Ср, 21 июня 2023, 15:19
просмотров: 4147 коментариев: 72 

В Еврокубках стартуем с греками

В Еврокубках стартуем с греками

Сегодня прошла жеребьевка стадии Еврокубков в которой стартует и СК Днепр-1. Наш соперник во втором квалификационном раунде Лиги Чемпионов — грецкий Панатинаикос.

 

Первый матч, в котором мы будем хозяевами, пройдет 25 (или 26) июля в Кошице, на знакомой нам арене. Ответный матч в Афинах 1 (или 2) августа.

 

В случае поражения от греков, в третьем квалификационном раунде Лиги Европы нас ожидает чешская Славия.

 

 

72 комментария
  • Роман 53
    Ср, 21 июня 2023, 15:28
    Вначале казалось, что швейцарцы будут, всё же полегче. Но… учитывая проблемы греческого клубного, да и на уровне сборных, думаю что играть с ними можно, и даже нужно проходить. Есть для этого и возможности, и главное — Мастерство и Желание!
    рейтинг: +6
  • Aqvarius25
    Ср, 21 июня 2023, 15:30
    Момент истины.Команда ещё не сформирована и делать прогноз ещё рано но готовится всё равно надо.Ждём информацию по составу.Роли не играет Швейцария или Греция просто надо играть.
    рейтинг: +7
  • AlexDeadLine
    Ср, 21 июня 2023, 16:38
    "… просто надо играть.." Геніальна пропозиція, не здивусь, якщо і Кучер дає перед грою таку настанову. Тому і така гра.
    рейтинг: +5
  • Fanatuk
    Ср, 21 июня 2023, 15:43
    Сподіваюсь на цікавий футбол, буду очікувати з нетерпінням.
    Добре буде, якщо на ці матчі ми підійдемо вже з 2 форвадами, тобто Довбик ще не піде, а новий вже прийде. Це дасть нам можливість маневра в атаці, якого не було протягом року.
    рейтинг: 0
  • Flint
    Ср, 21 июня 2023, 15:54
    Щось здається, що ніякого «нового форварда» не буде і просто цим новим стане Ківінда. І якщо, дай Боже, заграє, а Артем піде, то він теж стане єдиним безальтернативним форвардом команди на найближчій рік.
    рейтинг: +7
  • Fanatuk
    Ср, 21 июня 2023, 16:10
    Я сам собі боюсь в цьому зізнатися, но таке відчуття є. але це повна дурість, де навіть в нашій занюханій УПЛ ще команди з єдиним форвардом?
    рейтинг: +3
  • Flint
    Ср, 21 июня 2023, 19:55
    А скільки форвардів було у цьому сезоні у срібного призера? А у золотого? А в збірній скільки в нас форвардів? Враховуючи те, що легів не буде (тоді навіщо нам Крас? А якщо без краса, то і Кучер нам нахіба?), а якісних місцевих майже нема, то знову вимальовується щось накшталт Діми Міхайленко зі своїми пташенятами. Усім серцем вболівав за чемпіонство для команди, але морально був готовий (майже впевнений) до такого розвитку подій на жаль…
    рейтинг: +5
  • Fanatuk
    Чт, 22 июня 2023, 08:27
    Вибачаюсь, але я не зрозумів Ваше питання. Срібний призер це СКД і в нього 1 форвард, та ми такі (дебільні) єдині в УПЛ і з таким підходом, та ще без Довбика ми точно «слона не продамо»…
    У золотого Шлюхтаря 36 форварди, кожен з котрих грав та забивав (кто більше, кто менше).
    рейтинг: +1
  • Fanatuk
    Чт, 22 июня 2023, 09:30
    За шлюхтаря описався — звісно 3.
    рейтинг: +1
  • КардиналXVI
    Пт, 23 июня 2023, 18:57
    Я даже скажу проще — а где вообще форварды в УПЛ, кроме Довбыка?
    рейтинг: +1
  • Fanatuk
    Ср, 21 июня 2023, 16:24
    Підготовка к єврокубкам різниться дуже сильно. У нас:
    28 июня. Днепр-1 – Севлюш (Виноградов)
    2 июля. Днепр-1 – Хуст
    5 июля. Днепр-1 – Минай
    9 июля. Днепр-1 – Металлист
    13 июля. Днепр-1 – Рух
    18 июля. Днепр-1 – Кривбасс.
    У греків:
    26,06. — австрійци
    30.06. — словенци
    04.07. — румуни
    05.07. — болгари
    14.07. — ізраільтяни.
    Я вважаю, що порівняння точно не на нашу користь.
    рейтинг: 0
  • Роман 53
    Ср, 21 июня 2023, 17:49
