Сб, 27 ноября 2021, 22:55
просмотров: 3793 коментариев: 62 

Ігор Йовічевіч: Один з найкращих матчів, поки я тут (+відео)

Ігор Йовічевіч: Один з найкращих матчів, поки я тут (+відео)

 

— Дуже пишаюся тим, як виглядала команда сьогодні. Зустрілися дві команди, що перебувають у хорошій формі, на ходу. «Ворскла» — дуже хороша команда, має досвід у Лізі Європи. Ми ж тільки йдемо до того, щоб бути на тих же позиціях, що й вони. Насправді, цей матч дає нам впевненість. Стресовий матч, в якому ти маєш перемогти. Вийшов один з найкращих матчів за час, поки я тут тренер. Пишаюся командою. Ми контролювали матч повністю обидва тайми, захищалися з м’ячем у ногах, не давали змоги продемонструвати їм свої козирі: швидку атаку, шукаючи Тілля, Рангела, латералей, які швидко підключаються. Ми готувалися дуже серйозно, бо поважаємо «Ворсклу», і показали свій респект, граючи на максимумі. Вийшло так, і думаю, це є для нас шляхом та напрямком, в якому маємо рухатись.

 

— Останнім часом значно підвищилася мотивація гравців, їхнє ставлення до гри. Це ваша робота чи, може, підвищили преміальні?

 

— Робоча етика на тренуванні дає впевненість в організації гри. Тренуються хлопці, як у матчі – дуже інтенсивно. А кожен матч грають, ніби останній. І поки буде так, можемо перемагати, як сьогодні. Коли все виходить, зростає довіра до самого себе та до партнера. Знаю, що «Ворскла» — дуже хороша команда. Якби ми зіграли з ними завтра, можливо, був би інший результат. Але завжди маєш бути кращим сьогодні – у той момент, коли граєш матч. Зірки зійшлися, і кожен футболіст дав свій максимум сьогодні. Стиль «Ворскли» — вертикальний швидкий футбол. А ми запропонували свій стиль – захищатись з м’ячем у ногах, домінувати та не давати бігти на чужій половині поля. Це був план на гру. Бо знаємо небезпечність Якубу та Пердути, які високо піднімаються як вінгери, плюс є три нападаючі. Тож, найкращий шлях – відштовхувати їх від наших воріт. Комбінувати краще, мати добру динаміку паса, малу відстань гравцями, щоб після втрати м’яча бути одразу у пресингу. І дійсно, ми підбирали багато м’ячів після втрат. Загалом, молодці команда, я дуже пишаюся ними. Але в ейфорії можемо перебувати лише сьогодні. Завтра вже готуємося до ЛНЗ, це буде інше змагання, і мушу визначити концентрацію та трохи знизити ейфорію, якщо вона є. Але думаю, що її немає, бо у футболі існує лише сьогодні.

 

— Наскільки важко буде втримати третю позицію?

 

— Ми йдемо матч за матчем. Не замислююся про позицію. Не хочу, щоб ми думали про результат. Маємо замислюватися над процесом, який приведе до результату. Коли нас атакують високим пресингом, коли стоп-гра, коли суперник сідає у другий блок, як маємо розкрити оборону у низькому блоці, як зробити структуру для проведення контратак. Ось це є процес, у якому я вимагаю концентрації. А концентрація тебе просто втягує бути на максимумі. Лише тоді з’являється талант. «Ворскла» посідає третє місце та грає в Європі. Ми прагнемо до тих же позицій, до позицій «Зорі», «Олександрії», які мають свій досвід. Ми такого досвіду ще не маємо. Є енергія та запас, які я відчуваю та не даю гравцям розслабитися. Та вони самі не хочуть розслабитися, вони просто мене мотивують, а я – їх.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

