Ср, 28 июня 2023, 12:12
просмотров: 3647 коментариев: 27 

ТМ. СК Днепр-1 — ФК Севлюш. Прямая трансляция

ТМ. СК Днепр-1 — ФК Севлюш. Прямая трансляция

 

 

Представляем Вашему вниманию первый матч на летних сборах команды. Соперник − ФК Севлюш из Виноградова.


Игра пройдет в Ужгороде, начнется в 16:50 и будет доступна в плеере.

 

 

27 комментариев
  • Fanatuk
    Ср, 28 июня 2023, 12:34
    Дякую за інформацію.
    рейтинг: +1
  • Rouerh Barbanuer
    Ср, 28 июня 2023, 12:51
    Жду на поле тройку молодых + новый вратарь Мысак
    рейтинг: +1
  • Viktor
    Ср, 28 июня 2023, 13:23
    Щось з трансферами як завжди туго...(
    може телефон у Краснікова розрядився?
    рейтинг: +5
  • Fanatuk
    Ср, 28 июня 2023, 14:22
    Ми як завжди чекаємо на розпродаж та мега-знижки в кінці вікна. Тільки у цієї медалі є ще зворотній бік, бо наприкінці торгів весь якісний товар розійдеться, та залишиться тільки залежалий…
    рейтинг: +6
  • AlexDeadLine
    Ср, 28 июня 2023, 14:31
    Та ні, зарядка ціла, поповненя немає)))
    рейтинг: +1
  • Дрон
    Ср, 28 июня 2023, 15:43
    «в факсе бумага кончилась» (с)
    рейтинг: +2
  • Mario
    Ср, 28 июня 2023, 13:35
    Эх, боком нам выйдет 2е место
    Отдыха нет, нагрузки уже хорошие, в середине осени мертвая команда будет. Перестроится с весеннего гомнофутбола будет сложно.
    А зоря когда в еврокубках начинает?
    рейтинг: 0
  • AlexDeadLine
    Ср, 28 июня 2023, 14:29
    https://sport.ua/uk/news/629046-5-klubiv-koli-shahtar-zorya-dnipro-1-dinamo-i-vorskla-pochinayut-ievrokubki
    дивись…
    рейтинг: 0
  • Mario
    Ср, 28 июня 2023, 22:06
    Дякую
    2 тижня різниця
    Нормуль
    рейтинг: 0
  • Mario
    Ср, 28 июня 2023, 22:15
    Ошибся
    4 недели
    Эхххх.жооо
    рейтинг: 0
  • AlexDeadLine
    Ср, 28 июня 2023, 14:30
    24 і 31 серпня.
    рейтинг: 0
  • Mario
    Ср, 28 июня 2023, 22:06
    Шошо
    рейтинг: 0
  • Mario
    Ср, 28 июня 2023, 22:14
    Точно
    рейтинг: 0
  • AlexDeadLine
    Чт, 29 июня 2023, 12:53
    Тихо сам з собою, я веду співбесіду)))))
    рейтинг: +1
  • Віктор1983
    Ср, 28 июня 2023, 16:16
    Земляки ніхто не підскаже на контрольні матчі глядачів пускають бо я зараз в Сваляві і як раз на 2.07 ще попадаю.
    рейтинг: 0
  • Kensington Chap
    Ср, 28 июня 2023, 21:22
    Мене непокоять два моменти: 1. АМАТОРСЬКИЙ Севлюш (наголошую — аматорський) проти віце-чемпіона України достатньо непогано провів 1-й тайм. І 2-й момент: після перерви Севлюш посипався вхлам. Настільки, що хоч 10 забивай! А ми лише 4 забили… Ну, як то кажуть: будемо подивитись.
    рейтинг: +5
  • Fanatuk
    Чт, 29 июня 2023, 08:26
    Доброго дня. Подивився вчора спаринг, та знову повернувся до думки, що н х… такі спаринги потрібні СК. Просто не уявляю, що міг винести ТШ з протистояння з командою рівня першості м. Дніпро (Перемога, Скіф чи інші). Для молодих хлопцям (Гаджієв, Хан, Ківінда та інші) ще більш-менш на рівні. До речі, ніхто з них мене не вразив, навіть заангажований Ківінда. В другому ж таймі соний Гуцул мало не пішки проходив крізь захист суперника, як ніж крізь масло, а біля ворот СК вони не могли створити якихось проблем 2-м дядькам (Адамюк та Сарапій). Коротше, матчик для галочки.
