Пт, 2 апреля 2021, 22:30
просмотров: 4457 коментариев: 51 

Ігор Йовічевіч: Ми добре зрозуміли матч

Ігор Йовічевіч: Ми добре зрозуміли матч

— Прокоментуйте гру, будь ласка. Наскільки вплинуло на гру суперника вилучення?

 

— В першу чергу, вітаю команду з грою, з виконаним планом на матч. Зважаючи на те, що «Львов» після матчу з «Шахтарем» перебував у гарному становищі, і сам лише візит на «Дніпро-Арену» не робив їх аутсайдерами. Якщо суперник забиває «Шахтарю» три голи, це показує його потужний бік. Тож ми готувалися з великою повагою, і гра показала, коли вирівняли бійцівські якості, підбирали другі м’ячі після довгих передач, наша якість була помітна і стала запорукою результату. Звичайно, вилучення нам допомогло, але, коли команда обороняється, кожен віддається на 20-30 відсотків більше, і дуже важко пройти той автобус. Але ми добре зрозуміли матч: розкривали фланги, шукали зони між лініями, подавали, другий м’яч був наш й реалізація сьогодні була такою, якої не вистачало в інших матчах. Тож, ми дуже задоволені і у доброму гуморі готуємося до матчу з «Динамо».

 

— Ваш колега сказав, що результат з «Шахтарем» негативно вплинув на його команду. Чи вели ви додаткові бесіди з гравцями стосовно перемоги львів’ян над «Шахтарем»?

 

— Звичайно, ми дивилися уважно цей матч наживо та й потім в аналізі. Коли команда забиває тричі «Шахтарю», вона заслуговує на повагу. І після зміни тренера я можу лише похвалити команду, яка організована в обороні зараз зовсім по-іншому і шукає свої шанси у контратаках через Алваро, Нича, Ернесто та Шину, який не приїхав. Мусимо не забувати, що один з кращих футболістів не грав сьогодні, і це було великим мінусом для них. Але все одно ми підготовку до матчу перенесли на гру – і з жодним сегментом гри несподіванок не було. Через Алваро вони проводили контратаки, плюс усі довгі м’ячі були нашими, і певні механізми у фазі атаки проходили. Команда заслужила на похвалу, але знаємо, хто є нашим наступним суперником. Він є абсолютним фаворитом, але у футболі немає неможливого.

 

— Який стан Тейлора та Дугласа, що зазнали травм?

 

— Так, мене це теж турбує. Цим вже займаються лікарі. Дугласа турбує задня поверхня стегна, а Тейлор ушкодив гомілкостоп, який в нього був оперований раніше. Хочу думати позитивно, і що вони за кілька днів будуть у доброму стані. Також ми втратили через 4-ту жовту карту Адамюка, а ще не можуть грати за умовами контракту Дубінчак та Булеца. Тож, є певні проблеми, але добрий поточний стан, бійцівські якості та дисципліна, індивідуальна відповідальність залишають нас наразі непереможними у другому колі. Поки ми б’ємося один за одного, перебуваємо в опції виграшу.

 

— Що з Назаренком?

 

— Він зламався за збірну. Багато втрат, але будемо готуватися з тими, хто живий. І ті, хто вийдуть, будуть готові віддати максимум.

 

— Довбик дебютував у збірній. Які в вас враження?

 

— Уся команда радіє за Довбика. Завтра може бути ще хтось інший. Це футбол, і він своєю роботою заслужив. Нападаючий, який може багато бігати, швидко захоплювати простір, зачепитися за м’яч та організувати контратаку. Він цілком відповідає рівню збірної. Звичайно, там велика конкуренція, але за 10-12 хвилин він показав, наскільки є небезпечним. Він дуже працьовитий. Коли гравець у спринті бігає 400 метрів на матч, ми ведемо мову про футболіста, який може дати майбутнє українському футболу.


— Яке враження залишила гра Вагнера та Білла?