62 комментария
  • Toly
    Сб, 27 ноября 2021, 23:03
    неожидал приятно удивили особено гуцуляк
    рейтинг: +7
  • SEMart
    Сб, 27 ноября 2021, 23:04
    1. Быстрый гол избавил от возможного «микро-автобуса» Ворсклы с тремя ЦЗ и традиционной раскачки СК с перекатыванием мяча.
    2. Команда раскрепостилась и впервые в полной мере мы полноценно увидели реализацию той игры, которую пытался поставить Йови. Задатки были уже были с Александрией, но там — лишь эпизодично.
    3. Плюс в психологии. До 70 минуты — только вперёд и настоящий «режим Баварии» — рвать до конца.
    4. Довбик — машина, монстр! Но стал и перетягивать одеяло на себя, в игре проскакивает «царь во дворца» (с).
    5. Из равноценных замен есть лишь Логинов/Монте и ДиФранко.
    6. Стоит поблагодарить Когута за всё время поднятия с самых низов, но… Сегодня была очередная дань уважения к нему от Йови, а результат видели все. И дело не в одном лишь этом пасе. В любом клубе не из топ-5 он был бы игроком основы.
    7. Позиция Назаренко — первая на усиление.
    8. Джурасеку бы подтянуть удары по воротам. Чем-то он начинает напоминать Джулиано.
    9. Гуцуляку — пожелание, чтобы сегодняшний матч раскрепостил и придал уверенности.
    рейтинг: +20
  • Oldfanat
    Сб, 27 ноября 2021, 23:06
    Браво!
    рейтинг: +11
  • Viktor
    Сб, 27 ноября 2021, 23:21
    Ну вот и первые плоды работы ТШ! Браво! Спасибо за ИГРУ, от которой получаешь удовольствие! Когда горят глаза и дикая жажда победы!
    рейтинг: +12
  • Mario
    Сб, 27 ноября 2021, 23:24
    Повезло!!!
    Тренера в отставку!!!
    рейтинг: +7
  • zesar_1
    Сб, 27 ноября 2021, 23:42
    Красава ))
    рейтинг: +1
  • Mario
    Вс, 28 ноября 2021, 14:37
    Где минусы?
    рейтинг: -1
  • 25 sektor
    Сб, 27 ноября 2021, 23:38
    Поддержка трибун была на уровне.Всем кто был на стадионе огромный респект! Только Днепр, только победа!
    рейтинг: +19
  • io
    Сб, 27 ноября 2021, 23:47
    Смотрел онлайн но поддержка даже так чувствовалась! Давненько на Днепр Арене не было такой атмосферы
    рейтинг: +13
  • MR.BRO
    Вс, 28 ноября 2021, 18:07
    Скільки людей було? По атмосфері десь тис 4-5…
    рейтинг: -1
  • Nikita_Sergeyevich
    Вс, 28 ноября 2021, 19:05
    2,6 тыс
    рейтинг: 0
  • 1908
    Вс, 28 ноября 2021, 00:05
    Мне кажется, при такой игре с нашими грандами, была бы как минимум ничья, а то и минимальная победа. Как думаете, друзья? Всех с победой!!!
    рейтинг: +11
  • River Grand
    Вс, 28 ноября 2021, 00:06
    Если так играть будут, и ещё лучше дальше прогрессировать, то нужно срочно искать работу с удобным графиком выходных. )))
    Спасибо команде Днепр и тем кто был на Арене — за позитивные эмоции на неделю.
    рейтинг: +11
