Ср, 3 марта 2021, 23:51
просмотров: 3352 коментариев: 17 

Береза: У нас все попереду

Береза: У нас все попереду

— Нажаль, сьогодні фарт був не на нашому боці. Мабуть, це один з основних аспектів сьогоднішнього результату. Ми ще не навчилися використовувати, наприклад, ті ситуації, коли у нас на одного гравця більше. Але, ми зараз стоїмо на порозі створення гарної, прогресуючої команди. Наші суперники грають одним складом вже не менше п’яти років з одним тренером. «Олександрія» прогресує, вона грала в єврокубках, а з іншого боку наш клуб тільки другий сезон виступає в УПЛ.  Проте, я вважаю, що у нас все ще попереду. Хочеться тільки побажати нашим нападникам більшої ефективності. Ну, а по грі ще команда буде розбиратися —  це буде робота тренерського штабу, який скаже де, що і як. Не будемо забувати і про матч між нашими командами 8 березня в чемпіонаті. Після нього вже підведемо підсумки. До речі, хочу окремо подякувати персоналу «Дніпро-Арени», тому що команди сьогодні, 3 березня, грали на одному з найкращих газонів України. Завдяки цьому футболісти могли показати свої найкращі якості.

 

— Ваша родина де буде 8 березня?

 

— Я буду на стадіоні. Дружина теж буде на грі. І у мене три доньки і усі вони також будуть на нашому матчі.

 

— Фактично це вже четверта поразка від «Олександрії». Як будете зламувати цю неприємну традицію?

 

— Давайте почекаємо 8 березня. Тоді і я, і вся команда точно зуміємо відповісти на це запитання.

 

— Ігор Йовічевііч і далі має довіру з боку керівництва клубу?

 

— Він  має беззаперечну довіру і хочу прокоментувати ці чутки з інтернету, начебто ми пропонували якомусь тренеру з Румунії чи з Молдови місце у клубі, то все це неправда – у нас повна довіра до головного тренера. Я бачу і знаю, як працює тренерський штаб, тому переконаний, що у нас все попереду.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

17 комментариев
  • dneprovskiy
    Чт, 4 марта 2021, 00:07
    Можно читать последний абзац…
    Короче понятно… тренер который в зоне вылета имеет полное доверие… занавес
    рейтинг: -14
  • We want DD
    Чт, 4 марта 2021, 00:08
    «У нас все попереду»… И этот про них?
    Кстати, подорожали… Инфляция… То ли еще будет перед пасхой…
    рейтинг: -1
  • alessandro1393
    Чт, 4 марта 2021, 00:29
    Хлопці, що ви верзете?!
    рейтинг: -2
  • AnderUman
    Чт, 4 марта 2021, 02:49
    Странно, что про гимн ЛЧ в этот раз ничего не сказал.
    рейтинг: +2
  • Mamai
    Чт, 4 марта 2021, 07:02
    Та все нормально сказал. Все будет. Уже норм прибавили.
    рейтинг: +6
  • фермер
    Чт, 4 марта 2021, 08:38
    Во поле берёза стояла,
    Во поле кудрявая стояла.
    Люли люли стояла…
    рейтинг: -10
  • фермер
    Чт, 4 марта 2021, 10:58
    Да не могу я этого персонажа на полном серьезу воспринимать.Петросян блин.
    рейтинг: +2
  • Днепр
    Чт, 4 марта 2021, 12:18
    ну, при этом не стоит самому в Петросяна превращаться…
    рейтинг: +4
  • уанф
    Чт, 4 марта 2021, 10:44
    " Наші суперники грають одним складом вже не менше п’яти років з одним тренером. "
    — А наші улюбленці за останні три сезони і півроку не грали одним складом.

    Може, і в цьому проблема?
    рейтинг: 0
  • сергій лях
    Чт, 4 марта 2021, 13:26
    Шановні уболівальники! Ю.М.Береза-шляхетний чоловік, щирий патріот України, учасник російсько-української війни, завзятий футбольний уболівальник, який випромінює виключно позитивні емоції, по- батьківськи, в межах своїх можливостей, дбає про СК «Дніпро-1».А про його порядність, шляхетність говорить такий незаперечний факт.Згадаймо, як після побитя його ультрасами ФК «Дніпро» Ю.М.Береза не сказав жодного образливого слова на адресу своїх кривдників. Хоча, як тодішній нардеп України, міг би «згноїти» їх… Я пишаюся тим, що у нас такий чудовий Почесний Президент СК «Дніпро-1»!
    рейтинг: +7
  • фермер
    Чт, 4 марта 2021, 14:28
    Не имею ничего против него как человека просто надоела эта клоунада.Один пародирует президента Днепра, другой вообще президента страны.Достало.
    рейтинг: -2
  • сергій лях
    Чт, 4 марта 2021, 15:37
    Шановний Юріє Миколайовичу! Коли вже нарошті автобус команди буде декомунізовано, а написи відповідатимуть назві команди? Можливо в цьому одна з причин наших невдач-як корабель назвеш так він і проявить себе…
    рейтинг: -10
  • DD83
    Чт, 4 марта 2021, 21:39
    ты идиот или что?? тут все орут что бы поменяли значек и форму а ему автобус перекрасить))))
    рейтинг: +3
  • сергій лях
    Сб, 6 марта 2021, 10:48
    Прочитайте, будь ласка, правдиву історію України О. Субтельного чи книги В.Білінського «Країна Моксель, або Московія», «Москва ординська», В.Винниченка «Відродження нації»… і Ви зрозумієте чи потрібна ДЕКОМУНІЗАЦІЯ…
    рейтинг: -2
  • Жоня
    Пт, 5 марта 2021, 15:39
    DD83, а им бы только все переименовывать. Строить они не научились, но ломают построенное другими хорошо.
    рейтинг: +2
  • сергій лях
    Сб, 6 марта 2021, 14:00
    Комуністи збудували імперію зла, знищили мільйони ні в чому невинних громадян…
    Давайте на футбольному сайті говорити про футбол, нашу улюблену команду…
    рейтинг: 0
  • фермер