    С Серветом здається було би, ще важко.Бо греки неврівноважені ,і можуть «поплити» після одного- двух голів. А ті, як зомби будуть нестися до останньої хвилини другого матчу.
    рейтинг: +4
  • Александр
    Чт, 22 июня 2023, 17:39
    греки неврівноважені ,і можуть «поплити» після одного- двух голів. — В чьи ворота?
    рейтинг: +2
  • Shurik-48
    Ср, 21 июня 2023, 16:29
    Тяжело будет без спаррингов с командами хотя бы уровня нашего будущего соперника. Будем надеяться ТШ знает, что делает, ведь ближайшая задача поставлена — пройти первого соперника.
    рейтинг: +4
  • Fanatuk
    Ср, 21 июня 2023, 16:36
    Це точно що буде важко, як можливо оцінити гравців перед Панатінаікосом на фоні їх гри проти Хуста або Миная?
    А ось щодо вміняємості нашого тренерського штаба в мене дуже великі сумніви.
    рейтинг: +6
  • Shurik-48
    Ср, 21 июня 2023, 16:46
    В мене теж, але надія, яка вмирає остання все ж такі є.
    рейтинг: +2
  • Палич
    Ср, 21 июня 2023, 22:07
    Здається мені, що наш тш не знає що робить.Перед стартом ЛЧ ми граємо товаристські ігри з цими убожествами.
    рейтинг: +2
  • AnderUman
    Ср, 21 июня 2023, 17:42
    Обычный соперник, как для квалификации ЛЧ.Думаю, что +,- уровня того же Копенгагена, с которым мы играли на такой же стадии с Маркевичем.У греков в отличии от нас крепкий, ровный, более-менее сыгранный состав.У меня лично на счёт данного противостояния сугубо личное мнение, что греки нас банально недооценят.В этом плане очень плохо, что первый матч играем«дома».Других объективных причин, чтобы пройти эллинов-не вижу.По остальному: неужели у нас так резко все печально, что мы не можем провести нормальные сборы и стариной? Уже начинаю тихо ненавидеть Полесье, особенно их хозяина: там сборы в Австрии, соперники-другого уровня, что говорить, если даже сам Максимов согласился возглавить их фарм из второй лиги некий Звягель.Короче, печаль…
    рейтинг: +3
  • AnderUman
    Ср, 21 июня 2023, 17:44
    *нормальные сборы и спаринги.
    рейтинг: 0
  • Fanatuk
    Чт, 22 июня 2023, 08:34
    Щодо сборів нічого сказати не можу (бо вони ще попереду) але спарінг-партнери повний відстій. Крім Кривих там жодна коменда не може будь який спротив показати. Було б ще зрозуміло, якщо б у нас як в Карпатах будували команду з 0. Але в нас костяк залишається +/- та прихід великої кількості гравців не очікується. Нахер нам спаринг с Хустом, Севлюшом та Металом та іже з ними. Кого дивитися будуть на їхньому фоні, гравців Ю19?
    рейтинг: +1
  • КардиналXVI
    Пт, 23 июня 2023, 19:11
    Чтобы проводить нормальные сборы нужно показывать результат. нефиг их возить по заграницам. Пусть вначале Колос хотя бы научатся обыгрывать без проблем, а потом сборы за границей. Уровень игры команды очень низкий и спарринг-партнеры им под стать. зачем тратить деньги на заграничные сборы? От этого что Назаренко лучше играть станет? Или Валеф?
    не фиг деньги тратить! Вначале — результат, потом деньги на сборы. А пока нормально и в западной Украине. На большее пока не наиграли!
    рейтинг: -1
  • TheOne
    Ср, 21 июня 2023, 17:53
    Об'єктивно — не пройдемо.Єдина надія — фарт і пенальті
    рейтинг: +7
  • We want DD
    Ср, 21 июня 2023, 18:11
    С позиций 21 июня можно говорить только про одно: играем без тренера, а значит все упрется в (1) уровень и (2) энтузиазм игроков. Которых Красников умудрится собрать к тем матчам…

    Короче, в сезон надежда только на мудрость. Народа. Согласно которой талант не пропьешь…
    рейтинг: +6
  • Alter Vlad-1
    Ср, 21 июня 2023, 19:11
    Согласен в главном, но… Главное — уровень, класс команды, а это мастерство, скорость и тактика. Не говоря о сыгранности (которой будет min.