 

— Так, я уважно стежу за їхньою адаптацією. І це не порожні слова. Знаю і відчуваю, коли їм треба дати шанс. Сьогодні за наявного результату була нагода дати їм відчути стрес, але без надзвичайно великої відповідальності. Вони мали нагоду проявити свої кращі якості.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

51 комментарий
  • Соверен
    Пт, 2 апреля 2021, 22:57
    Спасибо тренер за победу и красивую игру!
    Очень взвешенное интервью и объективная оценка игры.
    Так держать. И надо бы погонять дыру… не помешает)))
    рейтинг: +14
  • СК Днепр-1
    Пт, 2 апреля 2021, 23:08
    Как же я ошибался по поводу проф.пригодности Йовичевича…
    рейтинг: +11
  • SEMart
    Пт, 2 апреля 2021, 23:38
    Условия аренды и перебор карточек Адамюком — не страшно.
    Основное сейчас — чтобы Дуглас и Тейлор не вылетели надолго.

    И по календарю хорошо, что следующий матч с дк. Будь там Минай/Рух, то при такой серии матчей, ещё и после пятёрки забитых, могли бы проскочить нотки излишней самоуверенности.
    рейтинг: +7
  • фермер
    Сб, 3 апреля 2021, 08:25
    Дубинчак, Адамюк, Булеца не будут играть против Дырки.Потерей я бы назвал только Дубинчака.Адамюк ни о чем, а то что у Йовы не будет при всем желании возможности выпустить Булецу, считаю плюсом для команды.И еще интересно выпустит на фланг кого нибудь из бразил, или все таки Цурикова.Скорее всего так и будет.С Динамо в откритый футбол врят ли станем играть.
    рейтинг: +4
  • XaspiX
    Сб, 3 апреля 2021, 09:46
    Цуриков будет играть вместо Дубинчака, так что его Йовичевич и так выпустит
    рейтинг: +7
  • Матвеус
    Сб, 3 апреля 2021, 11:47
    На флангах будут Чуже и кто-то из бразил, скорее всего Вагнер. Почему Вагнер? Наверное потому что он повзрослее и поопытнее Билла будет. Билл имеет классный скилл на свои годы, но опыта пока маловато, особенно учитывая специфику нашего чемпионата. А может и Назик успеет восстановиться, посмотрим
    рейтинг: +2
  • UTOPIE
    Сб, 3 апреля 2021, 12:07
    Скорее всего Назик
    рейтинг: +5
  • фермер
    Сб, 3 апреля 2021, 09:58
    Шахтер от золота отделяет больше очек чем нас от пятого места и то на что то надеются.Мы на расстоянии двух побед.Дай бог звезды сойдутся.
    рейтинг: +7
  • Oldfanat
    Пн, 5 апреля 2021, 11:36
    Ну Шахтер надеется что мы ему поможем с Динамо)))
    А нам кто кроме нас самих поможет?))
    рейтинг: 0
  • Leoniddnipro
    Сб, 3 апреля 2021, 11:01
    Травма у Тейлора серйозна.Гомілкостоп просто так швидко не загоїться.Але я не лікар, може все буде добре у найближчий час.
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Сб, 3 апреля 2021, 11:51
    Админы, добрый день. Напишите пожалуйста, как дела обстоят с Тейлором и Дугласом в плане возможной серьёзности их травм. Заранее благодарю.
    рейтинг: +5
  • 1908
    Сб, 3 апреля 2021, 12:02
    Спасибо тренерскому штабу и футболистам за победу! Как приятно смотреть на команду весной. Уверен, что с лидерами можно сыграть на хороший результат. Травмированным- скорейшего выздоровления!!!
    рейтинг: +7
  • ben_gurion
    Сб, 3 апреля 2021, 12:40
    Уважаемые Болельщики многострадального СК. «ДНЕПР-1», ещё раз хочу Поздравить Вас с очередной ПОБЕДОЙ!
    Сегодня утром я звонил в Днепро и мне сказали о том, что и Дуглас и Тейлор должны восстановиться к игре с Киевлянами. Будем надеяться на лучшее.
    рейтинг: +8
  • 1908
    Сб, 3 апреля 2021, 12:59
    Вас также с победой! Здоровья Вам и благополучия!!!
    рейтинг: +7
  • Shell
    Сб, 3 апреля 2021, 14:26
    Думается, ну, вот что тут такого выиграть у аутсайдера? Но как же хорошо на душе. Ведь совсем недавно сами там были, и все матчи валидольные. Так держать тренер и команда!
    Кстати в Чуже сомнений у меня не было. Видно было, техничный парень. Сыгранность нужна ему была, ведь опыта большого не было.
    рейтинг: +4
  • Mario
    Сб, 3 апреля 2021, 15:33
    Что-то братья паникеры-истерички быстро переобулись, теперь дифирамбы поют тренеру. ну-ну
    рейтинг: +2
  • Koroid
    Сб, 3 апреля 2021, 17:20
    Люди получили то чего очень долго ждали. Они радуются сейчас, потому что тогда огорчались. Разве это плохо?
    А Йовичевич получился не плохим тренером. Возможно в будущем будет опять сбой с командой. Ну это со всеми бывает. Придет новый Йовичевич.
    Но этот очень позитивный прежде всего как человек.
    И это самое главное.
    рейтинг: +9
  • SEMart
    Сб, 3 апреля 2021, 17:57
    1. Что не так, когда люди на белое пишут «белое», а на чёрное — «чёрное». В пору негативных результатов выражали свои недовольства, опасения. Пришёл результат — говорят спасибо.

