Чт, 22 июня 2023, 09:20
просмотров: 1823 коментариев: 14 

Кучер та Сарапій про жеребкування (+відео)

Кучер та Сарапій про жеребкування (+відео)

Олександр Кучер:

 

– Ми розуміли, які команди нам можуть дістатися на цій стадії – це, звичайно, непрості суперники. Звісно, що будемо наполегливо готуватися до цього протистояння. «Панатінаїкос», напевно, буде фаворитом, адже і чемпіонат у них сильніше, і головне, що для них вболівальники стануть 12-м гравцем, які будуть палко підтримувати свою команду. Звичайно, що для нас ці матчі будуть важкими, але у нас все одно завжди є шанси, у кожному матчі. Будемо підходити до першого матчу із максимальною концентрацією.

 

– Є дещо спільне між «Дніпром-1» і «Панатінаікосом», що до останнього обидві команди претендували на чемпіонство, але у підсумку фінішували другими?

 

– Тут я не бачу сенсу шукати якихось паралелей. Є «Дніпро-1», є «Панатінаїкос», і все між нами буде вирішуватися на футбольному полі.

 

– Додає родзинки протистоянню те, що у складі суперника є добре відомі українським вболівальникам Бернард, Вербіч?

 

– Це дійсно знайомі для нас футболісти – з кимось разом грав, або проти когось. Але у суперника багато кваліфікованих гравців, тому ми будемо всіх їх розбирати і готуватися. Зараз і у них збори почалися, тому, звичайно, будемо за ними слідкувати. Для нас це буде дуже важливий двобій.

 

– Виходячи з досвіду вашої кар’єри гравця, які у першу чергу притаманні риси у грецького футболу?

 

– Зазвичай там команди, які грають в атакуючий футбол, плюс є легіонери, котрі люблять бігти вперед, а їх в атаку будуть гнати вболівальники. Цим можна буде скористатися.

 

Едуард Сарапій:

 

– Едуарде, ти був одним з тих, хто перед жеребкуванням вгадав суперника. Ти саме і хотів зіграти проти грецького клубу або просто передчуття таке було?

 

– Ні, ніякого передчуття не було, а побажання таке, тому що я ніколи не був в Греції, і хотілося опинитися там і зіграти проти такої чудової команди, як «Панатінаїкос». На мій погляд, грецький клуб по статусу набагато вище за «Серветт».

 

– Вже намагався щось дізнатися про суперника? Можливо погуглив? (посміхаємось)

 

– Я знаю, що вони 20-разовий чемпіон Греції, тому цю команду гуглити не треба (посміхається). Будемо готуватися – для нас це чудовий суперник.

 

– Бачиш щось спільне із минулим сезоном, коли все розпочиналося із єврокубків і також з непростого суперника?

 

– Головне, щоб результат був іншим. Ми будемо налаштовуватися на краще, адже ми вже грали у єврокубках і тепер це для нас не новизна. Сподіваюся, що цей сезон в Європі буде кращим за минулий.

 

– Тренер «Панатінаїкосу» з повагою до дніпрян сказав, що будуть грати два рівних суперника. Як буде на твій погляд?

 

– Так-так, нас тепер вже поважають, нас знають. Але і ми завжди поважаємо свого суперника, з ким би ми не грали.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