  • MR.BRO
    Вс, 28 ноября 2021, 00:11
    З Чорноморцем вдома граємо чи на виїзді? Календар каже, що вдома, але мені щось пригадується, що ми виїздний матч з ними грали вдома а тепер наш домашній будемо на виїзді… Чи я щось наплутав?? Сьогодні дивився матч Чорноморець-Десна. Скажу чесно, що Десна чудом відскочила. Чорноморець хоч і аутсайдер, але сьогодні показав досить класну гру і як мінімум награв на нічию…
    рейтинг: +7
  • MR.BRO
    Вс, 28 ноября 2021, 00:17
    Тепер 2 виїздні поєдинки (з Чорноморцем та Маріуполем) перед зимовою перервою, де ми фаворити. Головне там не просрати свої очки…
    рейтинг: +7
  • io
    Вс, 28 ноября 2021, 00:21
    Александр, надеюсь стрим будет в ближайшее время?
    рейтинг: +6
  • Соверен
    Вс, 28 ноября 2021, 00:51
    Браво тренер! Спасибо команда!
    Ебальником Максимки удовлетворен!
    рейтинг: +13
  • MR.BRO
    Вс, 28 ноября 2021, 03:37
    На ЛНЗ потрібно ставити тих, хто мало грає (резервістів) і дати відпочити більшості основних, бо в Одесі легко не буде… Ми і так той кубок не виграємо (будьмо реалістами, що кубок поїде до Києва в руки ДК або ШД) А заганяти пацанів, де костоломи першолігові можуть і травму нанести і грати на пасовиську…
    рейтинг: +2
  • Antony Black
    Вс, 28 ноября 2021, 13:49
    Мой состав на ЛНЗ:
    Юрчук — Дубинчак (Монте), Логинов, Адамюк, Лучкевич — Ди Франко, Батагов, Когут (Ярмолюк, если будет готов) — Билл, Назаренко, Русин.
    рейтинг: 0
  • dnipro 2015
    Вс, 28 ноября 2021, 15:34
    Чуже вместо Назика
    рейтинг: +4
  • фермер
    Вс, 28 ноября 2021, 06:50
    Йови, а нету желания пободаться с Цыганом и Итальяшкой? Чем черт не шутит? ДНЕПР-ЧЕМПИОН!
    рейтинг: +2
  • Alexsander Alexsander
    Вс, 28 ноября 2021, 08:33
    Поздравляю Днепр с заслуженной победой!
    Умницы, так держать!!!
    Важно выиграть оставшиеся 3 матча перед паузой в чемпионате!
    рейтинг: +6
  • Dnipro83
    Вс, 28 ноября 2021, 10:24
    Респект і повага всій команді, особливо сподобався Кожукару як давав нагая він їх скоро буде бити.
    рейтинг: +5
  • Koroid
    Вс, 28 ноября 2021, 10:56
    Вероятно за сухие ворота вратарь получает бонус к з/п. Как и игрок забивший гол.
    Поэтому неудивительно такая реакция вратаря.
    рейтинг: -4
  • MR.BRO
    Вс, 28 ноября 2021, 19:23
    Та при чому тут премія? Чи ви думаєте, що кожен воротар мріє пропускати? Кожукару просто хотів в такому матчі (думаю вся команда хотіло того ж) залишити свої ворота на замку, але вийшло чучело і за 3 хвпроведені на полі обісралось, за що і отримав від Кожу…
    рейтинг: +3
  • Nookie
    Вс, 28 ноября 2021, 10:55
    https://www.unn.com.ua/ru/news/1954191-vorskla-zdobula-rozgromnu-peremogu-u-tsentralniy-zustrichi-turu-upl?_amp=1