    2. Сколько читаю комменты, откуда вся эта желчь по отношению к окружающим? По жизни что-то не так, что легче становится от «навешивания меток» другим? Позиция «Все п*сы, а я — дартаньян». То стримы AlexDnepr не такие, то размера блока с его видео не такой, то вокруг «истерички»:

    Mario Вт, 1 декабря 2020, 21:56
    Слушаю стрим на телефоне, смотреть не чего!
    Если в следующем стриме Александр не увеличит свое лицо на экране, то отпишусь и отпишу 8 своих друзей (которых так просили подписать)
    Вот скрин экрана телефона, Алекс 1х1,5см
    мне что присматриваться????
    Mario Ср, 2 декабря 2020, 10:35
    А еще можно не смотреть!!!

    Mario Пн, 25 января 2021, 20:30
    Ну какой эфир, какие записи??? Писал же ранее, что унизительно смотреть на пустую ДА и где-то там внизу маленькую голову.
    Что изменится от информации которую дает Алекс? Ничего!!! Просто вы знаете чуть раньше остальных, но с последнего места это нас не поднимет.

    Mario Сб, 27 июня 2020, 15:45
    Искать супер журналиста Ш в ютубе унизительно, всего 45 просмотров у этого видео ПОКАЗАТЕЛЬНО.

