Сб, 20 марта 2021, 21:09
просмотров: 2907 коментариев: 11 

Юрчук: Ми могли забити і більше

Юрчук: Ми могли забити і більше

— Валерію, наскільки сьогодні було важко зберегти ворота у недоторканності?

 

— Нам протистояв хороший суперник, який входить до лідируючої групи команд в чемпіонаті, тому хотілося зіграти на нуль і залишити Чернігів з позитивним результатом. Ми прагнули заробити три очки і ми їх заробили. Так, було важко, але це було нам по силах.

 

— Наскільки задоволений взагалі ось цим відрізком у другому колі?

 

— Так, ми задоволені, але, сподіваюся, що ми на цьому не зупинемося, а будемо рухатися і далі у правильному напрямку.

 

— Після голу в роздягальню перед перервою здалося, що команда розлютила суперника. Через це у другому таймі відчувався особливий тиск від опонентів?

 

—  Так це ж добре, що ми їх розлютили (посміхається). Через це вони надавали нам простір, а ми втікали у контратаки, і якби трохи вірніше розпорядилися м’ячом, то могли цілком забити і більше. Звичайно було важко у захисті, адже «Десна» — хороша і амбіційна команда, але ми впоралися із цим завданням. Ну і Маріо сьогодні молодець – він красава!

 

— На перерву в чемпіонаті команда йде у піднесеному настрої?

 

— Ця перерва пролетить дуже швидко. Хоча, можливо, нам взагалі краще було б, щоб чемпіонат не зупинявся і ми продовжили грати. Тепер основне завдання для нас — це зберегти переможний тонус. Будемо його підтримувати у спарингах.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

11 комментариев
  • Анатолий Викторович
    Сб, 20 марта 2021, 21:14
    Молодец!
    рейтинг: +6
  • Соверен
    Сб, 20 марта 2021, 21:26
    Валера, спасибо за ТОП игру! Звони Шеве, пусть вызывает тебя в сборную!
    рейтинг: +5
  • Krizys
    Сб, 20 марта 2021, 23:42
    Ну не перегибай))
    рейтинг: +3
  • AnderUman
    Сб, 20 марта 2021, 21:41
    Молодчага, Валера! Недооценили тебя здесь многие, в том числе и я.А сейчас едва ли не один из лидеров команды!
    рейтинг: +8
  • Leoniddnipro
    Сб, 20 марта 2021, 22:02
    «Матч виіграл Сироєж..., Юрчук!»Молодець Валера!
    рейтинг: +5
  • Tрьохногий
    Сб, 20 марта 2021, 22:30
    Превращение года.
    рейтинг: +4
  • фермер
    Вс, 21 марта 2021, 01:37
    С той самой игры в первой лиге, когда Валера спасал ворота ценой травмы, я понял что это наш человек причем настоящий.Если кто просмотрит мои публикации, я веру в него не терял никогда.Как здесь многие радовались Сарнавскому.Как же элитного вратаря откопали в Львовском отстойнике.Ну и получили в первом круге, благодаря дырке в воротах, больше всех в УПЛ.
    Молодец Валера! Так держать! Сколько сухих матчей это дорогого стоит.
    рейтинг: +8
  • paul_braitner
    Вс, 21 марта 2021, 07:18
    Ваааааалеееееераааааа! Просто красавец! Молодец, несмотря на наличие двух крепких конкурентов просто трудится и показывает отличную игру!
    рейтинг: +4
  • River Grand
    Вс, 21 марта 2021, 09:23
    Трёх конкурентов! ))
    рейтинг: +1
  • ben_gurion
    Вс, 21 марта 2021, 09:51
    Валерий, да Вы Молоды Душой и телом…
    Так держать и мячи не пропускать!
    ЗДОРОВЬЯ ВАМ И ВАШИМ ДОМОЧАДЦАМ!
    рейтинг: -5
  • UTOPIE
    Пн, 22 марта 2021, 13:22
    Хорош, Валера. Признаюсь, и я не особо верил в его перспективы. Но своей уверенностью льва он доказал, что он действительно хороший, профессиональный вратарь. Дальше думаю, Валера будет ещё больше раскрываться, несмотря на солидный уже по футбольным меркам возраст. Несомненно, он внушительная часть успеха последних матчей команды!
    рейтинг: +2