому клубу?

 

— Звичайно-звичайно, я допомагаю хлопцям, адже вони взагалі вперше в Україні, а я тут вже далеко не новачок. Тому по собі знаю, наскільки складно в Україні адаптуватися бразильцям. Тому я їм зараз усім допомагаю.

 

— Вони мерзнуть, жаліються?

 

— (Сміється) Так, їм дуже холодно. У той час, як в Бразилії літо, в Україні дуже прохолодно. Але нічого страшного. Вони і до цього адаптуються.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

12 комментариев
  • Leoniddnipro
    Вс, 14 февраля 2021, 21:34
    Дугласе, допоможи землякам ще роки так 3-4.Допомога дуже потрібна.
    рейтинг: +31
  • Koroid
    Вс, 14 февраля 2021, 21:42
    Хорошая работа Дуглас!
    рейтинг: +29
  • Соверен
    Вс, 14 февраля 2021, 21:50
    Дуглас — лучший. Вот настоящий капитан! И по настрою и по опыту!
    Где бы ещё парочку таких взять?
    рейтинг: +29
  • Krizys
    Вс, 14 февраля 2021, 21:52
    Его и нужно было капитаном назначать.
    рейтинг: +24
  • Соверен
    Вс, 14 февраля 2021, 22:14
    Так а я о чем!
    рейтинг: +11
  • 02_SeregA
    Вс, 14 февраля 2021, 22:17
    А за ЛЯПЫ ЛОГИНОВ И КОГУТ будут с себя снимать проценты? а так игра получилась более мене спокойная и ЮРЧУКУ привет
    рейтинг: +11
  • Maks B
    Вс, 14 февраля 2021, 23:15
    Юрчук — молодец, за Дугласа всю игру радовался! Нужно продолжать в том же духе и пойдем за медалями!
    рейтинг: +18
  • We want DD
    Вс, 14 февраля 2021, 22:19
    Как сказала бы Тина Тернер — Simply The Best...)
    рейтинг: +12
  • DD83
    Пн, 15 февраля 2021, 00:49
    хорош жаль 2 не залетел так бы вобще игрок тура былбы))
    рейтинг: +12
  • Матвеус
    Пн, 15 февраля 2021, 02:22
    Монстр! Спасибо тебе, Баселар!
    рейтинг: +12
  • Dimas
    Пн, 15 февраля 2021, 12:38
    Очень скромный парень, не типично как для бразильцев. Лучший
    рейтинг: +9
  • River Grand
    Пн, 15 февраля 2021, 17:32
    За то когда будет жара, бразильцы должны перебегать наших земель 100%. А пока греются в динамике только. Да, и при забитом голе будет повод пообниматься парням — тоже теплее будет, чем мёрзнуть с поникшими головами.))
    рейтинг: +3