    рейтинг: +4
  • io
    Чт, 29 июня 2023, 10:40
    матчи с таким уровнем соперника всегда только для галочки
    рейтинг: 0
  • Shurik-48
    Чт, 29 июня 2023, 12:52
    А вы бы хотели на первый спарринг сразу топа? Нормальная разминка, пока не подтянутся остальные игроки.
    рейтинг: +4
  • Fanatuk
    Чт, 29 июня 2023, 14:37
    Ну припустимо жодного топа у нас на цей лагерь в спарінгах зовсім немає. Але то таке. Я просто вважаю, що з любителями команді рівня СК (ліга чемпіонів) грати не слід в будь — якому разі. Мало того, що ці матчі не дають ніякої інформативності, бо різниця в класі космічна, так є ризик отримання гравцями травм, з тої ж причини (бо різниця в класі космічна).
    рейтинг: +1
  • AlexDeadLine
    Чт, 29 июня 2023, 12:56
    Мабуть чисто як окремий засіб додаткових фізичних навантажень, коли замість перешкод, під ногами плутаються живі люди).
    рейтинг: +3
  • MaDmAzAy
    Чт, 29 июня 2023, 13:59
    Здається що це була втягуюча гра… розумієте, більш активні суперники=більш різкі рухи та більші навантаження на ще, по суті, холодні організми! Тому цілком припускаю що вказівка була ходити по полю і грати на класі! Молоді — усі проспекти окрім ківінди! Я взагалі погано уявляю хто, крім нього, потенціально може якісно зіграти у нападі замість Довбика! Та й не треба забувати про його жахливу травму! Я бажаю хлопцю розкритися і перевершити здобутки Артема! Непогано — кінарейкін, інша молодь — основа ще навіть на горизонті не з'явилась) Тому усе закономірно, окрім гри) такий клуб мали б дублем у газон вгатити…
    рейтинг: +2
  • Fanatuk
    Чт, 29 июня 2023, 14:41
    Вибачте, підкажіть мені наступне:
    1. В чому Ви побачили вчора потенціал Ківінди (я навіть дуже прискипливо дивлячись нічого не побачив);
    2. Кінарейкін непогано за що? Здається за весь його час був 1 удар по воротах від Пуканіча чорт знає зі скількох метрів.
    рейтинг: +2
  • MaDmAzAy
    Чт, 29 июня 2023, 15:12
    1. Він пару раз скидав у центр у стилі Довбика. Та й бомбардирами ліги дублерів просто так не стають!
    2. Мені сподобалося як кінарейкін зігарв на небагатьох виходах!
    рейтинг: 0
  • Fanatuk
    Чт, 29 июня 2023, 16:15
    Щодо Ківінди, то дай то бог, але я впевнений що заміну Довбику все одно потрібно шукати кращу, він ще дуже сирий, нехай пограє з лавки (хоча б як Келсі у Шлєх).
    рейтинг: +2
  • сергій лях
    Чт, 29 июня 2023, 19:32
    Так, гідну заміну Довбику треба шукати. Ну, а якби Ківінда заграв так як Келсі-це було б супер! Потенціал у Ківінди є, але чи зможе він його реалізувати?
    рейтинг: +1
  • сергій лях
    Чт, 29 июня 2023, 19:38
    Серйозно турбує мене воротарська позиція. Невже, запросивши Мисака, тренерський штаб вважає, що воратарську проблему вирішено?
    рейтинг: +2