    Ну, и о результатах:
    Brooks Пт, 17 января 2020, 18:52
    Днепр очень агрессивно провел зимние каникулы :)
    +11 ответить
    Mario Пт, 17 января 2020, 19:58
    А смысл?
    -32 ответить
    Mario Пт, 17 января 2020, 21:02
    будем бороться за 7 место?
    рейтинг: +5
  • ben_gurion
    Сб, 3 апреля 2021, 18:09
    НАКОНЕЦ-ТО Павелко и К* нашли крайнего, а точнее крайнею в вопросе ПОЗОРНОЙ ничьей сборной супротив Казахстана!
    Оказывается всему вина Злата Огневич спевшая живьём гимн Украины. У этой Женщины было очень вызывающие декольте! А мы то думали что вся проблема в тренере и игроках…
    Теперь мы знаем где ХУНД ДЭР ГРАБЭН (собака порылась).
    А вот я всегда считал, что красивая грудь облачённая вызывающим декольте-это чертовский красиво…
    рейтинг: +5
  • ben_gurion
    Сб, 3 апреля 2021, 19:03
    Во, и здесь засели любители маленьких грудок…
    Эталоном женской груди всегда считали №4, как у Софи Лорен.
    рейтинг: -5
  • Метеор71
    Сб, 3 апреля 2021, 19:07
    Всі якось дуже оптимістично налаштовані на гру з ДК, а ситуація не вельми добра.По факту ми можемо залишитися без обох флангів-Дубинчак не гратиме, Адамюк картка, можлива травма Тейлора.Цуріков в повну силу не замінить Дубінчака, а Сафронов тільки для захисту.Атакуючий потенціал впаде процентів на тридцять.І не дай бог травму отримає Дуглас.тоді шансів на перемогу не залишиться зовсів.
    Наостанок про Довбика, цікаво буде подивитись на його віддачу-для кого Шевченко визивав його до збірної, ще й час виділив…
    рейтинг: +4
  • сергій лях
    Сб, 3 апреля 2021, 20:42
    Згоден з Вами, шановний пане Метеор71! Ось тільки в матчі з киянами нам прийдеться, такі реалії, перш за все дбати про надійність в обороні. А вона, без перелічених Вами виконавців, суттєво впаде. У відкритий футбол з киянами грати не варто, а ось використати свої шанси при стандартах і в контратаках треба прагнути.
    рейтинг: +4
  • Матвеус
    Вс, 4 апреля 2021, 14:44
    Шансів на перемогу?) Та хоч би на нічию ці шанси зберегти! Я звичайно розумію, що в нас жодної поразки, п'ять перемог, команда на ходу і все таке, але вищезазначені Вами проблеми, які ми всі дуже добре знаємо та відчуваємо після останнього матчу зі Львовом не залишають особисто в мені якогось оптимізму в контексті перемоги, тим більше це команда суркіса з хитрющим циганом на чолі. Я б радий був звичайно перемозі над куєвом, але треба бути реалістами — в кращому випадку нічия. Хотів би помилятись, звичайно, на користь нашого Дніпра.
    рейтинг: +2
  • Жоня
    Сб, 3 апреля 2021, 19:56
    Зато посмотрим на что способен Бил.
    рейтинг: +1
  • сергій лях
    Сб, 3 апреля 2021, 20:01
    Переконлива перемога! В своїй короткій ще історії в УПЛ, «СК Дніпро» після антирекордної 6-ти матчевої серії поразок у чемпіонаті з загальним рахунком 5-15, видав чудову серію із 7-ми матчів без поразок-5 перемог, 2 нічиї з загальним рахунком 14-3. Блискавичне перевтілення! І для такого успіху, що надважливо, не знадобилося суттєво змінювати склад команди! Браво, Йовічевич! Навіть я, зважений оптиміст, приємно вражений. Ще один приємний момент-дніпрянам вперше в УПЛ вдалося забити 5 голів за гру, до цього більше трьох не забивали. От тільки коли вже почнуть регулярно забивати нападники Довбик та Хобленко? Ось і вчора Хобленко змарнував три гарні нагоди забити…
    рейтинг: +5
  • сергій лях
    Сб, 3 апреля 2021, 20:17
    На мій погляд, варто змінити правила перегляду системи ВАР.Ось і вчора дніпряни заробили перспективний штрафний.І в цей час, переглянувши ВАР, суддя призначає пенальті у ворота дніпрян… Вважаю, що у таких випадках необхідно спочатку дать можливість пробити чи розіграта штрафний, а вже потім призначати пенальті. По факту вийшло подвійне покарання дніпрян. А уявімо, що рахунок на той момент був би нічійний… До речі, як на мене, той пенальті більш ніж сумнівний…
    рейтинг: +6
  • AlexDeadLine
    Сб, 3 апреля 2021, 21:20
