Сб, 20 ноября 2021, 22:41
просмотров: 3465 коментариев: 30 

Ігор Йовічевіч: Команді великий респект (+відео)

Ігор Йовічевіч: Команді великий респект (+відео)

 

— Перемога викликала у вас бурхливі емоції. Що відчуваєте?

 

— Гордість за команду. Маю сказати, що повністю переграли суперника та заслужили три очки. Перший тайм був майже досконалий. Контролювали хід гри через контроль м’яча. Все, що відбувалося на полі, було плодом контролю м’яча й ситуації. Це відбилося на результаті та надало нам напрямок на другий тайм. Ми бажали продовжити той самий темп, але ж і опонент грає. Їм немає, чого втрачати, вони спрощують гру вертикальними передачами, у деяких моментах змушують нервувати, і йде питання психології. Звичайно, що «Олександрія» — дуже непроста команда. Вона це демонструє в цьому сезоні. В них хороший тренер, який має пізнаваний малюнок. Вилітали у швидкі контратаки і мали декілька моментів, коли наша структура не була оптимальною. Але загалом ми контролювали все з м’ячем, а коли не володіли ним, теж контролювали. І тому я дуже гордий. Бувають моменти, коли не маєш м’яч, але повинен знати, як поводитися у низькому блоці, у середній зоні, коли застосувати пресинг, грати один в один, в напівпозиції, при передачі на фланг – над усіма аспектами ми працюємо. Дуже гордий за мотивацію команди. Хотіли відігратися – мали негативну статистику з «Олександрією». І в мене особисто була велика мотивація, адже перший офіційний матч тут ми програли 1:4, потім вони вибили нас з Кубку. Тобто сьогоднішня гра була для нас дуже принциповою, і думаю, сьогодні команда заслужила три очки. Далі маємо бути скромними, відпочити та готуватися з великою концентрацією та повагою до наступного матчу з «Ворсклою».

 

— Яка ситуація з Піхальонком?

 

— Він шкутильгає; завтра лікарі ретельніше його оглянуть. Сподіваюсь, що нічого страшного з ним. Ще раз хочу похвалити команду. Індивідуально не хочу нікого відзначати – багато футболістів проявили себе. І які виходили на поле, і які залишились на лавці. Я бачив їхню реакцію, і вона казала, що ми – єдине ціле. Хочу наголосити, що та синергія між нами дає підстави бути конкурентоздатними та битися з кожною командою. Цей максимум змушує кожного партнера тримати планку та бути кращим. І загалом вони роблять мене кращим як тренера. Тому мушу бути гордим та гребати у тому ж напрямку й не думати, що ми зробили щось особливе. Це один маленький крок – дуже важливий для нас і дуже великий кайф.

 

— І кілька слів про Довбика, який вийшов у кращі бомбардири чемпіонату…

 

— Неодноразово казав, що для мене він – найкращий форвард чемпіонату. Він дуже корисний та дає багато як у позиційній атаці, так і у контратаці, на стандартах. Думаю, він ще має запас для прогресу. Грою він заслужив виклик тренера Петракова, і, гадаю, стане одним з ключових футболістів національної збірної. Дуже важливо, що він хоче прогресувати. І зараз він знаходиться у ситуації, коли не може спустити планку. Але він готовий до цього. Так само й Піхальонок, Кравченко, Сваток, Ігнатенко, Джурасек, Чуже… Сьогодні дійсно була команда. Я це поважаю. Великий респект моїй команді!

