Чт, 16 марта 2017, 09:12
просмотров: 4054 коментариев: 25 

Михайленко: Підйом Дніпра і Карпат вверх — це питання часу

Михайленко: Підйом Дніпра і Карпат вверх — це питання часу

Головний тренер Дніпра завжди відкритий для спілкування з пресою. Навіть якщо черговий поєдинок його команди відбудеться за кілька днів, він не відмовляє у коментарі. Дмитро Михайленко розповів про майбутню гру із зелено-білими, проаналізував виступи команд у новому році і розказав про стан справ у Дніпрі напередодні заключного матчу першої частини сезону.

 

— Дмитре Станіславовичу, чого очікувати від протистояння на Дніпро-Арені, яке відбудеться у п’ятницю?
— Думаю, це буде важкий і, я сподіваюся, цікавий матч проти суперника, який знайшов свою гру. Карпати демонструють хороший футбол, але ще перебувають у пошуку найкращих поєднань. Багато футболістів поповнили команду нещодавно, фактично перед самим відновленням чемпіонату.

 

— Кого можете виділити з-поміж футболістів львівського клубу?
— Подивіться, як змінюється картина: в першому поєдинку з Чорноморцем і теперішні Карпати — це дві різні команди. Перш за все, якщо брати до уваги зміст гри. Одна справа грати без центрального нападника, як це було в Одесі. За 90 хвилин львів’яни створили не так багато моментів і не особливо турбували володіння моряків. Інша справа, коли у складі виходить Олександр Гладкий. В такому випадку можна діяти простіше — вибити м’яч вперед, виграти боротьбу на другому поверсі... Ми бачимо, як змінюється тактика з присутністю одного гравця. Той же Голодюк додає надійності в середній лінії. Команда дуже збалансована, її кістяк складають дуже досвідчені виконавці. У минулому сезоні на першому плані були інші гравці. Наприклад, Костевич, який залишив клуб. Ще є Мірошніченко і Ксьонз, які не потребують особливого представлення.

 

— Для вас матиме значення позиція, на якій фінішує Дніпро у регулярній частині чемпіонату?
— Безперечно, це важливо. Ми хочемо вигравати, підійматися якомога вище. Турнірна боротьба для нас однозначно має значення.

 

— Останні чотири матчі Дніпра закінчилися з нічийним результатом. Вбачаєте у цьому більше негатив?
— Тут є і позитивний момент, адже нашими суперниками були команди з верхньої частини турнірної таблиці: Олімпік, Чорноморець і Олександрія. Отже, це хороший знак для нас. Кожна гра складалася по-різному. З іншої сторони, були поєдинки, у яких ми мали здобувати перемоги. Це трохи розчаровує. Можливо, дається взнаки відсутність досвіду.

 

— Яка кадрова ситуація у Дніпрі на даний момент?
— Загалом не можу скаржитися — всі готові і здорові. Виключення становлять хлопці 1998 року народження, які отримали виклик до збірної. Такі реалії, адже це гравці основного складу. За виключенням цього, все чудово.

 

— Як розцінюєте той факт, що такі команди, як Дніпро і Карпати перебувають у нижній частині турнірної таблиці?
— Так, це поганий знак, що клуби з такою історією ведуть боротьбу за виживання. Напевно, це реалії українського футболу. Обидві команди переживають зараз не найкращі часи. Це пов’язано зі зняттям очок і зміною вектору розвитку клубу, вихованням молоді. Ми з цим зіткнулися зараз, а Карпати трохи раніше. Я не сумніваюся, що ситуація зміниться і у найближчому майбутньому два клуби з такими традиціями виправлять ситуацію. Підйом Дніпра і Карпат вверх — це питання часу.

 

 

fckarpaty.lviv.ua

 

 

25 комментариев
  • SLAWA
    Чт, 16 марта 2017, 09:31
    Шо ж там за граматютька на сайте Карпат пишет? :((((
    «ВВЕРХ»… Йоба… ный стыд…
    рейтинг: +2
  • Twisted
    Чт, 16 марта 2017, 11:30
    Беремо у руки словничка:
    вверх (уверх) просил., 1) За напрямком угору, догори; прот. вниз. || До верхньої частини чогось. •• Вверх ногами (дриґом, дном) — те саме, що Догори ногами (дриґом, дном) (див. догори). 2) За напрямком до верхів'я, витоку річки. 3) Від нижчих до вищих звуків, нот.

    Маркування «розм.» немає.
    рейтинг: 0
  • Twisted
    Чт, 16 марта 2017, 11:31
    * присл.
    Замість «просил.», даруйте.
    рейтинг: +1
  • SLAWA
    Чт, 16 марта 2017, 13:52
    Так и не понятно шо там в «словнычке»?
    Таки да, или таки нет?
    И в каком «словнічкє»? В этом: Словник української мови
    Академічний тлумачний словник (1970—1980), шоле? Более свежего ничего нема?

