Ср, 13 января 2021, 00:08
просмотров: 3230 коментариев: 16 

Юрій Береза: Ведеться серйозна робота

Юрій Береза: Ведеться серйозна робота

Почесний президент СК Дніпро-1 Юрій Береза поділився останніми новинами після виходу клуба з відпустки.

 

− Наразі ми працюємо над підписанням низки футболістів, кого, на які позиції, чому – на ці питання максимально, з усіма деталями зможу відповісти вже після того, як контракти будуть підписані.

 

Точно можу сказати, що залишають команду Олексій Чичиков, Дмитро Коркішко, Максим Лопирьонок, яких тренерський штаб не бачить у своїх планах. Ну і, як вже відомо, Сергій Кравченко завершив игрову кар’єру. Ця людина дуже багато зробила в процессі створення, становлення колективу. Ми хочему, щоб він залишився в структурі клубу на тренерській або адміністративній посаді, зараз він обмірковує нашу пропозицію.

 

В будь-якому разі ведеться серйозна робота над посиленням складу, ми максимально прислухаємося до всіх побажань тренерського штабу, який працює над тим, щоб укріпити команду. Власне, останнє місце в таблиці нам не залишає інших варіантів. В осінній частіні десь ми втратили віру, не дивлячись на те, що вдалося подолати стартову кризу. Але коронавірус зробив свою справу, ми сповна відчули на собі, що таке, коли кістяк команди хворий. Особливо в останній двох турах. Просили, щоб ці ігри перенесли, але, на жаль, на зустріч нам не пішли. Втім, працюємо і робимо зараз усе, щоб навесні був зовсім інший "Дніпро-1". Я впевнений, що ми заслуговуємо на більш високе місце, ніж те, яке ми наразі посідаємо.

 

 

footboom.com

 

 

16 комментариев
  • UTOPIE
    Ср, 13 января 2021, 00:12
    Ой ли…
    рейтинг: 0
  • 02_SeregA
    Ср, 13 января 2021, 00:30
    ой говорящая голова появилась,** В будь-якому разі ведеться серйозна робота над посиленням складу*** а раньше что было?
    рейтинг: +5
  • 02_SeregA
    Ср, 13 января 2021, 00:35
    а Серёга пишет совсем другое, вы уж определитесь кто говорит правду
    *** Не-не-не, никто на гвоздь ничего не вешал. Не знаю, откуда это взялось. Я еще не видел, но как я понял, должны были на официальном сайте все четко написать.***
    рейтинг: +3
  • Leoniddnipro
    Ср, 13 января 2021, 08:25
    А тільки в останніх двох турах була проблема? До цього все було добре? Березо, це зашквар!
    рейтинг: +4
  • КардиналXVI
    Ср, 13 января 2021, 09:04
    Та й взагалі. Що, в останніх двох турах були такі суперники, що треба було щоб грав не тільки кістяк, а ще й двох-трьох гравців зі сбірної Німеччини додати?
    А тема коронавірусу просто дратує. Здається таке враження, що якби не COVID, то ми були би в першій трійці!!!
    рейтинг: +4
  • КардиналXVI
    Ср, 13 января 2021, 09:16
    Ну, и если честно, то если честно, то меня эти рассказы настораживают. Обычно когда Береза начинает говорить о серьезно
    рейтинг: 0
  • КардиналXVI
    Ср, 13 января 2021, 09:17
    Говорить о серьезной работе по усилению, то чаще всего ничего хорошего ожидать не стоит. Спинным мозгом чувствую, что Мигунов мимо не пройдет
    рейтинг: +1
  • Жоня
    Ср, 13 января 2021, 10:52
    Оказывается этот коронавирус избирательно ударил только по одной команде чемпионата. Вот же какая жалость. Ну а так бы уонечно первая пятерка и еврокубки -все было. Ну иак а чего теперь переживать? Команда переболела, обрела антитела. Что теперь может помешать всех рвать? Ох и сказочник))
    рейтинг: +2
  • Leoniddnipro
    Ср, 13 января 2021, 11:38
    На черзі нова хвиля ковиду! Можна відмазуватися ще довго.
    рейтинг: 0
  • Leoniddnipro
    Ср, 13 января 2021, 11:43
    Пане Береза, а які ще причини того, що команда в лайні? Люди сміються від ковидних відмазок.
    рейтинг: +1
  • AnderUman
    Ср, 13 января 2021, 12:40
    Что пан Береза зачастил с различными вьюхами.Даже не знаю, хорошо это или плохо.
    рейтинг: 0
  • We want DD
    Ср, 13 января 2021, 15:47
    Вот куда он вылез со своим «цвяхом»?
    И так стыдоба с последним местом, так еще 1 позорный скандал получили на ровном месте...(
    рейтинг: +3
  • КардиналXVI
    Ср, 13 января 2021, 16:32
    Если честно, то я вообще не понимаю все эти «усиления». Давайте проанализируем какие команды добиваются успеха? Что у них общее. А общее у них одно — есть игроки, которые способны один в один обыграть 2 — 3 соперников. Если таких 2 — 3 игроков нет в полузащите и нападении (вместе взятых), то команда может усиливаться сколько угодно, подписывать игроков Александрии, Десны (во дожились, да? :))) )балканцев, кого угодно. Но пока не будет 2 — 3 игроков с хорошим дриблингом, футбол будет скучным а место в турнирной таблице — не высоким.
    рейтинг: +2
  • dneprovskiy
    Ср, 13 января 2021, 17:34
    Шлак из ЧУ это не серьезная работа!!! легионеров искать надо
    рейтинг: 0
  • Viktor
    Ср, 13 января 2021, 19:46
    Команде очень нужны скоростные игроки! Пешеходов уже хватит!
    рейтинг: +3
  • KuVaNik
    Ср, 13 января 2021, 23:55
    А, вы друззя, как не садидесь, всё в футболисты не годитесь! Даёшь 1-ю лигу!
    рейтинг: 0