Сб, 27 февраля 2021, 21:47
просмотров: 2166 коментариев: 18 

Логінов: Є задача пройти далі у кубку

Логінов: Є задача пройти далі у кубку

— Наскільки розчаровані результатом? Яка атмосфера в роздягальні після гри?

 

— У роздягальні всі засмучені через те, що втратили два очки. Гра складалася у першому таймі не на нашу користь, і у перерві тренери внесли корективи. Ми зуміли переломити хід гри і, вважаю, закономірно вели 2:1. І дуже прикро пропускати на останніх хвилинах та втрачати перемогу. Але якщо брати до уваги перший тайм, то результат, скоріш за все, є закономірним.

 

— Чому так вийшло у першому таймі?

 

— Це ми будемо розбирати. Тренери покажуть нам, розставлять акценти. Не можу сказати, що ми перегоріли. Готувалися нормально до цієї гри. Але перший тайм склався таким чином.

 

— В останніх матчах команда дивувала стандартами, а тут навпаки якраз пропустили після стандартів…

 

— Стандарти принесли і нам голи. Дійсно, і на зборах, і на тренуваннях ми багато тренуємо стандарти. Але, гадаю, і суперники теж їх тренують, дивляться наші матчі. Єдине можу сказати, що оскільки пропускаємо, треба уважніше грати на стандартах. До цього дві гри ми діяли чітко та уважно, але сьогодні концентрація підвела.

 

— Наступний тиждень буде насиченим. Наскільки команда готова до битви з важким суперником? Кубок є у пріоритеті?

 

— В нас є задача пройти далі у Кубку. Завтра розпочинаємо готуватися до гри. Дуже її чекали. Думаю, буде цікавим матч. Хочу запросити усіх вболівальників підтримати нас. Сподіваюсь, погода не завадить, і їх буде ще більше. А ми, у свою чергу, будемо намагатися перемогти.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

18 комментариев
  • Соверен
    Сб, 27 февраля 2021, 21:54
    Логинов отдай повязку Дугласу!
    Учись занимать правильные позиции на поле, а не бокопорить!
    Ошибок все больше и больше, а полезных действий все меньше и меньше.
    Твоя ошибка сегодня привела к потере очков.
    Ты не настоящий капитан!
    рейтинг: +7
  • Матвеус
    Вс, 28 февраля 2021, 01:34
    Синдром Кравченко. Эта капитанская повязка как проклятая, к кому переходит, тот и лажать начинает…
    рейтинг: +7
  • фермер
    Вс, 28 февраля 2021, 03:09
    Так в чем проблема? Отдать ее Сарнавскому и пусть с ней на лавке сидит.
    рейтинг: +6
  • Krizys
    Вс, 28 февраля 2021, 08:32
    На трибунах)))
    рейтинг: +6
  • Матвеус
    Вс, 28 февраля 2021, 11:45
    Ахаха! Хороший вариант!)))
    рейтинг: +3
  • AnderUman
    Сб, 27 февраля 2021, 22:05
    Запитання журналіста:«Кубок в пріоритеті?».
    На мою особисту думку, Кубок апріорі не може бути в пріоритеті у команди, яка, особливо в світі набора очок конкурентами, знаходиться лише в процесі вирішення питання залишитися в УПЛ.
    рейтинг: +8
  • Анатолий Викторович
    Сб, 27 февраля 2021, 22:14
    Кеп надо собраться и выиграть у Алексов.
    рейтинг: +6
  • Hotera23
    Сб, 27 февраля 2021, 22:28
    Логинов разочарование сезона.
    рейтинг: +2
  • Hotera23
    Сб, 27 февраля 2021, 22:29
    Очень много брака
    рейтинг: +3
  • cors
    Сб, 27 февраля 2021, 23:16
    Капитан должен быть примером для своей команды, в данный момент примером надёжности, но мы видим много ошибок, панику в обороне.Соберитесь уже и играйте как профессионалы, а не кусок говна, все ждут уверенной игры именно в обороне, потому что сколько бы ты не забил, с дырявой защитой пропустить можно в два раза больше, о чём свидетельствует первый круг.
    рейтинг: +5
  • Вован
    Сб, 27 февраля 2021, 23:24
    Как можно собрать то что не собирается?
    рейтинг: -2
  • Alter Vlad-1
    Сб, 27 февраля 2021, 23:50
    Есть качества- мастерство и скорость мышления. Это нарабатывается годами тренировок! Поэтому как ни собирайся, мастерства не добавится, надежда только на удачу.
    рейтинг: +4
  • Вован
    Сб, 27 февраля 2021, 23:28
    Даже если и собраться то получится большой кусок говна.
    рейтинг: -3
  • dneprovskiy
    Сб, 27 февраля 2021, 23:47
    Логинова вслед за лопыренком, можно ещё двух деревьев с нападения
    рейтинг: -5
  • MR.BRO
    Вс, 28 февраля 2021, 00:49
    +100. Цурікова туди ж…
    рейтинг: -1
  • Koroid
    Вс, 28 февраля 2021, 12:08
    Логінов в кубку піде туди-куди ходив завжди.
    А далі підуть ті хто достойний
    рейтинг: -4
  • alessandro1393
    Вт, 2 марта 2021, 16:51
    Какие все умные — это что-то! Идите и сами побегайте!!!
    рейтинг: -1
  • Koroid
    Вт, 2 марта 2021, 17:35
    Взялся за гуж, не говори что не дуж!
    рейтинг: 0