Вс, 2 июля 2023, 16:52
просмотров: 2327 коментариев: 26 

ТМ. СК Днепр-1 — Хуст. Прямая трансляция

ТМ. СК Днепр-1 — Хуст. Прямая трансляция

 

 

Представляем Вашему вниманию прямую трансляцию второго матча на летних сборах нашей команды. Сегодня это Хуст.


Игра пройдет в Ужгороде, начнется в 17:00 и будет доступна в плеере.

 

 

 

26 комментариев
  • фермер
    Вс, 2 июля 2023, 17:48
    Тренеровка на минималках.
    рейтинг: -2
  • saloeschkaukr
    Вс, 2 июля 2023, 17:56
    Супер, супер, супер гут, тренировки в прок пойдут. Возможно я и ошибаюсь, но любители Виноградари смотрелись посильнее Хустовчан. Первый тайм нам показал Ужасные пасы от Адамюка, Танчика и Пасича. Пурито так вообще играл от лиги пара-олимпийцев. Разминка есть разминка, к Грекам необходимо подойти во все оружия.
    рейтинг: -2
  • фермер
    Вс, 2 июля 2023, 17:59
    Я так понял замена Довбику-Когут.Когут впереди и десять защитников, во главе с Федоривом.
    рейтинг: -1
  • сергій лях
    Вс, 2 июля 2023, 19:15
    А якщо серйозно, то сьогодні заміна Довбику-Гуцуляк та Ківінда. А опорником окрім Бабенка скоріш за все за тренерським задумом буде грати Пуріта.
    рейтинг: 0
  • Kensington Chap
    Вс, 2 июля 2023, 18:33
    Бьютіфул!!! Однозначно Валеф не був би собою, якби не начудив!!! ПЗДЦ: ми пропустили від ХУСТА!!! Нема слів!
    рейтинг: +1
  • Nicholas_1918
    Вс, 2 июля 2023, 18:36
    Они первый раз до ворот наших довели и сходу гол, мы далеко не уедем с таким голкипером
    рейтинг: -3
  • Shurik-48
    Вс, 2 июля 2023, 18:54
    Защитники провалились, а виноват Валеф.