14 комментариев
  • Fanatuk
    Чт, 22 июня 2023, 11:20
    Якже, бл… ть, кумарить ця пуста болтологія Кучера: «Звісно, що будемо наполегливо готуватися до цього протистояння...» І як же ви плануєте НАПОЛЕГЛИВО готуватися, спарингами з ноунеймами?
    рейтинг: +4
  • Alter Vlad-1
    Чт, 22 июня 2023, 18:21
    А может более солидным они не нужны?
    рейтинг: 0
  • Leoniddnipro
    Чт, 22 июня 2023, 18:21
    А ще бере зло, що коли був мирний час, український чемпіонат був міцним та вище середнього рівня чемпіонатом.А зараз ми греків вважаємо за топ- команду! Нас відкинула війна з кацапами на тридцять років назад…
    рейтинг: 0
  • Alter Vlad-1
    Чт, 22 июня 2023, 18:27
    Не нужно лукавить: смотрите рейтинг Украины в УЕФА за предыдущие 10 лет — баллов команды набирали всё меньше и меньше, постепенно опускаясь с 8-ой на сегодняшнюю 14 позицию. Раньше ведь в ЛЧ напрямую в группу выходили 2 команды и 1-2 в Лигу Европы.
    Это по памяти: конкретно любопытный может составить сам график падения.
    рейтинг: 0
  • Leoniddnipro
    Чт, 22 июня 2023, 19:26
    А що тут «лукавіть»? Ось з 2014-го сміливо можна рахувати.На території країни йдуть бойові дії, Крим та частину Донбасу тимчасово втратили…
    рейтинг: -1
  • Alter Vlad-1
    Чт, 22 июня 2023, 22:12
    Вы не хотите ответить по сути — каков был тогда рейтинг?
    И как война сказалась на ДК, ШД и прочих?
    Они отправляли игроков на передовую? Промышленность была на взлёте?
    Всё давно медленно сползало вниз. Вы динамику не хотите понимать.
    Так удобно: «у нас война...» Да, это жуткая беда, но и до 2914 г. были в командах проблемы с игроками высокого класса ибо были давно проблемы с финансированием.
    Я понимаю, это трудная тема, Вы динамику не понимаете.
    Закроем вопрос. Думать по сути всегда трудно.
    рейтинг: -3
  • Leoniddnipro
    Чт, 22 июня 2023, 23:02
    Та візьмемо хоча б Дніпро.Аби не війна, то Рамос ще б залишився у команді.Потім не порозбігалися б всі провідні гравці з команди.У рази зменшилося фінансування команди.Поступово сталася втеча легіонерів( ні, не на фронт, а додому), у тому числі з Динамо і кротовні.Крім цього усох штат обслуговуючого персоналу. Дивно, що це вам потрібно розжовувати, як дитині!
    рейтинг: -1
  • Alter Vlad-1
    Пт, 23 июня 2023, 01:29
    Это Вы, как наивное дитя: я Вам одно, Вы другое. Я о падении рейтингов года с 2010, но Вы не понимаете этого, не можете обобщить статистику тех лет — на каком месте была Украина в рейтинге Европы? А Вы уцепились за «война, война...».
    Повторяю для наивных: приведите цифры, рейтинги Украины в динамике. Опять непонятно? Дайте цифры рейтингов!!!
    Значит Вы, как многие здесь, ЛЮБИТЕЛЬ футбола одного дня!
    Что было ранее — в 2010-ые годы Вы и не знали, не понимали тогда и не знаете сейчас.
    Закроем тему. Получается демагогия — «а вот если бы...»
    Цифры фиксируют историю команд, стран! а не слова.
    рейтинг: -1
  • Leoniddnipro
    Пт, 23 июня 2023, 20:52
    Не потрібно з себе тут виставляти суперзнайку.І не потрібно мене повчати! Зануда, дістав мене! Хотіли статистику? Ось статистика за два сезони:
    Рейтинги клубів УЄФА, Сезон 2009-2010:
    Шахтар-18 місце,
    Динамо-35 місце,
    Металіст-67 місце,
    Дніпро-133 місце.
    Рейтинг за сезони 2010-2011:
    Шахтар-14 місце,
    Динамо-30 місце,
    Металіст-59 місце,
    Дніпро-132 місце.
    Ну, як подобається статистика?
    Сезон 2014-2015:
    Шахтар-18 місце,
    Динамо-27 місце,
    Дніпро-36 місце,
    Металіст-43 місце.
    А потім практично всі наші клуби стали втрачати свої позиції:
    Сезон 2015-2016:
    Шахтар-21 місце,
    Динамо-26 місце,
    Дніпро -37 місце,
    Металіст-59 місце.
    «Цифри фіксують історію!..»
    рейтинг: 0
  • Alter Vlad-1
    Чт, 22 июня 2023, 18:34
    КСТАТИ: некоторые «мудрецы» провозглашали -«Я не буду в Еврокубках болеть за „дырку“ и „кротов“. А то, что их проигрыши опускали рейтинг всей Украины в УЕФА — это они не понимали. Вот и имеем: 2-ое место в УПЛ должно пройти 3 (три!) раунда отбора, чтобы попасть в группу ЛЧ. А эта задача очень сложная и для более слаженной команды, чем „Дн-1“.
    рейтинг: 0
  • Leoniddnipro
    Чт, 22 июня 2023, 23:05
    Наше невболівання за дирку чи кротів не вплинуло на їхні виступи на євроарені від слова- " зовсім"!
    рейтинг: -1
  • Alter Vlad-1
    Пт, 23 июня 2023, 01:39
    Конечно. Но Вы зачем приходите на стадион? — морально поддержать команду. Она лучше, класснее не станет. Так и здесь: «За нас болеют во всех городах Украины!» — скажет тренер! Или не скажет, а игроки подумают «Да нахрен нам эти 3 очка, и так никуда не выходим!»
    Вопрос моральной поддержки Вам не знаком?
    Я понял какой Вы «болельщик» — посмотрел и забыл.
    У вас есть подборка таблиц или сайты где их найти?
    У меня много таблиц ещё с 50-х годов.
    И за рейтингами я слежу давно- и команд, и стран.
    Вы лучше сказали бы — нет не знаю, не слежу. Так честнее.
    рейтинг: -2
  • Fanatuk
    Пт, 23 июня 2023, 09:21
    A.V. -1, в питанні вболювання вас можно зрозуміти, як «людину світу», тому що Ви народились в одній країні, а наразі протягом довгого часу мешкаєте в іншій. А, наприклад, і такі ж інші, що народились і живуть в Дніпрі, вблівають все життя за Дніпро (СК, ФК, а раніше Сталь та Металург), та ніколи не будуть вболівати за Дирку та Шлюхту, бо ці команди є противниками та антагоністами дніпровського футболу (Диня ще з радянських часів, а Шлюхтар в новітній історії).
    рейтинг: +2
  • Fanatuk
    Пт, 23 июня 2023, 10:00
    Додам ще, знаєте з якого матчу цього року в ЄК я отримав найбільше задоволення — коли Фейенорд відтрахав Шлюхтар 7-1. Отака в мене філософія…
    рейтинг: +1