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

30 комментариев
  • Соверен
    Сб, 20 ноября 2021, 22:52
    Спасибо команде за победу. Спасибо тренеру за победу!
    Так держать! Следующая Ворскла…
    рейтинг: +15
  • vic - tor
    Сб, 20 ноября 2021, 22:58
    Блин ни похвал, ни критики.
    рейтинг: -5
  • 25 sektor
    Сб, 20 ноября 2021, 23:07
    Всех с победой. Но есть одно но… был сегодня в 25 секторе, и произошёл такой инцидент-в первом тайме сидели люди в шарфиках Днепр1.Подбежали два типа и сзади сорвали два шарфика и убежали… Я был с ребенком и он всё это видел. Потом говорит, что ему страшно… да победили, но осадок остался
    рейтинг: +15
  • Стас Антонов
    Сб, 20 ноября 2021, 23:46
    Недобитки Юджина ещё пооставались, к сожалению.
    У людей мозг на место не становится и как правило у таких зомбированных даунов не скоро и встанет. Не приятно, что Ваш ребёнок увидел это. Главное что бы он рос хорошим человеком и любил футбол) здоровья вам)
    рейтинг: +16
  • AleksDnipro04
    Сб, 20 ноября 2021, 23:57
    Мне кажется это были фанаты Александрии. Колхоз такой колхоз…
    рейтинг: -3
  • AnderUman
    Вс, 21 ноября 2021, 07:46
    Понимаю, что сейчас совершенно другие времена, но как-то немного стыдно становится за земляков: то болелы кротофермы, причём сидя прямо в кузмичевских секторах на ДА, не стесняются и не боятся открыто говорить и скандировать о нас всякие гадости, то Березе выписали, то чуваки из юджинского движа целуются в десна с фанами МКГ, то вот, приведённый выше, случай.
    На«Метеоре»в союзного времена нечто подобное не могло случиться даже теоретически: фанов выездных команд заводили и выводили исключительно в сопровождении милиции и сектора в ходе матча они вообще не покидали.А спартачей вообще везли после матча автобусами сразу в Синельниково, чтобы избежать массовых беспорядков на на нашем ж/д вокзале.
    рейтинг: +11
  • severgas
    Вс, 21 ноября 2021, 20:41
    Тем не менее возле Озерки была массовая драка болельщиков с мясом(спатак) в
    1983 году.
    рейтинг: +1
  • MR.BRO
    Сб, 20 ноября 2021, 23:55
    Народ, яке місце в загальному дає змогу грати в Єврокубках? Як все розподілено? 1-2 ЛЧ, 3-4 ЛЄ, 5-6 Ліга Конференцій? Дякую за відповідь!
    рейтинг: 0
  • Oldfanat
    Вс, 21 ноября 2021, 01:15
    Если коротко, то никакое — изсходя из сегодняшнего рейтинга Украины не позволяет).
    А через квалификацию:
    с 1-2 можно попасть в ЛЧ(или ЛЕ).
    с 3 в ЛЕ(или ЛК)
    с 4-5 в ЛК (или никуда)
    рейтинг: +6
  • MR.BRO
    Вс, 21 ноября 2021, 01:28
    Ясно. Я по тих рейтингах не дуже, не слідкую… Коротше, потрібно займати 3-4 місце)) Буде важко, бо на ці місця претендують ще ВорсклаЮ Зоря, Олександрія, Десна. Олександрію і Десну ми трохи відчепили (8-10 очок гандикапу) А от з Ворсклою і Зорею буде важче. Сьогодні вболіваємо за Маріуполь і Колос))
    рейтинг: +5
  • Spirt
    Вс, 21 ноября 2021, 23:37
    спасибо, что расписал :) тоже запутался уже
    рейтинг: 0
  • MR.BRO
    Вс, 21 ноября 2021, 01:30
    І ще, маю надію, що якщо пробємось в єврокубки то оновлять емблему як і обіцяли) Нехай влаштують тендер на найкращу емблему і оберуть з того всього щось путне) Нарешті до автобуса руки дійшли, тепер залишилась емблема, і можна сказати, що стали повноцінним клубом)