    Журналисты не слабо глюканюли когда писали заголовок, что Ворскла одержала разгромную победу))
    рейтинг: 0
  • Nookie
    Вс, 28 ноября 2021, 11:02
    Весной играем против Десны, Шахтера и Динамо дома. Надеюсь родные стены помогут сыграть так как вчера, может не так результативно, но с позитивным результатом.

    Команда молодцы, выиграть бы в этом году оставшиеся матчи и отмечать праздники с хорошим настроением всей команде.

    От игры получил огромное удовольствие. Было небольшое расстройство от незабитого пенальти, но этот момент помогли забыть 4-мя голами так быстро, что я не успевали отойти от радости каждого предыдущего гола.))
    рейтинг: +7
  • DeBruyne
    Вс, 28 ноября 2021, 11:09
    Призываю вас не впадать в раж победной истерии, это расслабляет не только нас, болельщиков, но и игроков, которые, возможно, нас читают и встречаются вам на улицах и в магазинах родного города. Игра команды улучшилась за счёт трёх очень важных вещей, это и, наконец то рождённое, взаимопонимание между игроками, и явное улучшение физических кондиций, и конечно же увеличение материальных поощрений, как для игроков так и для сотрудник клуба в целом.
    рейтинг: +2
  • DeBruyne
    Вс, 28 ноября 2021, 11:22
    У меня с математикой возникли проблемы. Ассистент Максимова сказал в своём интервью, на УА.ФУТБОЛ, то что привезли они 12 игроков. Но позвольте, 11 + 5 заменённых уже 16 игроков да ещё вратарь запасной. Видать Максимов сам наловил в перерыве молодёжь на трибунах арены.
    рейтинг: +3
  • Alter Vlad-1
    Вс, 28 ноября 2021, 16:54
    Всё проще с математикой: тренеры не умеют чётко излагать мысли, тем более после поражений — он имел ввиду игроков ОСНОВЫ! Остальные были для ротации, более молодые.
    рейтинг: -2
  • фермер
    Вс, 28 ноября 2021, 11:26
    Вот читаю некоторых и диву даюсь.Вчера, можно сказать Ворсклу сравняли с землей, а сегодня опять начинается: с Черноморцем легко не будет, с Мариуполем легко не будет.Поимейте совесть.Эти две команды все обиигрывают, а нам опять легко не будет.Чушь собачья.Шесть очей надо брать без напряга, если чего то стоим как команда.
    рейтинг: +1
  • Oldfanat
    Вс, 28 ноября 2021, 13:20
    Думаю люди еще боятся таких побед. Хотя и Маркевич их боялся, они раслаблют. Не надо далеко ходить: Динамо чуть не потеряло очки с Минаем после не победы, а всего лишь неплохой игры с Баварией.
    рейтинг: +6
  • Oldfanat
    Вс, 28 ноября 2021, 13:25
    Да таже Ворскла обыграла Динамо но сыграла в ничью с Черноморцем. Легких игр нет ни с кем.
    рейтинг: +10
  • Tрьохногий
    Вс, 28 ноября 2021, 15:19
    Посмотрите как Черноморец играл с Шахтёром. Моменты у наших ворот будут точно, и даже побольше чем с ворсклой. А мы на выезде играем, это тоже очень весомый аргумент учитывая то, что мы за Днепр болеем))
    рейтинг: -3
  • DeBruyne
    Вс, 28 ноября 2021, 14:22
    «Фермер», вы неправы, а вот «Матвеус» и «Олдфанат» правы. Команды из «погреба» будут землю грызть, за ноги соперников кусать, зубами за каждое очко хвататься и показывать грубый футбол, они остаться в премьере мечтают и терять им нечего. Именно поэтому нельзя бить в литавры, просто необходимо забивать как можно раньше, соперники раскроются, ринутся в атаку, вот тут и загружать их можно.
    рейтинг: +1
  • фермер
    Пн, 29 ноября 2021, 00:53
    Тьху на Вас.Фармов «храндов» надо вообще не замечать.У них выигривают все.Позор не взять 6 очей.
    рейтинг: 0
  • Kensington Chap
    Вс, 28 ноября 2021, 14:36
    Неможна не радіти цій перемозі! Всіх вітаю! Дніпро — чемпіон! А тепер стустимося на грішну землю, я про гол в наші ворота: а от цікаво, Когут (свіжесенький Когут, ТІЛЬКИ НО, ХВИЛИНУ ТОМУ вийшов на поле) привозить (на пару з Ігнатенком) нам гол (повністю підтримую Кожокару, який на них визвірився). Скажіть, хто розуміє, на хрін той Когут був потрібний? Що? Піхальонок був уже настільки втомлений? Ок, нехай вийде Логінов! Нехай той самий Чуже (він не геній, але так явно й паскудно гру не псує). Чому когут? Це пієтет клубу перед ветераном? Чи йому грошей винні? То давайте скинемося і хай собі йде!
    рейтинг: +7
  • Koroid
    Вс, 28 ноября 2021, 15:16
    Граждане болельщики! Слабых команд не бывает! Бывают недооценённые!
    Черноморца не надо бояться. Его нужно уважать и остерегаться!
    рейтинг: +6
  • AnderUman
    Вс, 28 ноября 2021, 15:58
    Честно говоря, сейчас как нельзя не вовремя этот Кубок, хорошо, хоть играем дома.Думаю, что Йови таки выставит резерв с ЛНЗ, там играют отнюдь не кудесники мяча, а обычные трудяги-дуболомы, есть риск получения травмы игроками основы.Черик сейчас гораздо увереннее играет, та и Мариуполю отступать некуда, а главное-эти выезды, где мы, даже не знаю по какой причине, пока не научились играть без валидола.
    рейтинг: +5
  • Матвеус
    Пн, 29 ноября 2021, 02:46
    Всё верно, но в этом году с такой игрой, как против Ворсклы шанс на кубок как никогда велик!
    рейтинг: 0
  • We want DD
    Вс, 28 ноября 2021, 16:14
    Пора отказываться от всех этих дремучих предрассудков-«забобонов»: не делать разумные прогнозы, дабы «не наврочити»; не хвалить футболистов, ибо «поймают звезду», называть матч крайним, а не последний…
    СК на порядки сильнее тех 2 аутсайдеров. Проблема может быть только в настрое: зима — предпраздничные дни, отпускное настроение…
    И то не факт — когда еще у них были такие перспективы турнирные? Честолюбие должно победить лень...)

