Ср, 12 августа 2020, 09:54
просмотров: 3830 коментариев: 21 

Михайленко: Все було на рівні

Михайленко: Все було на рівні

— Гарна гра вийшла проти дуже гарного суперника. Вважаю, сьогодні була якісна гра з великою кількістю моментів. 3:2 – багато забитих м’ячів. Тож, спаринг вдався. Мені дуже сподобалося і налаштування гравців, і комбінації, і темп. Все було на рівні.

 

— Якось у минулому сезоні ви сказали, що не будете більше грати у три центральні захисники. Сьогодні був експеримент?

 

— Треба враховувати контекст. Ми казали за минулий сезон. Треба враховувати й кадровий ресурс. У нашому складі приїхали 10-12 досвідчених гравців, багато молоді. Маємо всім знайти місце. Готувалися до «Зорі» за цим модулем, а далі подивимось.

 

— Наскільки задоволені новачками за першими враженнями?

 

— Новачками задоволені. Артем Довбик забив, Влад Дубінчак також виглядав відмінно. Він надасть нам потужності. А Сафронов взагалі сьогодні потрапив до своєї стихії, де потрібно багато боротися. Тому все нормально.

 

— У другому таймі забили два молодих футболісти. Особливо сподобався Ярмолюк, який класно відкривався…

 

— Так, нам теж подобається. Мені здається, психологічно дуже важливим є забити для того ж Єгора Ярмолюка у 16 років гарній команді. Батагов багато забивав головою у юнацьких турнірах, і зараз, зігравши близько 20 матчів, забив вперше головою. Сподіваємось, що все це буде перенесено на офіційні ігри.

 

21 комментарий
  • UTOPIE
    Ср, 12 августа 2020, 11:14
    рейтинг: +3
  • Матвеус
    Ср, 12 августа 2020, 11:15
    Телега вещает: «Сарнавский доехал. Ждем официоза.»
    рейтинг: 0
  • Стас Антонов
    Ср, 12 августа 2020, 11:25
    Легенда покидает клуб — Краву неужели на пенсию отправили?
    рейтинг: +4
  • UTOPIE
    Ср, 12 августа 2020, 11:27
    А может у нас совсем другая «легенда» в клубе есть?)) Родственник?
    рейтинг: +2
  • Стас Антонов
    Ср, 12 августа 2020, 11:28
    При всем уважении он нам здорово помог, но сейчас он уже не тянет
    рейтинг: +2
  • Стас Антонов
    Ср, 12 августа 2020, 11:51
    как поставить лайк самому себе? ахахах
    а то минусуют ни за что))) админ добавь функцию)))
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Ср, 12 августа 2020, 12:38
    Лучше бы добавили функцию автоматического самобана за явно необоснованные минуса))
    рейтинг: +3
  • UTOPIE
    Ср, 12 августа 2020, 11:25
    рейтинг: +2
  • AleksDnipro04
    Ср, 12 августа 2020, 11:38
    Легенды СК Днепр-1: Кравченко, Когут, Логинов, и даже Лопырёнок))
    Ждём официоза
    рейтинг: 0
  • Timmy Burch
    Ср, 12 августа 2020, 12:21
    Ще Юрчук. Здається, з другої ліги більше нікого не залишилось. А, ні, ще Сафронов, але на легенду він ще не награв. Я майже впевнений, що це Лапа ця «легенда»
    рейтинг: +4
  • AleksDnipro04
    Ср, 12 августа 2020, 12:28
    Дуже сподіваємося)
    рейтинг: +3
  • Shurik-48
    Ср, 12 августа 2020, 11:38
    Поговорим после Александрии.В прошедшем сезоне если получалась яркая игра, то в следующей наступал спад.
    Наконец-то дождался, что команда заиграла в атакующий футбол. Довбик, Назаренко, Дубчак, Батагов, Ярмолюк придали свежести в игре Днепра-1, думаю в ближайшем будущем это будет основа и на долго.
    рейтинг: +8
  • alessandro1393
    Ср, 12 августа 2020, 11:56
    ДубИНчак!
    рейтинг: 0
  • Shurik-48
    Ср, 12 августа 2020, 12:07
    Согласен, просто выпали две буквы.
    рейтинг: +7
  • GiV
    Ср, 12 августа 2020, 12:13
    А зачем Shurik-48 минусовть, он же не таксист и пишет по делу.
    рейтинг: +8
  • kosmossila
    Чт, 13 августа 2020, 12:20
    Им бы ещё сыграться побыстрее
    рейтинг: 0
  • Maboru
    Ср, 12 августа 2020, 11:57
    Александр, когда будет новый стрим?
    рейтинг: +2
  • UTOPIE
    Ср, 12 августа 2020, 12:11
    Порохоботы нагрянули....)
    Восстание машин...))
    рейтинг: -2
  • AleksDnipro04
    Ср, 12 августа 2020, 12:15
    Утопия, при чём тут порохоботы? Может зелёные боты поприходили, и всех заминусовали. Ну бывает так, что поделать…
    рейтинг: +2
  • We want DD