    Дуже сумнівний варіант, щодо пробиття штрафного після просмотру.
    Колись було поняття — «заграно», чому команди повинні відповідати за помилку арбітра, коли гра вже подовжена. Є відповідні люди і в нацкомітетах, і УЄФА ,і ФІФА. Саме вони повинні виносити рішення по цим випадкам, які вплинули на рахунок гри, але були заграні. Є шкала покарань за різні помилки, ось арбітри і повинні понести відповідальність. А так складається враження, що у всьому винні тільки командт.
    рейтинг: +4
  • сергій лях
    Вс, 4 апреля 2021, 10:27
    Згоден з Вамина всі 100 відсотків.
    рейтинг: +1
  • Матвеус
    Вс, 4 апреля 2021, 14:47
    Погоджуюся з кожним словом!+++
    рейтинг: +1
  • Alter Vlad-1
    Вс, 4 апреля 2021, 00:18
    Впереди те самые 6 игр, в которых «Дн-1» потерпел 6 поражений — 0 очков, мячи 5:15. Вторые игры с теми же соперниками будут своеобразным индикатором раскрытия ПОТЕНЦИАЛА команды. Ведь тогда был такой уровень, что проиграли и самым слабым командам — РУХ, Минай.
    рейтинг: +1
  • AnderUman
    Вс, 4 апреля 2021, 03:19
    Если из 6 этих игр выиграем 3, а все предпосылки к этому есть, уже будет неплохо, имхо.
    рейтинг: +4
  • фермер
    Вс, 4 апреля 2021, 10:03
    4-5 и 1-2 ничьи.Как там у Суворова насчет солдата, который не мечтает стать генералом?
    рейтинг: +1
  • Метеор71
    Вс, 4 апреля 2021, 12:54
    Мій прогноз такий- зливаємо ДК, перемога над Колосом, програш ШД, нічія з Зорею і дві перемоги. Осіннього падіння не буде.
    рейтинг: +2
  • AnderUman
    Вс, 4 апреля 2021, 15:16
    Примерно так оно и будет.
    рейтинг: +1
  • сергій лях
    Вс, 4 апреля 2021, 12:01
    Так, згоден з Вами.
    рейтинг: +2
  • сергій лях
    Вс, 4 апреля 2021, 13:44
    Говорячи-згоден з Вами, я мав на увазі слова шановного пана monq про Суворова.
    рейтинг: +2
  • сергій лях
    Вс, 4 апреля 2021, 13:58
    Шановний пане Alter Vlad-1! Згоден з Вами на всі 100 відсотків!
    рейтинг: -1
  • ben_gurion
    Вс, 4 апреля 2021, 10:39
    А вот я просто Уверен в том, что наши ПАЦАНЫ дадут Достойные бои во всех оставшихся матчах такой взлётной, для Них и для нас с вами, весны.
    Лично я уже думаю о наработках нашего СК. для грядущего сезона. ГЛАВНЫЕ НАПРАВЛЕНИЯ: СРЕДСТВА НА ПОЛНОЕ приобретение реактивного крайка ДУБИНЧАКА, Средства, как минимум на продление аренды, двоим Гладиаторам центра поля, арендованных у «Шахтёра»,-Игнатенко и Пихалёнок.
    Следующий игровой сезон станет для Клуба СК. Ключевым.
    Во-первых произойдёт воцарение Команды нашей в постоянное лоно Первой Пятёрке в УПЛ, во-вторых, следующей весной (2022 года) произойдёт Возвращение Коллективу Его Светлого Имени, омытого Медалями и Кубками всевозможных Побед, а именно ФК. «ДНЕПР»!
    ГЛАВНОЕ, чтобы бизнес Основного Спонсора Процветал, чтобы Он не разочаровался в Команде своей малой Родины и конечно чтобы «корона» побыстрее сгинула и конечно чтобы в УКАИНЕ Воцарился Долгожданный МИР.
    Пусть ГОСПОДЬ БОГ поможет всем, кто ждёт ЕГО помощи.
    рейтинг: +4
  • сергій лях
    Вс, 4 апреля 2021, 12:05
    Золоті слова, пане «Таксисте»!
    рейтинг: +2
  • ben_gurion
    Вс, 4 апреля 2021, 12:42
    Спасибо Вам, Сергей, за добрые слова в мой адрес.
    Когда-то в Днепропетровске был председатель горисполкома по фамилии Лях. Случайно, это не ваш родич?
    Хоч для Вас и для других Болельщиков, отписать здесь коротенькую шутку в честь Католической Пасхи и воскресного дня.
    ЗДОРОВЬЕ И ЛЮБОВЬ пусть всегда живут в доме вашем, Серёжа, и в домах всех Граждан Украины, кто Интернационален и Добр Сердцем.
    рейтинг: -3
  • сергій лях
    Вс, 4 апреля 2021, 13:47
    Шановний пане «Таксисте»! Ні, я не родич того Ляха.
    рейтинг: +1
  • ben_gurion
    Вс, 4 апреля 2021, 12:48
    А вот и шутка, перефразируя советскую песенную классику, от меня:
    ЕСЛИ ВЫ, НАХМУРЯСЬ,
    ВЫЙДИТЕ ИЗ ДОМА!
    ЕСЛИ ВАМ НЕ В РАДОСТЬ
    СОЛНЕЧНЫЙ ДЕНЁК!
    ТО ПОШЛИТЕ НА ФИГ
    ВСЕ СВОИ ПРОБЛЕМЫ…
    СЯДЬТЕ НОГА НА НОГУ
    И ПЕЙТЕ КОНЬЯЧОК!