    А что такое энтузиазм без приличного класса нам показала сб.Мальты: носились не жалея ни себя, ни соперника, пасы научились давать довольно точные, но не очень видны были наигранные комбинации и, ГЛАВНОЕ — совершенно некому бить по воротам. Ведь шансов забить они имели в избытке: наша защита меня поражала — что Матвиенко и, особенно, Кривцов.
    А греки тоже любят скоростные атаки+ неплохого класса нападение (не супер, но умеют забивать). Что сможем им противопоставить?
    Сами оцените наш класс ожидаемых игроков атаки и надёжность защиты.
    рейтинг: -3
  • сергій лях
    Ср, 21 июня 2023, 19:07
    Станом на 21.06. у нас досить пристойний склад виконавців, кістяк команди майже зберігся. Але бракує перш за все вправного воротаря. Мисак-хороший воротар для середняка УПЛ і не більше того. Тим паче, що він уже немолодий, прогресувати вже не зможе.
    Як на мене, варто було б постаратися запросити в команду наприклад Волинця з «Колосу», або Ісенка з «Ворскли»… Взагалі з воротарями у нас щось «пороблено»- згадаймо невдалі запрошення Сарнавського, Паста, Валефа.
    рейтинг: -2
  • Viktor
    Чт, 22 июня 2023, 14:33
    Є ще Кліщук, гарний сезон видав у КК. Можна обміняти на когось. Нажаль, ми вже пересвідчились, що незавжди наші селекціонери ефективно оцінюють гравців. Тому було б гарно тут ще нових «гравців» придбати.
    рейтинг: -1
  • сергій лях
    Ср, 21 июня 2023, 19:19
    Окрім воротаря у нас нині надто куца лава запасних. Розраховувати на вихованців Ю-19 нині не варто, за виключенням хіба що Ківінди, який здорово, результативно грав у другій половині 2021р. А потім у нього були невдалий вояж за кордон, тривалі лікування після важких травм. Важко передбачити, чи зможе Ківінда проявити себе у дорослому футболі.
    рейтинг: -1
  • Fanatuk
    Чт, 22 июня 2023, 08:43
    Окрім воротаря, захисту (крім Адамюка справа та Сарапія в центрі)та нападу (якщо відійде Довбик) в іншому в нас все норм. Але в нас немає самого головного — тренера, а при вишевказаних проблемах це майже вирок. К дуету К+К в мене крім тупо неприязні нічого не залишилось, вони тут тільки на заробітках і чекати від них якихось приємних сюрпризів не доводиться (тим більше в умовах скорочення фінансування).
    рейтинг: +3
  • сергій лях
    Чт, 22 июня 2023, 19:46
    Будьмо об'єктивними! Красніков за малі кошти зумів підібрати для «Металіста» цілу низку молодих, перспективних бразильців, які реалізували свої можливості в Харкові і Донецьку. Найяскравіші з них Тайсон і Марлос.
    Хочеться вірити, що в Дніпрі Красніков також працюватиме успішно.
    рейтинг: +2
  • Fanatuk
    Пт, 23 июня 2023, 08:56
    Якщо об'єктивно по Металісту то так, а кого він за рік роботи такого привів до СК Дніпро? Не треба тільки приводити Сарапія та Бабенко, бо вони не молоді, перспективніх бразильці (аргентинці, колумбійці — коротше не латиноси).
    рейтинг: +2
  • Alter Vlad-1
    Ср, 21 июня 2023, 19:30
    Конечно болельщику хочется думать, что «у нас досить пристойний склад» — до тех пор, пока не вышли на поле. А на поле скромненький «АЕК» показал каков уровень состава: в 4-х играх с ними «Дн-1» забил только 1 (один!) гол! А греческие лидеры явно более классные, чем киприоты.
    А многие сравнивают уровень Дн со средним фоном УПЛ.
    Поэтому думаю, что для всех «представителей УПЛ в Еврокубках» сезон будет печальным. К сожалению.
    рейтинг: +2
  • RomanDneprUk
    Ср, 21 июня 2023, 23:14
    Хулі ти тварюка завжди ниєш тут.??? Ти кінчений на голову.? Звали вже нафіг з сайту і переметнись до кротів, до своїх друзів! І ниє сука і ниє завжди…ну бляха задовбав!!! Як так можна жити….постійне ниття….
    рейтинг: -12
  • Alter Vlad-1
    Чт, 22 июня 2023, 01:28
    Роман, у тебя всё ещё очень плохо с головой? Мозги, конечно, не лечатся — они от родителей, больных чем-то. Это ты сам с кем-то умным посоветуйся и не неси бред не позорься!

