Сб, 13 марта 2021, 21:36
просмотров: 2624 коментариев: 9 

Максимов: У першому таймі була метушня, кудись били...

Максимов: У першому таймі була метушня, кудись били...

— Пропустили гол, але старалися. Можна помилятися, але така метушня була у центрі поля… Підлаштувалися під їхню гру — довгі передачі, а вони вгорі все виграли. Силова команда. Сьогодні не було бажаної гри. Другий тайм вийшов дещо кращим: контролювали, створювали, але немає в нас високого форварда, який міг би завершити атаку головою.


— Чому замінили Кулача та Степанюка?

 

— Вони ж не можуть постійно грати, треба випускати інших людей. Ми замінили їх за 15-20 хвилин до завершення.

 

— Як оцінете гру Альюна та Луїзао?

 

— По Альюну не хочу казати. А Луїзао добре вийшов, брав на себе, створювали моменти.

 

— Чому Ворскла додала саме у другому таймі?

 

— Опустили м’яч. У першому таймі метушня, били кудись, вони накривали. Захисники втрачали м’ячі — катастрофа, такий брак був. Я попросив заспокоїтися, покласти м’яч вниз. У другому таймі це зробили, контролювали, чекали свого моменту.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

9 комментариев
  • Twisted
    Сб, 13 марта 2021, 21:56
    Не дочекалися. :-)

    Гольюн, тікай з города (с)
    рейтинг: +5
  • Соверен
    Сб, 13 марта 2021, 21:58
    Максимка утрись и слюной не подавись!
    рейтинг: +10
  • AnderUman
    Сб, 13 марта 2021, 22:30
    Помню, в Умани он играл в матче за ветеранов против Израиля.Там тоже играли из бывших наших Коновалов,+Шевчук бегал из донецких.Подешел взять автограф, как сейчас помню, спросил за тот пямятный гол куянам в 1993 г.то чувак не сильно был рад вопросу, хотя расписался на днепровской розе.
    рейтинг: +6
  • фермер
    Сб, 13 марта 2021, 23:28
    Моим собеседником после той игры был Воробей, но если честно разговор получился ни о чем.Толко и того что сфотографировались.
    рейтинг: +3
  • We want DD
    Сб, 13 марта 2021, 22:47
    Нужно поблагодарить многоуважаемого тренера за этот матч)… А точнее, за его результаты в последние полгода. Подозреваю, никто больше на Причале не хочет (комиссарского-зачерк)максимовского тела…
    рейтинг: +5
  • Олекса Че
    Вс, 14 марта 2021, 09:30
    Чому Ворскла додала саме у другому таймі? — тому що Дніпро у меньшості залишився…

    рейтинг: +7
  • КардиналXVI
    Вс, 14 марта 2021, 13:35
    макисмов, и в первом и во втором тайме была не метушня, а петушня. Во главе с тобой, быдло-тренер!
    рейтинг: 0
  • сергій лях
    Вс, 14 марта 2021, 16:15
    На превеликий жаль вгорі дніпряни далеко не все вигравали- чотири рази після програшу верхової боротьби ворскляни могли покарати нас. Добре, що все обійшлося та Юрчук зіграв надійно. Але заспокоюватися не варто. Деснянці такі огріхи можуть не пробачити. Треба вдосконалювати гру, в тому числі верхову.
    рейтинг: +3
  • Евгений Коробка
    Вс, 14 марта 2021, 21:15
    Поддерживаю, а если учесть нынешнее поражение Десны, то нам будет ох как сложно с ней играть, тем более у нее дома.
    рейтинг: +1