    PS
    А если еще схематозник выделит под каждый забитый гол призовой фонд — для Мальдив — наколотят торбу…
    рейтинг: +2
  • DeBruyne
    Вс, 28 ноября 2021, 17:07
    Вот и сегодняшняя игра «Ингульца» с «Шахтёром» показала какие кусачие команды из «погреба».
    рейтинг: +2
  • MR.BRO
    Вс, 28 ноября 2021, 17:12
    Тут більшість людей думає, що якщо ми розгромили Ворсклу, то тепер повинні всіх нижче теж громити. Навіть вже за Чемпіонство заговорили. Команди з нижньої таблиці тим і небезпечні, що їм нічого втрачати. Ворскла грала у відкритий футбол, не закривалась сильно. А ви спробуйте забити коли проти тебе 10 в захисті сидить. Та і ті, хто тут так впевнено говорить і не боїться, напевно не дивляться матчів УПЛ крім Дніпро-1. Чорноморець набрав хід і показує непогану гру. Вчорашній матч тому доказ, де Десна мала б збубликом повертатись до Чернігова… Легко не буде, але перемога потрібна як повітря.
    рейтинг: +7
  • MR.BRO
    Вс, 28 ноября 2021, 17:08
    Хлопці і дівчата, є тут серед вас графічні дизайнери)? Давайте брати справу у свої руки. Давайте запропонуємо керівництву СК Дніпро-1 свої варіанти оновленої емблеми. В недавному інтервю хтось з керівництва казав, що потрібен час для того, щоб придумати щось нове і тд і тп. Давайте їм цей час збережемо і запропонуєм свої варіанти) А може вигорить)?
    рейтинг: +5
  • фермер
    Пн, 29 ноября 2021, 00:48
    Мне лично нравится идея Березы сделать цвета малиновыми.Это будет отличительно и патриотично.Цвет козацкого флага это вам не сине-желтые вариации.Это конкретно и самобытно.
    рейтинг: -5
  • Koroid
    Вс, 28 ноября 2021, 18:36
    29.11.21 будут награждать самого лучшего игрока в УПЛ. А почему бы не быть этим игроком Артёму Довбику?
    Он единолично возглавил рейтинг бомбардиров УПЛ.
    рейтинг: +7
  • Болельщик со стажем
    Вс, 28 ноября 2021, 22:31
    Красивая победа! А все красивое порождает страсти. Всякие, в том числе страстное желание взять 6 очков на выезде. А почему нет? Предпосылки есть всегда если мы не в морге…
    рейтинг: +4
  • фермер
    Пн, 29 ноября 2021, 00:42
    В этом сезоне очки с аутсайдерами мы еще не теряли.Почему должны терять с двумя фармами? И с дублем Дырки играем все же в Днепре.
    рейтинг: -2
  • alessandro1393
    Пн, 29 ноября 2021, 15:46
    Вообще-то матч 1-го круга играли в Днепре, хотя формальными хозяевами были Черики!
    рейтинг: +1
  • st62
    Пн, 29 ноября 2021, 07:09
    А де критикани подівались? Все погано, все пропало?
    рейтинг: -3