    Всё будет Хорошо.
    рейтинг: -1
  • AlexDeadLine
    Вс, 4 апреля 2021, 13:05
    Так ми вже давно так робимо. Хіба що напій відрізняється за смаком!))
    рейтинг: +2
  • ben_gurion
    Вс, 4 апреля 2021, 13:01
    Вот уже проснулись и те, кто имел неоднократные фиаско с Прекрасным полом, с ЖЕНЩИНАМИ… или вообще не познали Счастья интима и Любви…
    рейтинг: -1
  • ben_gurion
    Вс, 4 апреля 2021, 13:14
    «В ушную раковину БОГА,
    Закрытую для шума дня,
    Шепни всего четыре слога:
    -»ПРОСТИ МЕНЯ..."

    Иосиф Бродский.
    рейтинг: +1
  • ben_gurion
    Вс, 4 апреля 2021, 13:21
    Я Радуюсь ЖИЗНИ, я СЧАСТЛИВ ибо уже прожил без малого 69 лет, я Восхищён Любовью к Женщинам и к Футболу…
    А ведь многим моим здешним оппонентам и завистникам не суждено дожить до моих лет, просто они этого не знают…
    рейтинг: -1
  • ben_gurion
    Вс, 4 апреля 2021, 13:24
    "… Как умел,
    Так и жил,
    А безгрешны не знает природа".

    Булат Шаевич Акуджава.
    рейтинг: +2
  • ben_gurion
    Вс, 4 апреля 2021, 13:29
    ГОСПОДИ!
    Сегодня я не хочу ничего просить…
    Я просто хочу сказать:
    «СПАСИБО, ЗА ВСЁ ТО, ЧТО ТЫ МНЕ ДАЛ»…
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Вс, 4 апреля 2021, 15:04
    Тут вопрос главный, что у кого будет после этой жизни) Эта жизнь — пар, на время появляющийся и исчезающий. А вот настоящая Жизнь начнётся после смерти, и кто где окажется в итоге — одному Богу известно. «Говорю же вам, что за всякое праздное слово, какое скажут люди, дадут они ответ в день суда»(Мф 12:35)
    рейтинг: 0
  • ben_gurion
    Вс, 4 апреля 2021, 15:57
    Ну… от туда ещё ни кто не возвращался…
    рейтинг: -1