Пн, 1 октября 2018, 09:13
просмотров: 5425 коментариев: 12 

Директор Калуша: Дніпру буде дуже складно

Директор Калуша: Дніпру буде дуже складно

 Після кубкового двобою з Металістом 1925 інформаційна служба ФК Калуш поспілкувалась з генеральний директором клубу Юрієм Касіянчуком.

 

— У п'ятницю відбулось жеребкування 1/8 фіналу кубка України. На цій стадії Калуш зустрінеться з першоліговим СК Дніпро-1. Як оціните жереб?
— На цій стадії немає слабких суперників, але ж жеребом я вгадав. Знаєте, напередодні жеребкування всі хотіли в суперники команду з УПЛ. Та Дніпро-1 — це лідер Першої ліги, безсумнівно команда рівня Прем'єр-ліги і за якістю гри, і за підбором виконавців. Тому гра безсумнівно обіцяє бути цікавою.

 

 Якщо наш 12-й гравець створить таку потужну підтримку як на попередніх стадіях — Дніпру буде дуже складно. В жодному випадку їх не боїмося, і розуміємо, що права на помилку не маємо, адже є тверді наміри зіграти в чвертьфіналі національного кубка.

 

 

pfl.ua

 

 

12 комментариев
  • AnderUman
    Пн, 1 октября 2018, 09:51
    Эти ребята на глазах местной публики скорее всего считанные разы перейдут наш центр поля+поляна в конце октября -огород будет 100%.ИМХО-лучше бы сыграли с любой командой УПЛ (кроме Шахты.)
    рейтинг: +5
  • Shurik-48
    Пн, 1 октября 2018, 11:04
    Их 12-м игроком может стать только погода.
    рейтинг: +6
  • Koroid
    Пн, 1 октября 2018, 11:34
    Или человек со свистком
    рейтинг: +3
  • Титаник из Ливерпуля
    Пн, 1 октября 2018, 11:41
    Никто им 12 ым игроком не станет. Я бы охарактеризовал этот спитч как «Записки идиота». Не более
    рейтинг: -1
  • Роман 53
    Пн, 1 октября 2018, 13:33
    Точнее, если уж… вспомнить Класику :«Записки сумасшедшего» А вообще, ну не знаю, что им может помочь… Разве что, травануть наших ребят перед матчем, где — нибудь по дороге, в придорожной харчевне «Три пескаря.» Но, я думаю ребята не должны в таком дерьме питаться!
    рейтинг: 0
  • Титаник из Ливерпуля
    Пн, 1 октября 2018, 15:04
    «Записки сумасшедшего идиота»-усовершенствуем Гоголя
    рейтинг: -1
  • Роман 53
    Пн, 1 октября 2018, 15:05
    И неплохая, надо заметить, соляночка из Гоголя — Достоевского получится!
    рейтинг: 0
  • Титаник из Ливерпуля
    Пн, 1 октября 2018, 13:46
    Получат они пару «сухарей» и все на том закончится. У хорей видимо приоритет выйти в высшую лигу, кубок им по фиг, вот и выставили там кого попало, лишь бы отбыть номер. Наши сыграют там на победу
    рейтинг: +2
  • alessandro1393
    Пн, 1 октября 2018, 15:17
    Директор Калуша: Дніпру буде дуже складно
    Можна подумати, що Калушу буде дуже легко!?
    рейтинг: +8
  • Dimetrio
    Вт, 2 октября 2018, 21:50
    Сложнее будет в данной ситуации Кулешу, одни забей твердят, другие чтоб не попал…
    рейтинг: 0
  • Dimetrio
    Пн, 1 октября 2018, 22:30
    А никто и не горит что будет легко, кубковая победа есть кубковая победа.
    рейтинг: 0
  • notorious dave
    Ср, 3 октября 2018, 08:35
    Кулиш должен наклепать Калушу!
    рейтинг: +3