    рейтинг: +7
  • Kensington Chap
    Пн, 3 июля 2023, 08:58
    Захисники — це окрема тема. Дивіться, що кіпер робить (пишу час по таймінгу відео): 1:45:08 — Валеф з'являється в кадрі, він десь на позначці «11 метрів» і рухається назустріч м'ячу (хоча надто повільно). Ок. Далі: в 1:45:09 — він ЗУПИНЯЄТЬСЯ! Придурок! М'яч вибивай! Якщо він ЗА межами штрафного, то ногами вибивай! Далі: 1:45:10 — він валиться вбік, як торба з лайном. Маємо гол! Це жах, Валеф — це пиздець!!!
    рейтинг: 0
  • сергій лях
    Пн, 3 июля 2023, 19:17
    Заради справедливості-Валеф видав ідеальну довгу ГОЛЬОВУ передачу на Жданова. А в пропущеному голі очевидна вина оборонців, як, до речі, і в помилково незарахованому голі у ворота дніпрян у 1-му таймі. Адже офсайду там не було.
    рейтинг: 0
  • Alter Vlad-1
    Вс, 2 июля 2023, 18:55
    Так может вопрос к защитникам? Быстрые пацаны хорошо разыграли.
    рейтинг: 0
  • saloeschkaukr
    Вс, 2 июля 2023, 18:53
    Супер, супер, супер гут, юных весело пасут. При всём при этом я думаю то, что в ближайшей перспективе ни Жданову, ни Хану, ни Кивинди основа не светит. Спасибо админам за трансляцию.
    рейтинг: -5
  • Shurik-48
    Вс, 2 июля 2023, 19:00
    А мне Жданов понравился, он уже сейчас готовый игрок для основы. Супер слепой вы наш.
    рейтинг: +6
  • Матвеус
    Вс, 2 июля 2023, 19:09
    А Кивинда разве плохой гол забил? Он тоже наберёт форму за месяц, имхо
    рейтинг: +2
  • Shurik-48
    Вс, 2 июля 2023, 19:38
    Скоростные проходы Жданова мне чем-то напомнили Коноплянку, а что Кивинда показал кроме гола?
    рейтинг: +2
  • Матвеус
    Пн, 3 июля 2023, 03:42
    Ну, он же чистый нап, а не вингер, чтобы сравнивать его с Коноплянкой, а чтобы забить гол, нужно обладать голевым чутьём, и оказаться в нужное время в нужном месте. Что он и демонстрирует.
    рейтинг: +3
  • сергій лях
    Пн, 3 июля 2023, 19:35
    Звичайно, нам би всім хотілося б щоб Жданов та інша четвірка з Ю-19 реально претендували на місця в основі. Але нині, як на мене, вони ще не готові грати на рівні УПЛ. Потенціал великий у Ківінди, але чи зможе він його реалізувати? Поки що його гра не вражає, але треба відзначити, що ГОЛ він забив майстерно. Щодо лівого півоборонця Жданова, який у Ю-19 грає правого, то у нього хороша швидкість, а всі інші компоненти майстерності потребують серйозного вдосконалення. На мій погляд, порівняння його з Коноплянкою недоречне, так як Жданов суттєво поступається в техніці, силі удару, спритності. Але це лише моя думка. Радий буду помилитися.
    рейтинг: 0
  • Палич
    Вс, 2 июля 2023, 19:28
    Жах, з ким грати проти греків.Хоча мабуть треба розраховувати на лк.
    рейтинг: +1
  • Shurik-48
    Вс, 2 июля 2023, 19:49
    Проти грекiв буде грати зовсiм iнша команда.Хiба вам самiм цього не розумiло?
    рейтинг: 0
  • Alter Vlad-1
    Вс, 2 июля 2023, 20:01
    Та це розумieмo! Но хотелось бы видеть не эти разминки с непонятным сочетанием игроков основы и дубля, а уже пора наигрывать что-то реальное для будущих игр. Ведь эта толпа с пробежками ни о чём не говорит: разминка есть разминка.
    рейтинг: -1
  • Палич
    Вс, 2 июля 2023, 20:50
    Цікаво яка інша команда?, багато хто був відсутній? Крім Довбика я не помітив когось іще.
    рейтинг: -1
  • Wolf
    Пн, 3 июля 2023, 19:21
    Я не помітив ще Сватка, Піхальонка, Сарапія, Назаренко (хоч він під питанням), це крім Довбика.не було Горіна, його напевно брали в основу.Так що пів команди будуть інші.
    рейтинг: 0
  • Shurik-48
    Вс, 2 июля 2023, 21:14
    Хотів звернути увагу на рахунок вашого зору, але утримаюся. Крім того, що ви не помітили відсутність Пихаленка, Сарапія, Сватка плюс Довбик, а це основні гравці команди, ви не здогадалися, що з греками ще буде й інше поєднання гравців.
    рейтинг: +2
  • Свідомий
    Вс, 2 июля 2023, 22:48
    В матчі із Севлюшем і Жданов, і Ківінда водили козу. Тому не треба робити поспішних висновків. Будемо посмотрєть по всіх контрольних матчах, як зіграють наші дітки, і там вже буде більш-менш ясно
    рейтинг: +2
  • фермер
    Пн, 3 июля 2023, 00:46
    Ну и как вам Назаренко? Второй матч подряд голевые пасы супер.
    рейтинг: +7
  • Shurik-48
    Пн, 3 июля 2023, 12:13
    Ротань понял, где Назаренко наиболее полезен, но почему-то Кучер видит в нём игрока ротации в обороне. Может увидев работу грамотного тренера и наш что-то поймёт. Главное к этому времени не потерять воспитанника Днепра, как в своё время Батагова и некоторых других воспитанников команды.
    рейтинг: +3
  • сергій лях
    Пн, 3 июля 2023, 19:10
    Шановна футбольна громадо! З виходом молодіжної збірної України у півфінал Чемпіонату Європи та здобуттям перепустки на Олімпійські ігри!!! Історична перемога над французами! Ура!!! Мо-лод-ці!!!
    Приємно відзначити і гру Олександра Назаренка, який отримав схвальні оцінки і другий матч поспіль видає гольові передачі.
    рейтинг: +3