    Какое отношение мои размышления имеют к «Шахтёру» — у них своя жизнь, у Дн-1 — своя, о чём я пытаюсь разобраться: что у них впереди?! Урод, прочитай мнения других здесь — у всех обеспокоенность, ибо соперник непростой, а у нас состав ещё с большими вопросами в атаке. Да и в обороне есть о чём думать.
    Тебе всё ясно — впереди победа? Тогда соболезную твоим детям.
    рейтинг: +4
  • RomanDneprUk
    Чт, 22 июня 2023, 08:08
    Урод — тебе зачав тварюку! Тобто, якщо я бажаю перемоги — то це співчуття моїм дітям.???)))) Ти в голову наркоту щ дитинства вводиш.?)))) Кращє вже вірити в щось гарне…… ніж постійно нити, нити, нити….як чмо якесь підзалупне!)) Ти мабуть і до татка свого приїбався і постійно ниєш: нахєр ти мене зачав.? Ну навіщо.? Ну чому свого часу по трусах не розмазав.?)))))))
    рейтинг: -11
  • Alter Vlad-1
    Чт, 22 июня 2023, 18:48
    Последний раз отвечу спокойно. Ваша позиция «Кращє вже вірити в щось гарне…… ніж постійно нити...» НЕПРАВИЛЬНАЯ по жизни!
    Чтобы верить в лучшее, то-есть в успех, надо задуматься о недоработках, проблемах в сегодняшнем состоянии команды. Тогда ставятся задачи на завтра!
    НИКОГДА и ни в чём вы достигните успеха, если сегодня все недостатки не разложите по полочкам. Только тогда составляется ПЛАН работы на завтра. Это азы успеха.