    рейтинг: +4
  • MR.BRO
    Вс, 21 ноября 2021, 01:32
    Перший тайм сьогодні був хорошим, молодці. А от у другому вирішили відсидітися і зберегти те, що є. Будь команда вище класом — могли б останні хвилини бути нервовими. В Єврокубках таке не пройде…
    рейтинг: +5
  • Алекс74
    Вс, 21 ноября 2021, 02:26
    Побывал со своей группой поддержки на матче! И снова болельщики с Мелитополя стали фартовым для Днепра))) Адреналин зашкаливал, голос сорвал, но главное есть результат! Всех с победой!!!
    рейтинг: +15
  • AnderUman
    Вс, 21 ноября 2021, 07:49
    Очередной, Саша, респект Вам и Вашим друзьям!
    рейтинг: +6
  • Алекс74
    Вс, 21 ноября 2021, 12:28
    Спасибо! Очень соскучился за этой аурой на Днепр-Арене))) Это каждый раз непередаваемые эмоции!!! Днепр в сердце навсегда!
    рейтинг: +9
  • Дядя Женя
    Вс, 21 ноября 2021, 10:55
    В якому секторі ви збираєтесь?
    рейтинг: +4
  • Алекс74
    Вс, 21 ноября 2021, 12:26
    Обычно были в 16 или 17 секторе. А в этот раз были в 1 секторе, чтобы сделать селфи с Довбиком! И мы его таки сделали, спасибо Артему!!!
    рейтинг: +8
  • Dnipro83
    Вс, 21 ноября 2021, 17:09
    Блять ніколи не вболівав за маріуполь як сьогодні, тримаємо кулаки за маріків хоча б нічія.
    рейтинг: 0
  • stam
    Вс, 21 ноября 2021, 17:54
    похоже, кулаки можно разжимать… :(
    рейтинг: 0
  • Матвеус
    Вс, 21 ноября 2021, 17:58
    Ещё 2 тайм впереди
    рейтинг: 0
  • AlexDeadLine
    Вс, 21 ноября 2021, 19:54
    Тепер за Колос прийшов час?
    Якщо свої очки будемо брати ,3-те місце нікуди не подінеться. Всілякі колхози все одно теж будуть втрачати.
    рейтинг: +1
  • Dnipro83
    Вс, 21 ноября 2021, 17:30
    Да мабуть нічого хорошого для маріків не буде.Прийдеться Дніпру порвати як тузік грєлку отих тіллів, регілів максимових.
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Вс, 21 ноября 2021, 17:56
    Самое обидное, что Мариуполь хорошо играет против Ворсклы, но индивидуальные ошибки молодых пацанов Мариуполя приводят к такому счёту на табло. Нам нужно будет в домашнем матче очень плотно индивидуально Тилля опекать, опасный фрукт.
    рейтинг: +1
  • Матвеус
    Вс, 21 ноября 2021, 18:01
    С Ворсклой можно и нужно побеждать. Их оборону марики проходят не напрягаясь, в пол ноги. Проходной двор, короче. Нужно этим воспользоваться, главное — Тилля закрыть и надёжно сыграть в обороне.
    рейтинг: 0
  • AlexDeadLine
    Вс, 21 ноября 2021, 19:59
    Нажаль з останнім у нас хронічні проблеми. Тут лише максимальна віддача врятує.
    рейтинг: +3
  • cors
    Вс, 21 ноября 2021, 23:06
    Матч Ворсклы не смотрел, смотрел обзор матча, что хочется сказать, нас ожидает интереснейший матч.
    рейтинг: +3
  • Dnieper
    Пн, 22 ноября 2021, 09:11
    Подскажите, сертификат просят при входе на Днепр арену?
    рейтинг: 0
  • XaspiX
    Пн, 22 ноября 2021, 10:06
    Да, надо показывать при входе на стадион
    рейтинг: +1
  • cors
    Пн, 22 ноября 2021, 10:41
    Очень хотелось бы чтоб Йови давал больше времени Лучкевичу, хотя бы полный тайм, во первых Гуцуляк никакой, а во вторых два паса на Довбика и Билла были шикарные.
    рейтинг: +1