    вверх (аналог. укр. слову) ◆ немає прикладів застосування.
    рейтинг: 0
  • Twisted
    Пт, 17 марта 2017, 12:51
    Великий тлуманий словник, електронний ABBYY Lingvo 12.
    рейтинг: 0
  • Leoniddnipro
    Чт, 16 марта 2017, 10:15
    Тут нас очікує Перша ліга, а Дмитро про якесь підвищення каже.
    рейтинг: 0
  • 83DNЕРR88
    Чт, 16 марта 2017, 10:21
    Днепр изграет в премьер-лиге дублирующим составом, который неожиданно стал называться «основой». Для дубля, учитывая снятые очки, результат фантастически хороший!
    Жаль, что клуб в режиме самоликвидации — распродают всех и куда угодно за любую цену, (даже при запрете на трансферы).
    А потом, когда мы не получим лицензию на новый сезон, ОН скажет: «Так это же не я закрыл клуб, это ФФУ и ФМФА нас закрыли!»
    рейтинг: +2
  • amballeo@googlemail.com
    Чт, 16 марта 2017, 11:35
    Земляки, завтра все на стадион!
    Нужно показать Единство Города и Команды.
    Мои: сын, золовка и внук не болельщики Футбола, но, по моей просьбе, они будут представлять меня на «Днепр Арене».
    Очень Важно, в моральном аспекте, Обыграть Гостей из старинного Львова.
    Хай Мисту Днипро та его Команди завжды Щастыть!
    рейтинг: +2
  • 83DNЕРR88
    Чт, 16 марта 2017, 12:10
    А как «все на стадион», если 17.00 РАБОЧЕГО дня?!
    Кому за это сказать «Спасибо»?!
    рейтинг: +5
  • amballeo@googlemail.com
    Чт, 16 марта 2017, 12:55
    Я вас понимаю, уважаемый «83ДНЕПР88», но это всё происки врагов нашего «Днепра», а именно руководства ФФУ.
    рейтинг: 0
  • Днепр
    Чт, 16 марта 2017, 15:45
    Известно кому: УПЛ.
    Они оправдываются тем, что это в интересах сборной, но в чем именно там интерес — мне лично непонятно. До игры с хорватами неделя — это одновременно и много, и мало…
    рейтинг: 0
  • amballeo@googlemail.com
    Чт, 16 марта 2017, 12:53
    Уважаемый БОЛЕЛЬЩИК СО СТАЖЕМ, я пока вас не вижу в Одноклассниках. БУДЬЛАСКО, сегодня войдите туда.
    рейтинг: -8
  • Болельщик со стажем
    Чт, 16 марта 2017, 18:15
    Я написал на прошлой ветке, но повторяю здесь.
    Как убеждённый атеист я честно говорю: видит бог – я пытался, но не получилось. Во-первых, логин «Болельщик со стажем» не проходит, ибо необходимы имя и фамилия. Кроме того, они требуют мой номер телефона. Мои данные писать мне ни к чему, а что-нибудь от фонаря — ничего не даст для моей идентификации. Во-вторых, мне вообще не понравилась тамошняя обстановка, где «всё вокруг колхозное, всё вокруг моё». Мне значительно ближе «я», чем «мы». Если перевести на футбольный язык, то мне больше импонирует персональная опека, а там – зонная защита.
    Поэтому, уважаемый Леонид, давайте придумаем более подходящий вариант.
    рейтинг: +3
  • savage
    Чт, 16 марта 2017, 13:02
    Спасибо, но такой футбол я могу и дома посмотреть.А свои заработанные деньги я потрачу более разумно, чем платить и смотреть на последние судороги умирающей команды.
    рейтинг: -8
  • Shurik-48
    Чт, 16 марта 2017, 15:18
    А что ты забыл здесь, на сайте «умирающей» команды?
    рейтинг: +8
  • fc.d
    Чт, 16 марта 2017, 16:41
    +
    рейтинг: +3
  • savage
    Пт, 17 марта 2017, 00:17
    захожу новости почитать.
    рейтинг: -3
  • Vorren
    Чт, 16 марта 2017, 15:49
    15 грн жалко?
    рейтинг: +5
  • savage
    Пт, 17 марта 2017, 00:23
    Да.Жалко.На такой футбол жалко.
    Я с большим удовольствием отдам 100 раз по 15 грн, если это пойдет на пользу команде.Но к сожалению в нашем случае это не так.И спонсировать(покупая билеты)«какого то дядю»!, я не собираюсь.
    рейтинг: -1
  • amballeo@googlemail.com
    Чт, 16 марта 2017, 18:08
    Уважаемый господин «VORREN».есть люди, которые за 15 гривен волка в чистом поле до смерти загонят и там же его и освежуют…
    Здоровья Вам, а «ДНЕПРУ» завтрашней громкой Победы.
    рейтинг: -1
  • amballeo@googlemail.com
    Чт, 16 марта 2017, 18:24
    Уважаемый БОЛЕЛЬЩИК СО СТАЖЕМ, номер моего хенди:
    015787208655, позвоните мне и я вам дам номер домашнего телефона и пароль скайпа своего. Домашний сюда не выкладываю, ибо здесь масса негодяев малолетних. Начнут звонить на домашний, а у меня супруга инвалид, она на гемодиализе и очень часто спит в забытье, а они её будут судить и нервировать своими звонками. Вы позвоните, скажете свой домашний и я вам тут же перезвоню.
    Жду вашего звонка с нетерпением.
    рейтинг: 0
  • frunzik
    Чт, 16 марта 2017, 21:28
    завтра должно быть примерно так.
    рейтинг: +2
  • amballeo@googlemail.com
    Чт, 16 марта 2017, 23:29
    Я безгранично Рад, с БОЛЕЛЬЩИКОМ СО СТАЖЕМ мы теперь Друзья! Поговорить с таким Человеком было верхом блаженства. Мы нашли много общих знакомых и теперь у нас с Ним много тем для бесед. Спасибо ПРИЧАЛУ, за то что Благодаря Ему я обрёл таких классных знакомых, как БОЛЕЛЬЩИК СО СТАЖЕМ, МОБАРУ,4НАПА, УТОПИ, ДЖЕК ВОРОБЕЙ, МОСКВИЧ, КУЗМИЧ. С пятерыми последними мне ещё предстоят Личные знакомства, но я уже предвкушаю Радость от грядущего.
    А завтра «ДНЕПР» Победит…
    рейтинг: +2
  • Сегезмунт
    Пт, 17 марта 2017, 08:18
    https://petition.president.gov.ua/petition/34815
    рейтинг: 0
  • frunzik