    Я 40 лет в серьёзной науке (физико-математической) шёл этим путём. А просто повторять «Я верю! и не ною» и гордо сидеть на печи — это тупость, путь в никуда, а не к успеху!
    рейтинг: +4
  • RomanDneprUk
    Чт, 22 июня 2023, 19:13
    Вже уявив, як ти все розклав по полицях з планом….а в голові постійні думки: все пропало, та я довбойоб, в мене нічого не вийде))) Ото тоді свій план фізико-математичний можеш собі в дупу запхати!)
    рейтинг: -6
  • Alter Vlad-1
    Чт, 22 июня 2023, 19:53
    Я с такими дикими людьми никогда не только не работал, но и не общался — в голове их полная каша. Жаль мне таких и их детей.
    рейтинг: +3
  • Чечель
    Пт, 23 июня 2023, 21:01
    Пожилого человека оскорблять такими словами много ума не надо. Ты сам по себе как жук навозный.
    рейтинг: -2
  • RomanDneprUk
    Пт, 23 июня 2023, 23:07
    Зникни!
    рейтинг: +1
  • Fanatuk
    Чт, 22 июня 2023, 09:51
    Шановні вболівальники. Хочу поділитися з вами своїми почуттями від молодіжної збірної, навіть не від її гри, а від складу. Вчора, дивлячись матч з Хорватами (де нам відверто щастило)зацікавився декількома гравцями та вирішив передивитись увесь склад. Я звісно очікував чогось схожого, та все одно був у шоці — 80% складу гравці Шлюхтаря та Дині, злегка розбавлені легами та СК с Зарею.
    Ось це корінь проблеми нашого футболу — всіх більш менш талановитих молодих гравців тримають ці 2 недоклуби. Звідки може взятися конкуренція та сильна УПЛ. дуже шкода.
    рейтинг: +3
  • Alter Vlad-1
    Чт, 22 июня 2023, 19:00
    А вот спросить бы у этих «талановитих молодих» с какого юного возраста они в этих командах? Наверное лет с 10-12, то-есть у них сильные детские «Академии» с довольно опытными тренерами? И собирают этих пацанов по всем областям? Есть ли у нас такая служба селекции и такая детская «Академия»? Я сомневаюсь. Вы знаете — напишите.
    Вот разложите эти ответы и получите ответ каким путём и нам идти.
    рейтинг: -2
  • сергій лях
    Чт, 22 июня 2023, 19:33
    По-перше, треба привітати молодіжну збірну України з ПЕРЕМОГОЮ!
    Хочу звернути увагу, що переможцями першості України серед Ю-19 стали львівські рухівці, які впевнено випередили і киян, і донеччан. Тобто, «Рух» також почав серйозно працювати з молоддю.
    А щодо дніпрян, то, на мій погляд, до роботи з Ю-19 треба запросити Дмитра Михайленка-він вміє працювати з молоддю.
    рейтинг: +1
  • Maboru
    Чт, 22 июня 2023, 10:02
    RomanDneprUk, я абсолютно не знаком с Владом, но мне кажется, что так разбраываться словами не надо.Вам не нравится, что он пишет и не читайте его посты.Я думаю, что класс греков намного выше нашего и бабла туда влито больше.Но ведь бывают и чудеса.Далеко не ходя: Молдова обыграла Польшу.Я надеюсь на лучшее видя конечно настоящее.
    рейтинг: +11
  • Viktor
    Чт, 22 июня 2023, 15:07
    Панатінаікос в останні роки якось загубився в Європі, але не в цей раз. Просто так в ЛЧ не виходять. Там є якісні легіонери. Є амбіції. Вважаю саме греків фаворитами. І не забувайте, невідомо, де буде Довбик на той момент. А це ключова фігура для нас. Тому поки що багато скепсису. Буду радий, якщо труднощі знову загартують команду, як минулої осені.
    рейтинг: +3
  • Анатолий Викторович
    Чт, 22 июня 2023, 17:51
    Там 21 лег на 30 игроков.Много качественных сборников.Есть и старые знакомые, Бернард когда то был проспектом кротов, Вербич был в Киеве одним из лидеров динамо.
    рейтинг: -2
  • GiV
    Чт, 22 июня 2023, 18:56
    Кучер полностью согласен с Виктором, он тоже считает греков фаворитами, наверное читает Причал!
    рейтинг: -1
  • Maboru
    Чт, 22 июня 2023, 15:59
    Виктор, я поставил Вам плюс.Коротко и по делу.Спасибо!!!
    рейтинг: -1
  • Leoniddnipro
    Чт, 22 июня 2023, 18:38
    Нам хоча б вирішиту задачу-мінімум.До цього протистояння з греками знайти воротаря та нападника.Та награти оптимальний склад зі спарингами, які будуть.А там вірити у характер та мотивацію команди.Іншого поки немає…
    рейтинг: +5
  • Fanatuk
    Пт, 23 июня 2023, 09:01
    Дивлячись на наші потуги в цьому році можно константувати, що характера та мотивації в команді немає та навряд чи вона з'явиться при цьому тренері. Він не зміг мотивувати команду на прохід абсолютно зрозумілих кіпріотів і ЛК, та на боротьбу за чемпіонство (яке після 1-го кола було в наших руках).
    рейтинг: +2
  • сергій лях
    Пт, 23 июня 2023, 18:34
    Головний тренер дніпрян Олександр Кучер-дебютант УПЛ. За рік роботи він привів дніпрян до срібних нагород, команда до останнього боролася за ЧЕМПІОНСТВО.
    Безумовно були й помилки. Зокрема, ще взимку В. Городов-тренер воротарів та О. Кучер мали наполягати на придбанні кваліфікованого воротаря. Недостатній фізичний стан команди у 2-му колі також провина О. Кучера та Є. Баришнікова-тренера з фізпідготовки. Хоча у 1-му колі претензій до фізичної форми команди не було…
    Разом з цим треба відзначити тренерську чуйку О. Кучера-переведенння Сарапія в центр оборони, довіра до молодого Рубчинського, продумані заміни, як приклад-вдалі виходи на заміни Когута.
    Отже, на мою думку, абсолютно справедливо О. Кучер залишився на посаді керманича.
    рейтинг: +3